Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. FromWP

    Mi Band 2

    Wystarczy, czasami trzeba najpierw odinstalować starą wersję, bo nie chce się zainstalować jako aktualizacja. Najlepiej działa Lolexmod tu masz temat i link do pobrania: https://miuipolska.pl/forum/topic/26792-mifit-30/?do=findComment&comment=377024
  2. Aktualizacja nie powoduje utraty aplikacji. Zostają nie tylko aplikacje, ale też wszystkie dane. Najnowsza dla twojego to 7.6.10 tu masz linki: https://miuipolska.pl/download/ . Pobierasz zip-a, uruchamiasz twrp i install wybrany plik (twrp uruchomisz trzymając wszystkie trzy vol+ vol- i power).
  3. Nie trzeba wyjmować karty sim, ani sd. Tracisz wszystko z telefonu (programy, kontakty, smsy, historia połączeń), zdjęcia, filmy na sd zostają. Najlepiej zrobić lokalną kopię zapasową Miui na sd i potem z tej kopii odtworzyć dane. Żeby mieć 200% pewności sd możesz wyjąć.
  4. FromWP

    MiFit 3.0

    Kilka postów wyżej. Pobierz ten, bo najnowszy i sprawdzony: https://miuipolska.pl/forum/topic/26792-mifit-30/?do=findComment&comment=377024 Tylko naiprawdopodobniej bedziesz musiał najpierw odinstalować oryginalną wersję i instalować na czysto (nic poza tym nie trzeba robić,odpinać opaski itd.)
  5. To pytanie na przyszłość, na razie takiej nie ma. Jak będzie to prawdopodobnie pełna paczka będzie ważyła 1-1,5 Gb. Aktualizator potrafi chyba pobierać partiami.
  6. W Redmi 3 działa tylko trzeci punkt, czyli odinstalowanie (trochę trzeba się pobawić), nie wyłączenie (sprawdzałem na Redmi3). To i tak bezpieczniejszy sposób od rootowania i nie wpływa na aktualizacje OTA. Niestety bez odblokowania nie zainstalujesz romu eu.
  7. Wszystko działa płynnie i jest Miui 8, a za miesiąc, dwa sam się zaktualizuje do Miui9.
  8. Masz starą wersję na zablokowany bl. Nic przez aktualizacje nie wgrasz. Możesz wgrać globala, najlepiej wersję dev MiFlashem wg. poradnika w trybie edl (download). Będziesz miał OTA. Możesz też potem odblokować bl i wgrać rom eu.
  9. FromWP

    MiFit 3.0

    W fukcję nie wchodzi, ale odblokowanie działa i pamięta wcześniejsze ustawienie nawet jak się instaluje na czysto. Akurat to u mnie działało na chińskiej wersji 3.05, ale za to były ogólne problemy z łącznością z opaską.
  10. Wystarczy pudełko od tego 4x. Jak po chińsku to nie masz b20 i nic z tym nie zrobisz. Jak po angielsku i znaczek CE to powinien mieć.
  11. Masz najnowszy rom, tylko masz Redmi Note, a napisałeś w dziale zwykłego Redmi 3. Tu są linki do romów https://miuipolska.pl/download/
  12. Trudno powiedzieć. Trzeba próbować. W recovery się uruchamia? Może reset do fabrycznych w MiPcSuite by pomógł.
  13. Tak, nic nie można zrobić. Po prostu nie działa z telefonem normalnie podłączonym. Tylko niektóre funkcje z podłączonym w fastboot, lub recovery.
  14. Kabel nie zadziała bo już nie działa od pewnego czasu z nowymi telefonami. Jak edl, to tylko testpoint. Jak bez rozbierania to może inny rom przez chińskie MiPcSuite.
  15. Nie, przyczyna to porzucenie rozwijania tego programu. Nie działa z nowymi telefonami. Nic z tym nie zrobisz. Działa tylko kilka funkcji ale z telefonem podłączonym w trybie fastboot, albo recovery i najlepiej w chińskiej wersji MiPcSuite, bo ta jest nowsza.
  16. W polskiej jest. Wersje international (global) mają b20, chińskie nie. Tak samo było z 3s.
  17. To dokładnie tak działa, tylko w twoim przypadku masz już odblokowany bl (nie wiadomo jak ale masz) i zamiast w edl(download) wgrywasz MiFlashem w trybie fastboot. Poradnik lokalny: https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompendium-wiedzy-redmi-33spro-rom-bootloader-recovery-root-faq/ Romy fastboot i poradnik na en.miui: http://en.miui.com/a-234.html
  18. Sprawdziłem przed chwilą na Redmi 3s i po wyłączeniu optymalizacji Miui pojawiły się opcje takie jak u ciebie, czyli zmiana rozdzielczości i wybudzenie dwuklikiem, oczywiście nie działające. Były widoczne także z poziomu menu, nie tylko widgetu barterii. Może w romie 4x coś tam jeszcze innego skopali i widać te opcje z poziomu widgetu baterii. Tak czy inaczej nie ma się czym przejmować.
  19. Na 100% miałeś wyłączoną optymalizację Miui w opcjach programistycznych. W innych telefonach jest podobnie, że te nie działające opcje pojawiają się po wyłączeniu. Generalnie ta optymalizacja powinna pozostać włączona (chyba że coś złego się dzieje i jej włączenie niweluje problem).
  20. A nie robisz optymalizacji w panelu sterowania? Ta optymalizacja ukrywa opcje programistyczne.
  21. To jest chyba błąd motywu. Sprawdź czy masz to na domyślnym. Prawdopodobnie tego nie będzie.
  22. To raczej nie jest problem romu. Możesz spróbować wgrać ostatni oficjalny stable przez updater dla twojego telefonu z pliku zip. To co masz wgrane to prawdopodobnie beta którą dostali wybrańcy. Tu masz ostatni oficjalny rom 8.2.10.0 ale wątpię żeby to pomogło. http://en.miui.com/download-323.html
  23. System masz raczej oficjalny. Jak reset do fabrycznych nie pomógł, to nie wiem co powoduje problem i co doradzić. MiFlasha najprowdopodobniej nie użyjesz bo masz zablokowany bootloader, a wgranie romu MiFlashem to taka opcja rozwiązująca ewentualne problemy softwarowe.
  24. Już ci pisali, "piłeś, nie pisz" bez ładu składu i sensu. Jak i niby gdzie ma miflash wgrać? Zupełny bełkot, którego nowy forumowicz nijak nie zrozumie. Wklej może info o systemie. Problem nietypowy, bez dokładniejszych informacji nikt ci nie pomoże.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...