-
Postów
8 476 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
137
Treść opublikowana przez FromWP
-
Główny problem to dużo dłuższe nazwy godzin w naszym języku, bo Idea jest niby prosta. O i 1 w dziesiątkach godziny to maski zasłaniające to co niepotrzebne (z dokładnością do piksela). "Jedenasta" jest w jednej grafice z jedynką (godzina pierwsza), a "dwunasta" z dwójką (godzina druga). Niestety napis może składać się tylko z dwóch rodzajów pikseli, w tym przypadku czerń i biel. Tylko to tak trochę sztuka dla sztuki.
-
Może być, to takie bardziej twórcze rozwinięcie mojego pomysłu. W sumie chciałem zrobić tak żeby w całości kolor czcionki zegara zmieniał się po rozłączeniu BT, ale nie wiem jak zmieniać położenie warstw w json-ach. simple.bin
-
Najprawdopodobniej. Tak naprawdę nie wiem ile trwa od zera, bo nigdy nie czekałem na pełne rozładowanie, a używam go sporadycznie.
-
Czyli praktycznie za darmo! Za tyle to chiński można przeboleć.
-
Nie śmieję się, też fajny (ja mam złoty, a w zasadzie "szampański" bo tylko taki mieli). Mój po naładowaniu mruga na niebiesko, ale niestety gra mono. A jednak stereo, czyli to co jeden ze sprzedawców twierdził to nieprawda, tylko efekt przy takim rozstawieniu głośniczków mizerny.
-
Wcale mnie to nie dziwi. Niestety ładuje dosyc długo. A masz wersję z gniazdem na karty SD? Podobno taka wersja z chińskim jest stereo, a globalna bez SD mono. Nie wiem czy to prawda, ale mój z angielskim i bez SD gra raczej mono.
-
Mój jak się ładuje to pulsuje na czerwono. Co się dzieje jak się naładuje napiszę Ci za parę minut bo go doładowuję. Jak jest włączony to gada po angielsku (albo chińsku) jaki ma stopień naładowania, po naciśnięciu najniższego klawisza.
-
Ten na górze to stan baterii (trzy stopnie i kolory). Na dole status połączenia BT, jak cyan to połączony.
-
@Gawronnek Kompas w zegarku pokazuje ciśnienie i pozycję GPS? U mnie po wgraniu niestety przestał.
-
Jak 1.0.1 to jest jeszcze ok. Najnowsza beta wgrała mi 1.0.2 i nie działa pomiar ciśnienia i lokalizacja w kompasie zegarka. Poza tym reszta w normie.
-
Tak, nowe FW, ale chyba prawdziwa beta, bo przestał u mnie pokazywać ciśnienie i lokalizację z poziomu kompasu (może to wina tego że nie z aktualizował A-GPS).
-
@Bool2 Tak. Mój też raz sam się włączył i odpalił telewizor, ale CEC mam włączone.
-
Najprawdopodobniej działa ci aż za bardzo, czyli jest "wciśnięty na stałe". To powoduje uruchomienie chińskiego menu serwisowego przy każdym włączeniu telefonu (to uruchamia kombinacja klawiszy vol+ i power przy włączaniu telefonu).
-
Bez słuchawek testu nie zrobisz. Masz dwa mikrofony i przy głośnomówiącym działają trochę inaczej. Przy uszkodzonym dolnym będziesz słabo słyszalny w normalnej rozmowie i dużo lepiej w trybie głośnomówiącym. Możliwe że to sprawa softu, wtedy reset do fabrycznych, albo wgranie romu na czysto powinno pomóc.
-
Sprawdzić w mikrofony w diagnostyce, jak tam nie będzie działał to awaria sprzętowa i trzeba go wymienić. Najlepiej wchodząc tam z chińskiego menu serwisowego (vol+ i power przy włączaniu telefonu, drugi klawisz od dołu po prawej zmienia język na eng.) audio test.
-
@marglcia spróbuj programem https://play.google.com/store/apps/details?id=dev.rokitskiy.wfab prościej. Można instalować własne z lokalnych plików bin.
-
Xiaomi Redmi HM 2LTE-CU 1gb/8gb - problemy, instalacja
FromWP odpowiedział(a) na adam_12 temat w Dyskusja ogólna
Może Android 5 zadziała, ale nie polecam z 1 Gb ramu. Ps.to co napisałem to nie szyderstwo, co najwyżej ironia. Chciałbyś żeby ktoś wykonał robotę specjalnie dla ciebie i podał na tacy. -
Xiaomi Redmi HM 2LTE-CU 1gb/8gb - problemy, instalacja
FromWP odpowiedział(a) na adam_12 temat w Dyskusja ogólna
A Google też Ci nie działa? Pokemon Go? Jeszcze "zewnętrzne szkło" do wymiany? Powodzenia. -
A jaką wersję ci zainstalowało? Musisz zainstalować MiFita który ma w sobie nowsze FW od tego 36. Ja mam już 1.1.46 ale instaluję bety MiFita z apkmirror, bo działają dobrze. Stabilna 3.4.1 też chyba ma to moje FW. https://www.apkmirror.com/apk/anhui-huami-information-technology-co-ltd/mi-fit/mi-fit-3-4-2-1-release/
-
Xiaomi Redmi HM 2LTE-CU 1gb/8gb - problemy, instalacja
FromWP odpowiedział(a) na adam_12 temat w Dyskusja ogólna
Nie ma takiego Androida. Rozumiem że chcesz zainstalować (znaleźć) jakiś custom rom który działał by lepiej na tym telefonie od Miui. Raczej watpię. Bateria większa też się do niego nie zmieści, ale na pewno wymiana na nową sporo by zmieniła. -
Xiaomi Redmi HM 2LTE-CU 1gb/8gb - problemy, instalacja
FromWP odpowiedział(a) na adam_12 temat w Dyskusja ogólna
@mrosi Tak wiem, działał będzie, ale jeszcze to 8Gb pamięci. Tam naprawdę niewiele się zmieści. Wszystko razem, ram, pamięć, bateria powoduje że nie bardzo ma sens reanimowanie takiego telefonu. -
Xiaomi Redmi HM 2LTE-CU 1gb/8gb - problemy, instalacja
FromWP odpowiedział(a) na adam_12 temat w Dyskusja ogólna
W sumie to cud że on jeszcze w dzisiejszych czasach działa. Obecnie 8Gb pamięci nawet na aktualizacje podstawowych programów nie wystarcza, dlatego nie dziw się że brakuje pamięci. 1Gb ramu też niestety robi swoje. Obecnie to on się tylko do dzwonienie nadaje. Ale cudów nie ma, nic z nim już nie zrobisz. -
YouTube po aktualizacji nie loguje się
FromWP odpowiedział(a) na swietypiotr temat w Mi Box / Mi TV Stick
Chyba właśnie następuje, przynajmniej u niektórych https://miuipolska.pl/forum/topic/34055-android-oreo/?do=findComment&comment=450408 -
Jak odbierzesz to samo się ściszy. Z tym nie ma problemu. Problem jest ze słyszalnością (ciebie) bo mikrofon słaby i daleko od twarzy. Dodatkowo odebrać musisz telefonem (można ustawić machnięciem). Generalnie to działało kiepsko, dlatego w 3s z tego zrezygnowali.
-
Nie ma innej opcji, jedynie kontakt z supportem Xiaomi (chyba globalnym: [email protected] ). Flashowanie i żadne inne metody nic nie dadzą. Telefonu przypisanego do konta nie wylogujesz i z Miui nie użyjesz. Jedynie jak odblokowany bl to możesz jakiś custom rom wgrać, ale nie Miui.
