przemo5040

Użytkownicy
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About przemo5040

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie u mnie po aktualizacji do MIUI 10 (na czysto) czujnik ten nie dziala w ogóle. Na 10.0.4.0 nadal to samo.
 2. Znalazłem lepsze rozwiązanie. Włącznie oszczędzanie danych w aplikacji Messenger. Gdy otrzymacie zdjęcie lub film będziecie musieli dwa razy kliknąć aby je załadować. Zdjęcia odkrywam w ten sposób a przypadku filmu otwieram je w aplikacji Chrome przez przeglądarkę (wersja komputerowa). W ten sposób nie dopuszczam do wykraczenia apki.
 3. Po aktualizacji aplikacji motywy do wersji 1.3.8.0 rzeczywiście przestają działać. Pobierzcie starszą wersję np 1.3.4.1 i wszystko wróci do normy.
 4. Panowie ma ktoś doświadczenie ze szkłem na aparat? Ma wpływ na jakość zdjęć ? Nie używam etui na telefon, a tylko folie hydrogel i niestety wystajacy aparat jest narażony na zarysowania.
 5. Tylny aparat to zupełnie inna liga. Zdjęcia w mix2s na prawdę prezentują się fenomenalnie. Odczujesz dużą różnicę względem mi6. Natomiast jeśli chodzi o selfie tak jak pisałeś mógłby nie istnieć zarówno w tym jak i w tym modelu, a co dopiero obracanie telefonu żeby było Cie dobrze w kadrze widać - tragedia.
 6. Dzień dobry. Posiadam mix 2s od dwóch dni i kolejny raz jestem szczerze zawiedziony szkłem ekranu Corning Gorilla Glass 4 (poprzednio miałem mi6 i sytuacja była ta sama). Zbiera ono ryski w zastraszającym tempie, a na prawdę dbam o swoje urządzenia. Albo ten standard to jakaś kpina albo Xiaomi montuje jego podróbkę (oczywiście żartuje). W teorii to szkło ma nas chronić przed rysami a w praktyce nie jest to kompletnie żadna dodatkowa ochrona. A jakie Wy macie wrażenia ? Oczywiście pytam tych którzy nie używają żadnych zabezpieczeń ekranu.
 7. Dzień dobry. Od początku użytkowania mi6 (zakupiony ze sklepu Tomtop) mam problem ze zbyt cichym głośnikiem do rozmów. Podczas połączeń w bardziej zatłoczonych miejscach praktycznie nie słychać rozmówcy. W warunkach domowych jest lepiej ale również nie jest to w pełni komfortowa rozmowa (dociskam telefon do ucha ). Dodam że oczywiście głośność rozmów ustawioną mam na maksa. Domyślam się że jest to usterka mechaniczna ale może istnieje możliwość softwerowo go poglosić nawet kosztem utraty utracie jakości ?
 8. Jak sobie to wyłączę to nie będę miał dymków czatu także żadne rozwiązanie
 9. Ja również przesiadka z 9.2.2 na 9.5.6 i oprócz tych powiadomień , odpalanie kalkulatora z potężnym lagiem i niekiedy animacje również lagują. Zmian na lepsze nie zauważyłem. Jak na ten moment polecam zostać na 9.2.2
 10. Panowie w 9.5.6.0 też macie ten problem że nie możecie usunąć na stałe tego komunikatu ?
 11. Popieram. Kiedyś miałem takie podejście jak większość na tym forum. Jasność na minium, jaknajmniej aplikacji, najlepiej tylko wifi i screenshot z jakimś wyimaginowanym SOT'em co by się pochwalić jak to ja umiem zarządzać zasilaniem. Później zacząłem cenić sobie komfort korzystania z większości zasobów jakie oferuje nam urządzenie. Od tamtej pory mój SOT nie dochodzi nawet do 5h ale jest to uczciwy wynik. Korzystam tylko z LTE, dwóch kart SIM, głośnika bluetooth, słuchawek bluetooth, nfc i nie zważam zupełnie które aplikacje i ile zrzerają baterii. Nie wierzę już od dawna w SOT w stylu 8h, nie do osiągnięcia przy komfortowym korzystaniu z mi6. Wolę 2x dziennie podładować urządzenie, a nie siedzieć i patrzeć w wygaszony ekran co by się za szybko nie rozładowało
 12. U mnie standardowo czy to na 9.0.2.0 czy 9.2.2.0 4-5h (tylko LTE, 2 karty SIM)
 13. Oficjalny 9.2.2.0 Global Stable: http://bigota.d.miui.com/V9.2.2.0.NCAMIEK/miui_MI6Global_V9.2.2.0.NCAMIEK_4a989856c4_7.1.zip
 14. Po jednej płatności z odblokowanym urządzeniem (odciskiem, pinem, hasłem, wzorem) znów macie możliwość trzykrotnej zapłaty z samym podświetlonym ekranem.