Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. I jak te 1More triple drive? Słychać jakąś różnicę w porównaniu z Piston Iron Hybrid Pro (też niby triple drive), bo cenowo to znacząca różnica.
  2. W Mibandzie2 ta wersja wgrała nowe firmware. Poza tym to tylko poprawione błędy (np brak FC przy wchodzeniu w menu odblokowania ekranu opaską) i więcej aplikacji z powiadomieniami można dodać.
  3. A nie miałeś włączonej synchronizacji z chmurą Mi, albo chociażby z kontem googla? Jak miałeś to po zalogowaniu do konta Mi l Googla przynajmniej kontakty odzyskasz, bez dodatkowych kombinacji.
  4. Global stable, nie wiem czy jedyny, ale ten twój to najnowszy. Jest jeszcze global dev 7.8.18 z Miui 9 (też płatności mogą nie działać, nawet jak zablokujesz bl). http://en.miui.com/download-326.html A china to inne romy.
  5. Chodzi mi o to w opcjach programistycznych. To że masz już pozwolenie tym lepiej i tym bardziej zrobił bym to co napisałem wcześniej. Jak masz odblokowany bl, to nic dziwnego że weryfikacja wariuje, bo chcesz odblokować tel luż odblokowany (nie wiadomo jak, może przez "skrakowany" bl).
  6. Jak chcesz dodać konto i urządzenie? No dziwne że odblokowany bl, a w zasadzie podejrzane, dlatego napisałem co bym zrobił na twoim miejscu, żeby mieć wszystko poukładane i pod kontrolą.
  7. Jeżeli twoja sieć nie ma HDVoice w 2G to powinno być ok. Tak czy inaczej w nowym Miui problem chyba rozwiązali i nie trzeba się trzymać archaicznego 2G.
  8. No wskazuje że odblokowany. Jak, to zapytaj sprzedawcy, jeżeli sam tego nie robiłeś. Ja bym wgrał od nowa MiFlashem global dev, wystąpił o pozwolenie na odblokowanie, (w międzyczasie zablokował komendą fastboot oem lock) i odblokował jak ci to potrzebne oficjalnie. Potem możesz wgrać rom eu, albo global stable na których płatności będą działały. Trochę skomplikowane, ale wykonalne i będziesz wiedział na czym stoisz.
  9. Niestety romy global dev nie przechodzą testu Safety net, nawet z zablokowanym bl i bez roota. Albo wrócisz na stable i cierpliwie poczekasz (może to trochę potrwać), albo odblokujesz bl i wgrasz rom eu w którym to powinno działać, bez dodatkowych zabiegów.
  10. Trudno to zrozumieć, a masz w tym romie w opcjach deweloperskich ten Miunlock status? Jak tak i dodałeś tam konto i urządzenie, to trzeba poczekać.
  11. Wkleiłeś sterownik telefonu normalnie podłączonego. W fastboot potrzebny jest inny, który prawdopodobnie ci się nie zainstalował, dlatego tel wychodzi z tego trybu (na niektórych romach tak się zdarza). Co tydzień są aktualizacje, ale romów dev, ty masz stable i tu są dużo rzadziej.
  12. Jak nie masz to można próbować aktualizacji z pliku w aktualizacjach, albo przez MiPcSuite (chińskie). Może jednak się nie udać.
  13. Jak masz odblokowany bl to na każdą, na custom rom też.
  14. FromWP

    ukryty plik

    Opcja pokaż ukryte pliki, pokazuje ukryte pliki (systemowe i inne). Ty ukryłeś plik dodając go do prywatnych plików, a to zupełnie co innego. Musisz przesunąć palcem w dół będąc w eksploratorze, aż pojawi się kłódka i możliwość wpisania hasła, czy wzoru ochrony prywatności. Tam powinien być twój ukryty plik.
  15. Akurat to łatwo wytłumaczyć. To zależy od tego jaki rom wgrałeś, jak eu to zgłasza się jako 4x bo rom jest przeróbką chińskiego romu dla 4x. Przy globalu masz dwa warianty romów, dla note4 i 4x (obydwa snapdragon), różniące się tylko tym jak telefon będzie się przedstawiał. To dokładnie takie same romy i telefony.
  16. Też mam taki zestaw z max 3 i z tym się spotkałem.
  17. To jakim cudem ci pobrało globala, jak dla zwykłego Redmi 4 nie ma takiego? Może masz note, a nie zwykłego Redmi 4. Widzę że dla wersji indyjskiej się jednak pojawił, ale jeszcze nie na androidzie 7.
  18. Tylko komunikat dotyczy zsynchronizowanych telefonów, a ty go jeszcze nie sparowałeś. Przy pierwszym parowaniu z reguły trzeba uruchomić tryb parowania w zestawie. Nie wiem jak ten twój zestaw, ale najczęściej potrafi się sparować z kilkoma telefonami i jak wykorzysta limit, to następnego już nie sparuje. Może być potrzebne odparowanie poprzednich, albo reset do ustawień fabrycznych.
  19. Nie będzie. Najlepiej wgrać Miflashem w fastboot rom fastboot z opcją flashall.
  20. Jakby się aktualizowała to chyba tylko do nowszej oficjalnej. Raczej trzeba będzie ręcznie pobierać.
  21. Vol- vol+ i power przy włączaniu telefonu.
  22. Mi band2 i Redmi 3s, ale instalowałem na dwóch innych Redmi 3 z miband2 i w jednym jest, w drugim brak tej opcji. Taki sam rom, nie wiem dlaczego tak się dzieje. Generalnie to wibruje przy wszystkich alarmach, nie tylko z budzika.
  23. Na tym mifit_3.0.4_miuisu mam zakładkę Wbruj podczas alarmów i działa.
  24. Już znalazłem i właśnie czytam źródło, staram się zrozumieć.
  25. U mnie też na Redmi 3s w tym MiFit3.04MSGoogle.apk był tylko eng. i min. 3s opóźnienia. A ten olexMod czymś jeszcze się różni (oprócz braku opóźnienia)?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...