Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. Zmień język systemu na angielski. Z polskim i kilkoma innymi jest błąd.
  2. FromWP

    MiFit 3.0

    Niestety nie pomogło, nie instaluje się. A w tym modzie MOD MI Fit 3.0.6 MS Google zmieniono tylko to że aplikacja instaluje się w języku angielskim, niezależnie od języka systemu. Dzięki temu działają normalnie powiadomienia z ID. To chyba najmniej zmieniony mod.
  3. Prawie wszyscy mają mają mniejsze, lub większe problemy z restartami, czy samoistnym wyłączniem się tego telefonu na romach global stable. Na najnowszych global dev tego już nie ma. Jak nie uda się przejście na dev przez aktualizację z pliku, to pozostaje ci odblokowanie bootloadera i wgranie romu dev MiFlashem, lub twrp i rom eu. W sumie odblokowanie i miflash to lepsze rozwiązanie od aktualizacji z pliku.
  4. Przesuń palcem od góry ekranu do dołu, otworzy się panel powiadomień i będziesz miał tyle czasu ile potrzebujesz.
  5. FromWP

    Brak aktualizacji

    Tak. Prawdopodobnie pod koniec września, ale jak masz z Mediatekiem to może być później.
  6. To sobie wyłącz i nie będzie zabierało zasobów, albo odinstaluj. Jak masz global stable na Androidzie 6 to możesz wyłączyć, jak dev na 7,1 tylko odinstalować (bez roota) https://miuipolska.pl/forum/topic/22981-jak-wyłączyć-lub-odinstalować-preinstalowane-aplikacje-googla-w-oficjalnych-romach-global/
  7. FromWP

    Brak aktualizacji

    Wszyscy mają, tylko to nie problem, a wstrzymanie aktualizacji w związku z Miui 9. Możesz sobie ręcznie zaktualizować pobierając stąd (jak masz Snapdragona) http://en.miui.com/download-309.html#468
  8. Jako aplikację systemową, tak samo jak wbudowaną przeglądarkę i podobnie powinna być traktowana. Można odinstalować bez roota korzystając z adb shell, tylko nie bardzo wiem po co, żeby odzyskać kilkadziesiąt MB z partycji system?
  9. FromWP

    Ładowarka

    Oficjalnie niby nie przystosowany, ale w praktyce działa z szybkimi ładowarkami, a w romach dev nawet pojawia się ikona szybkiego ładowania. Jak nie przystosowany, to będzie ładowało max 5V i 2A. Jak najbardziej nadaje się, ale lepiej używać QC3.0. bo płynnie zmienia napięcie ładowania (2.0 skokowo, 5-9-12V). Jakby taka ładowarka ładowała pełną mocą, to mogła by zaszkodzić, ale w praktyce tak nie jest. Sprawdzałem napięcia i prąd ładowania (miernikiem USB) w 3S z ładowarką 3.0 i nic złego się nie dziaje. Napięcie w żadnym momencie nie przekroczyło 8,7V a natężebie 2,2A. Sam proces ładowania przebiega bardziej optymalnie niż zwykłą 5V 2A. Co do czasu to na początku ładuje szybciej, pod koniec nawet wolniej od fabrycznej.
  10. Raczej nie masz już gwarancji jak był kontakt z wodą. Miałem podobny problem, ale do suszenia go rozebrałem i po wyschnięciu ożył. Czy twój będzie działał, nie wiadomo. Tak czy inaczej chyba musisz go rozebrać, bez tego wilgoci się nie pozbędziesz.
  11. Strasznie nie lubisz od pewnego czasu tego swojego telefonu, ale jakby eu, czy Chińczycy chcieli twoje ważne dane przechwycić, to trochę bardziej by się postarali, żeby to ukryć. Moim zdaniem przypadek nie celowe działanie.
  12. Nic ci się nie zablokowało. Uruchom tel. trzymając wszystkie 3 klawisze, vol+ vol- i power, to się uruchomi w twrp. Na ostatnich romach popsuło się wchodzenie do twrp z tego chińskiego menu. Trzeba wchodzić kombinacją trzech klawiszy.
  13. FromWP

    MiFit 3.0

    Instaluje się, język pl działa. Problem z wyświetlaniem trasy i mapy w historii treningów (pusto). Reszta działa.
  14. FromWP

    MiFit 3.0

    A w tym miejscu? Też Lolex mod:
  15. FromWP

    MiFit 3.0

    Potwierdzam. Na szczęście dosyć wyraźnie.
  16. A próbowałeś zainstalować najnowszego miunlocka? W nim są podobno najnowsze działające sterowniki fastboota (podpisane cyfrowo). Jak będzie dobry sterownik to nie powinien wychodzić z fastboota. Tu kolega podał linka do miunlocka: https://miuipolska.pl/forum/topic/9218-odblokowywanie-bootloadera-w-urządzeniach-xiaomi-poradnik/?do=findComment&comment=375469
  17. FromWP

    MiFit 3.0

    A masz w powiadomieniach aplikacji w MiFicie dodanego MiFita? Jak tak to trzeba go odhaczyć. To podobno czasami powodyje brak powiadomień sms.
  18. Żadwn szrot. Przytrzymaj baaardzo długo power, to powinien się włączyć, naładuj do pełna (włączony, albo wyłączony). Potem przestudiuj poradnik wgrywania romu fastboot MiFlashem i zainstalujesz wszystko od nowa. Prawdopodobnie nie widzi go z powodu sterowników, które powinny się zainstalować z MiFlashem. Poradnik https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/
  19. FromWP

    MiFit 3.0

    Po prostu komunikat po instalacji Aplikacja nie została zainstalowana.
  20. FromWP

    MiFit 3.0

    31,43 pobieram jeszcze raz. Tylko jak się pobiera z dropboxa przez telefon, to zapisuje jako file.bin i trzeba ręcznie zmienić nazwę i rozszerzenie. Nieatety ponowne pobranie nie pomogło. Nie instaluje się.
  21. FromWP

    MiFit 3.0

    Samo się pytało i przekierowywało do ustawień. Napisałem to bo nie powinno się ponownie pytać o uprawnienia przy update. To się niestety nie chce instalować.
  22. FromWP

    MiFit 3.0

    Akurat wczoraj zmieniłem ikony z domyślnego motywu na inne. Mogę się mylić. W różnych zestawach ikon to wygląda inaczej, na domyślnym motywie i ikonach (rom global dev Redmi 3s) tak: a zmieniłem na większe i bez tła z innego motywu i tu się nic chyba w wyglądzie nie zmieniło
  23. FromWP

    MiFit 3.0

    Działa, instalowałem jako update na oryginalnego moda. Trzeba było tylko ponownie nadać uprawnienia do odczytywania GPS. Z ikoną aplikacji też coś robiłeś? To zainstaluj żonie tego moda, bedzie zadowolona.
  24. Mam dwa adaptery na elm327, jeden to niby oryginał Vgate, drugi chińska podróbka i łączą się bez żadnych problemów z Redmi 3s (rom global dev 7.8.11). Z tym chińskim nie chce działać Forscan bo krzyczy że to kiepski klon., ale wykrywa go bez problemu.
  25. FromWP

    MiFit 3.0

    Nadal nie instaluje się, może wklei nowego linka, bo potrafi pamiętać stary plik.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...