Jump to content

swietypiotr

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

swietypiotr's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Cześć. Też szukam odpowiedzi na to pytanie. Czy udało Ci się połączyć roborocka s5 z aplikacją Roborock?
 2. Nigdy nie zauważyłem abym miał spadek transferu w momencie sparowania wieży z telefonem. Mogę to jeszcze sprawdzić speedtestem ale tego nie zauważyłem.
 3. Witam Mam problem z Mi Boxem 4k. Otóż po podłączeniu słuchawek/głośnika bluetooth połączenie wifi bardzo mocno zwalnia do tego stopnia, ze nawet youtube przy rozdzielczości 240p przestawało odtwarzać filmy. Problem pojawia się we wszystkich aplikacjach typu Youtuba, TVN Player, Ipla, Showmax. Sprawdzałem to wiele razy i za każdym razem kiedy włączyłem słuchawki i słuchawki połączyły się z Mi Boksem wifi przestawało działać i filmy zacinały się. Po wyłączeniu słuchawek problem znikał i film z powrotem leciał dalej. Co więcej. Gdzieś czytałem, że bluetooth może zakłócać wifi ale gdy słuchawki były włączone ale nie połączone z Mi Boxem tylko z innym urządzeniem (np. telefonem) to tego problemu nie ma. Problem występuje tylko wtedy gdy słuchawki są połączone z Mi Boksem. Inne urządzenia korzystające z wifi (telefony laptopy) działają bezproblemowo i to niezależnie od włączonych urządzeń bluetooth nawet wtedy gdy słuchawki są połączone z Mi Boksem. Sprawdźcie czy też macie taki sam problem. Może ktoś spotkał się z tym problem i wie jak sobie z nim poradzić? Dodam tylko, że Mi Boksa mam zaktualizowanego do najnowszej dostępnej wersji. Mi Box 4k
 4. Poproszę o konkretną nazwę Problem w tym można zmienić układu.
 5. Witam Po aktualizacji klawiatura ma układ abcd i nie wiem czy jest możliwość zmiany na qwerty. W tej abcd nie potrafię się odnaleźć. Czy można jakąś klawiaturę doinstalować? Proszę o polecenie klawiatury qwerty
 6. Rzeczywiści update pomógł. Teraz loguje się bez problemu. Temat można zamknąć Dodam tylko, że na pierwszy rzut oka to OREO mi się mniej podoba ale zobaczymy, może z czasem się przyzwyczaję. Youtube ten nowy też jest o wiele mniej ergonomiczny.
 7. Wszystko pozostałe mam zaktualizowane. Nagrałem filmik z ustawieniami. Może coś zauważycie co jest nie tak. Przepraszam za jakość wideo ale musiałem to jakoś skompresować. 20180625_091300_compres.mp4
 8. Ja z wieszaniem nie mam problemu chociaż muszę się przyznać, że aktualizację szybko odinstalowałem i może nie zdążyłem jeszcze przetestować na tyle długo, żeby stwierdzić czy się wiesza czy nie. Czy udało Ci się zalogować do swojego konta?
 9. Witam Mam problem z logowaniem się YouTube na moje konto. Zaraz po uruchomieniu nowego MI Boxa wszystko działało super aż do momentu zaktualizowania YouTube. Po tym nie mogę się już zalogować na swoje konto. W aplikacji youtube próbuję wybrać ikonę “Konta” – następnie “Zaloguj się”. Po prawej stronie wyświetla się jedno konto google (moje konto) ale nie mogę go wybrać. Nie da się tam nic zmienić. Można wybrać tylko środkowy przycisk na pilocie ale wtedy aplikacja powraca do ustawień “Konta”. Musiałem odinstalować aktualizację i wszystko znowu wróciło do normy ale obawiam, się, że kiedyś będę musiał wykonać aktualizację i nie będę mógł się wówczas zalogować. Proszę o pomoc, jak rozwiązać ten problem.
 10. Witam Mam telefon Redmi 5 Plus, wersja MIUI Global 9,5 Stabilna 9.5.4.0.(NEGMIFA) Wcześniej testowałem taki sam telefon ale w innym sklepie i wiem, że miał wersję MIUI prawdopodobnie 9,2. W tym poprzednim modelu była aplikacja Motywy i poza tym była jeszcze jedna rzecz. Mianowicie, na ekranie blokady w prawym górnym rogu była taka ikonka, kwiatuszek. Można tam było ustawić aby np. codzienni zmieniała się tapeta blokady ekranu. W moim nowym telefonie z MIUI 9,5 nie ma aplikacja Motywy ani nie ma tej ikonki. Czy w nowszych wersjach MIUI usunięto tę aplikację i funkcję zmiany tapety na ekranie blokady? Niby w ustawieniach jest zakładka Motywy ale nie ma tam możliwości pobierania oficjalnych motywów (a były one bardzo fajne) Proszę o wytłumaczenie co może być powodem, że nie mam tych dwóch funkcji.
×
×
 • Create New...