Jump to content

przemo5040

Użytkownicy
 • Posts

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

przemo5040 last won the day on September 25 2021

przemo5040 had the most liked content!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

przemo5040's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

15

Reputation

 1. MIUI 12.5.5.0 RKBEUXM MIUI 12.5.7.0 RKBMIXM
 2. Z aktualizacji na aktualizacje zamiast poprawy to jest coraz gorzej. Dotychczas SOT dochodził u mnie do 4h co było dla mnie dramatycznym wynikiem. Na wielce lepiej zarządzanym, energooszczędnym 12.5 wynosi 3:30h. Ehhh
 3. Zadałem przede wszystkim pytanie jaką macie temperaturę przy przeglądaniu internetu na 5G. Żadna z twoich wypowiedzi nie odpowiedziała na moje pytanie i nie wniosła niczego do dyskusji.
 4. Poprzednio posiadałem Mi MIX 2S i przy przeglądaniu internetu osiągał ok 31-33°C i nie czułem absolutnie żadnego cieplejszego miejsca na pleckach urządzenia, jedynie podczas ładowania go. Tutaj czuje, że urządzenie jest ciepłe dlatego pytam innych.
 5. Jaką macie temperaturę baterii przy przeglądaniu internetu przez 5G ? (Chrome, Facebook, Instagram itp). U mnie zarówno na 12.0.2 jak i 12.0.9 - 38-39°C. Czuć, że telefon jest gorący. Drenowanie baterii nie poprawiło się na 12.0.9. nadal SOT max 4h.
 6. Bodajże stąd: https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.RKBEUXM/miui_VENUSEEAGlobal_V12.0.3.0.RKBEUXM_19bd7040ac_11.0.zip
 7. Dzień dobry. Mam problem z drenowaniem baterii przez aplikację Google, której nie mogę odinstalować. W każdym cyklu rozładowywania akumulatora uruchamia się na około 2minuty i pożera 40%. Odinstalowałem aktualizacje tej aplikacji oraz zainstalowałem nowszą wersje ale problem nie ustępuje. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tej aplikacji lub inne rozwiązanie problemu? Pozdrawiam
 8. Telefon mam od 3 dni. Europejska dystrybucja. SOT od 100% do 20% baterii to 4h. Telefon mocno nagrzewa się nawet przy zwykłej pracy. Załączone 120Hz i max rozdzielczość ekranu oraz 5G. Po aktualizacji z 12.0.2.0 do 12.0.3.0 nie zauważyłem żadnej różnicy.
 9. Panowie u mnie po aktualizacji do MIUI 10 (na czysto) czujnik ten nie dziala w ogóle. Na 10.0.4.0 nadal to samo.
 10. Znalazłem lepsze rozwiązanie. Włącznie oszczędzanie danych w aplikacji Messenger. Gdy otrzymacie zdjęcie lub film będziecie musieli dwa razy kliknąć aby je załadować. Zdjęcia odkrywam w ten sposób a przypadku filmu otwieram je w aplikacji Chrome przez przeglądarkę (wersja komputerowa). W ten sposób nie dopuszczam do wykraczenia apki.
 11. Po aktualizacji aplikacji motywy do wersji 1.3.8.0 rzeczywiście przestają działać. Pobierzcie starszą wersję np 1.3.4.1 i wszystko wróci do normy.
 12. Panowie ma ktoś doświadczenie ze szkłem na aparat? Ma wpływ na jakość zdjęć ? Nie używam etui na telefon, a tylko folie hydrogel i niestety wystajacy aparat jest narażony na zarysowania.
 13. Tylny aparat to zupełnie inna liga. Zdjęcia w mix2s na prawdę prezentują się fenomenalnie. Odczujesz dużą różnicę względem mi6. Natomiast jeśli chodzi o selfie tak jak pisałeś mógłby nie istnieć zarówno w tym jak i w tym modelu, a co dopiero obracanie telefonu żeby było Cie dobrze w kadrze widać - tragedia.
 14. Dzień dobry. Posiadam mix 2s od dwóch dni i kolejny raz jestem szczerze zawiedziony szkłem ekranu Corning Gorilla Glass 4 (poprzednio miałem mi6 i sytuacja była ta sama). Zbiera ono ryski w zastraszającym tempie, a na prawdę dbam o swoje urządzenia. Albo ten standard to jakaś kpina albo Xiaomi montuje jego podróbkę (oczywiście żartuje). W teorii to szkło ma nas chronić przed rysami a w praktyce nie jest to kompletnie żadna dodatkowa ochrona. A jakie Wy macie wrażenia ? Oczywiście pytam tych którzy nie używają żadnych zabezpieczeń ekranu.
 15. Dzień dobry. Od początku użytkowania mi6 (zakupiony ze sklepu Tomtop) mam problem ze zbyt cichym głośnikiem do rozmów. Podczas połączeń w bardziej zatłoczonych miejscach praktycznie nie słychać rozmówcy. W warunkach domowych jest lepiej ale również nie jest to w pełni komfortowa rozmowa (dociskam telefon do ucha ). Dodam że oczywiście głośność rozmów ustawioną mam na maksa. Domyślam się że jest to usterka mechaniczna ale może istnieje możliwość softwerowo go poglosić nawet kosztem utraty utracie jakości ?
×
×
 • Create New...