Skocz do zawartości

FromWP

Użytkownicy
  • Postów

    8 476
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    137

Treść opublikowana przez FromWP

  1. FromWP

    MiFit 3.0

    Niestety u mnie nie chce się zainstalować. Ani jako update, czy na czysto.
  2. Kolega trochę wybiega przed szereg. Wiedza którą podał nie jest ci na tym etapie potrzebna, bo nie masz odblokowanego bootloadera, ani TWRP. Ale wystąpić o zgodę na odblokowanie bootloadera tak czy inaczej warto. Odblokowany bl pomaga przy rozwiązywaniu problemów z telefnem.
  3. FromWP

    MiFit 3.0

    A jak instalowałeś, jako update, czy od nowa po deinstalacji poprzedniej? Ja tym razem jako update, nic nie musiałem zmieniać i działa.
  4. Tak to działa. Za 72 godziny powinien się dać odblokować. O ile to Mi5 odblokowałeś co najmniej miesiąc temu.
  5. FromWP

    MiFit 3.0

    U mnie gada po angielsku (było po rosyjsku). W trakcie treningu, gdy się przemieszczasz, bieg, czy rower. Co kilometr się odzywa. Dodatkowo przy włączonej funkcji automatycznej pauzy. Musi być włączona zamiana tekstu na mowę w ustawieniach Aktywności.
  6. A jak klikniesz w tą małą szarą strzałeczkę w połączonym zestawie w ustawieniach bt to nie otwiera się co ma być przekazywane do zestawu? Może masz wyłączone przekazywanie multimediów.
  7. Nie chcę cię martwić, ale jak nie chce z tego trybu wyjść kombinacjami klawiszy czy długim przytrzymaniem power, to chyba tylko znalezienie i zwarcie testpointów. To go wprowadzi w tryb EDL i wgranie romu fastboot Miflashem.
  8. Czasami jest taka opcja, nie opisał co dokładnie zrobił i w czym.
  9. A zapis zdjęć miałeś w pamięci wewnętrznej, czy na SD? Im szybciej użyjesz jakiegoś programu do odzyskiwania, tym lepiej. Jak zapisane były w pamięci wewnętrznej to dalsze używanie telefonu może spowodować nadpisanie i nie wszystko odzyskasz. Jak na SD to najlepiej ją wyjąć.
  10. FromWP

    MiFit 3.0

    Tak, tylko tam jest jakiś inny mechanizm wyświetlania (zmieniania w locie) polskich znaków.. Tu masz po prostu "poprawionego" MiFita.
  11. FromWP

    MiFit 3.0

    Nie, nikt na tych modach nie ma. Nie ma ich w firmware opaski.
  12. Kiedyś dostaniesz, najprawdopodobniej najpierw 8.2.12, a kiedyś (może za kilka miesięcy) rom z Miui9. Rom 8.2.10 to wersja stable i nie podali kiedy będzie stable z Miui 9. Dev na stable sama się nie wgra.
  13. No i chyba jest, tylko że wersja global dev, bo taka miała być. Na stable trochę jeszcze poczekasz. Nie podawali kiedy będzie global stable.
  14. Można odinstalować, albo wyłączyć, nie musisz rootować. Jak musisz to to zainteresuj się instalacją romu eu. Wszystko znajdziesz na forum np. w poradnikach.
  15. FromWP

    MiFit 3.0

    Jak nie wykryje że się przemieszczałeś to nie zapisze, bo stoisz w miejscu. Po to jest tryb w którym się przemieszczasz i to zapisze.
  16. Raczej tak, to oficjalny rom, ale zawsze może być jakieś ale, będziessz jednym z pierwszych. OTA prawie zawsze pojawia się z opóźnieniem, w zależnosci np. od regionu.
  17. Na pewno. Telefon widzi kontakty na karcie sim, jak się to ustawi w ustawieniach kontaktów. Trzeba trochę się wysilić i zapoznać z nowym interfejsem. To co wkleiłeś to nie menu, tylko podgląd widoku grupy, w twoim przypadku "Alikacje". Normalnie w menu masz 4 rzędy ikon (są motywy z 5-cioma rzędami). Niektóre ikony w domyślnym motywie rzeczywiście nie pasują do reszty z powodu tej dziwnej białej obwódki, ale można to zmienić (trzeba poznać możliwości konfiguracji motywów w Miui).
  18. V8.2.12.0 to już ostatnia nowa stabilna, 7.8.24 to najnowsza dev z Miui 9, niekoniecznie stabilna, ale możliwe że lepsza i bardziej rozwojowa.
  19. Ja bym wrócił do Miui, global dev 7.8.11 działa normalnie i nie wygląda jak przez lufcik
  20. FromWP

    MiFit 3.0

    Tak, w oryginalnej 3.05 jest po angielsku. Dla mnie to nie problem, "ponimaju po ruski". Wybrałem się dzisiaj na rowerową przejażdżkę, bez słuchawek i komunikaty co kilometr po rosyjsku. Ale nie chcę się rejestrować na tym rosyjskim forum, dlatego z nowymi wersjami Lolexa liczę na ciebie. Zainstaluj 3.05 Lolex mod.
  21. FromWP

    MiFit 3.0

    Jest jeden mały minus. Przy treningach gada po rosyjsku.
  22. FromWP

    MiFit 3.0

    Znajdź w tym wątku link do pobrania Lolex mod 3.05 i będzie działało z pl. Trzeba odinstakować mifita którego masz i zainstalować nowego z pobranego .apk
  23. Wszystkie z kłódką powinny być w opcjach modułów w zakładce Boost Speed i tam można dodawać (ale mam inny tel rom, u ciebie może być inaczej).
  24. Wykluczyć z czyszczenia i zamykania możesz jeszcze z poziomu Panela sterowania. Panel sterowania, zębatka w prawym górnym rogu otwiera ustawienia i tam dodajesz do wyjątków tą swoją aplikację w sekcji Czyszczenie i Boost speed. Czy to pomoże nie wiem, miui bywa kapryśne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...