radekwoj

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About radekwoj

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3s pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może i tak , ale przez galerię czy odtwarzacz muzyki ( ap. chyba systemowe - prawda?) nie idzie, w explolerze w ogóle nie widzę opcji udostępnij przez. Tak, na Xiaomi mi drop i mi to działa, ale nie w tym rzecz. Nie wszyscy mają Mi.
 2. Ale ja nie wysyłam z jakiegoś programu tyko z aplikacji systemowej, przytrzymaj plik wyślij bluetooth i poszło ... tak było do tej pory, telefon mam od przeszło roku więc to nie jest jakaś magia , że nie wiem co się dzieje .... w sensie obsługi! Ale dzięki.
 3. Racja, faktycznie wysyła mi z pamięci wewnętrznej, sprawdziłem, ... ale włączenie ap. dokumenty nic nie daje. Trudno za każdym razem przenosić pliki do p.wewnętrznej. Może trzeba kartę wyjąć i włożyć, żeby sobie tel. ponowie zainstalował ?
 4. Przepraszam ale to bzdura zmieniłem rozszerzenie i z poziomu eksploratora nie ma opcji wyślij a w aplikacji plik jest niewidoczny (muzyka). PS. Ponadto telefon nie wysyła mi wszystkich plików, a nie z konkretnym rozszerzeniem. Ciekawa sprawa, że otrzymany plik przez bluetooth od kogoś mogę wysłać- przez bluetooth!!!??? Swego nie !
 5. Witam, jak w temacie posiadam dwa takie urządzenia: żony ma system MIUI 8, ja dokładnie MIUI 9 Global 7.9.15/beta. Do niedawna nie było problemów z bluetooth, natomiast teraz z dwóch urządzeń nie mogę wysłać plików przez bluetooth, natomiast mogę je odebrać np. z tel. LG. Wyskakuje komunikat:" Udostępnianie bluetooth plik Nieznany plik nie został wysłany". Proszę o pomoc....
 6. Czyli, krótko mówiąc czekamy, ciekawe jak długo. Dzięki za zainteresowanie.
 7. Witam po niedawnej aktualizacji Redmi 3s Pro aplikacja Pogoda przestała działać. Wyświetlany jest komunikat brak połączenia z siecią. Próbowałem przez wifi i dane mobilne i nic. Internet w telefonie jest, przeglądarka działa bez zarzutu. Wersja Miui 8.1.1.0 (MALMIDI), aktualizowano 22.11.2016 r. Proszę o pomoc.