-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
To, co pisze Master jest naprawdę, szczerą prawdą, długo nie mogłem się do tego przekonać, bo balem się usunąć coś potrzebnego, jednak kolega, którego już długo znam i chyba się trochę przyjaźnimy, wysłał mi zrzuty ekranu co usunąć, i co mogę powiedzieć: smartfon chodzi szybciej, nic się nie wiesza, a aplikacje, które działały w tle, są wywalone, telefon trzyma o wiele dłużej. Dziękuje serdecznie Master -
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
jaxkub przejdź na jabłko, będzie pan zadowolony.... Niedobrze mi jak to czytam...... -
DroidKit Ci pomoże. Usuniesz Hasło. Sprawdź wiadomości. Używam go. No stress.
-
Może ten model akurat tak ma no 9 już chwilę temu wyszła, ale tak jak pisze MASTER, powininno być ustawienia ręczne.
-
połączenia przychodzące nieznany numer
kris68 odpowiedział(a) na mruczek66 temat w Problemy techniczne
Wiesz nie mam tylu kontaktów, ale wyłączyłem synchronizację z chmurą, bo były jaja i teraz telefon bierze tylko z karty. No albo musisz skasować te kontakty których nie używasz i mieć tylko na karcie, albo...... nie widzę innego rozwiązania. Z chmurą zawsze tak jest. -
Problemy z przychodzącymi połączeniami
kris68 odpowiedział(a) na Dawid Kurleto pytanie w Problemy techniczne
Kenzo - mam ten model już ponad 1,5 mies. i jest ok, sprawdzałem na 2 sieciach i nie ma żadnego problemu. Teraz mam 2 karty Play i każdy się dodzwoni. Z tamtym modelem ktoś trafił albo na felerny egzemplarz, może taka partia wyszła z fabryki, albo naprawdę nie potrafili sobie poradzić z ustawieniami. Spokojnie mogę polecić Ci Xiaomi i ten model. -
połączenia przychodzące nieznany numer
kris68 odpowiedział(a) na mruczek66 temat w Problemy techniczne
Miałem i Vectrę było poprawnie teraz mam Play i tez działa. Telefon RN 13 PRO 5G. Zawsze na wszelki wypadek zrzucam kontakty ze smartfona na laptopa i jak zmieniam operatora czy telefon wrzucam na kartę i zawsze jest ok. -
Hasło do zrobienia kopi smartfona przez TWRP.
kris68 odpowiedział(a) na kris68 pytanie w HyperOS - korzystanie
Kacper Skrzypek oczywiście miałeś racje z tym softem i modele fona działa :[email protected]_1. MASTER pisałem Ci o tym jak mi bateria szybko leci - teraz jest tak , że ładowałem wczoraj wieczorem do 100% a teraz mam aż 87%. Na Redmi Note 13 4G w tym samym czasie byłoby 20 %. -
A czemu nie Xiaomi Smart Band 8 Pro - ma wszystkie potrzebne funkcje, niby kiedyś widziałem kilkanaście tych smartwatchy na Alledrogo za 540 zł z dostawą do 15 dni a sam kupiłem na Ali za 212 zł.
-
Tak jak napisałem w temacie , wgrałem do mojego Redmi Note 13 Pro 5G najnowszy HyperOS i wszystko jest super, w sumie nie wiem, dlaczego, ale nawet nie musiałem instalować Zygiska co zresztą nie jest dla mnie żadnym problemem, bo od dawna instalowałem go w kilkudziesięciu smartfonach Xiaomi, ale mimo tego, ze nie są zainstalowane aplikacje drażliwe, czyli: Portfel Google. mObywatel, aplikacje bankowe do ING i Milenium o nic nie wołają, ani nie wyświetla się napis, że urządzenie nie jest bezpieczne czy zrotowane, nie wnikam, czemu tak jest, bo jest ok. Tylko mam inny problem, jako że co niektórzy wiedzą, jakim jestem maniakiem smartfonów, więc mam nazwijmy to bardzo, bardzo dużo aplikacji. No i czasem trzeba przywrócić system, bo coś może się zepsuć. Wiadomo, że ani żadne programy, których niby jest dużo ani Chmura Google czy Xiaomi przeważnie nie odtwarzają wszystkiego. Nauczyłem się, ze najlepsze kopie smartfona robi się przez TWRP. No i zawsze robiłem, nie było problemu. Tymczasem w tym modelu wyskakuje monit, żeby podać pin czy właśnie hasło do deszyfrowania partycji. Wpisuję pin, nie da się, wpisuje hasło, które przeważnie używam też nie. A nie mogę znaleźć, a wydaje mi się, że @Kacper Skrzypek kiedyś pisał o jakimś uniwersalnym haśle. Czy ktoś pamięta tego posta ?? No bo teraz nie wiem, czy w tym modelu nie da się zdeszyfrować partycji, co by mnie bardzo zabolało, albo potrzebne jest to hasło. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Ja staram się na tyle, na ile umiem pomagać załogantom forum, którzy się dopiero uczą, więc może ktoś mnie naprowadzi. I tak z ciekawości co to takiego, bo znalazłem na Telegramie:
-
Xiaomi 14/Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
No a widzisz Master ostatni ROM do mojego fona, Redmi Note 13 PRO 5G miło mnie zaskoczył, bez jakiejkolwiek ingerencji mimo odblokowanego bootloadera wszystkie aplikacje wrażliwe działają bez zająknięcia. HyperOS śmiga mi jak rakieta, a dzięki Twojej pomocy dostał teraz normalnie skrzydła. Oby tak dalej. Dobrą drogę obrała ta firma ...... 😁😁. Dodam jeszcze, że jak podejrzewam miałem co najmniej 50 % telefonów Xiaomi, i oprócz modelu RN 13 PRO 5G tylko Xiaomi 13 był porównywalny. No teraz jest Xiaomi 14, niedługo 15, ale to już kwota kilku tysięcy złotych. Zależy czy to komuś potrzebne. -
Xiaomi 12 pro po zablokowaniu bootloadera system padł
kris68 odpowiedział(a) na dudi19 pytanie w Problemy techniczne
No @Acid jest świetny i raczej ze wszystkim sobie poradzi. Tylko za wiedzę trzeba płacić. To stara zasada...... -
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Dzięki przepraszam jeszcze raz już mam i widzę, rano się za to wezmę. Coś mnie kurde ociemniło...... -
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Masz linka do tej dyskusji ?? Nie mam już siły i czasu szukać. I sorry, że zapytam na którym mailu [email protected] czy którymś innym ?? Przepraszam, maila znalazłem [email protected], ale albo już padam, ale nie widzę treści tego co usunąć. Przepraszam. -
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Jak masz sprawdzone, to ok czekam, a wiesz, jak na info w necie czasem się można przejechać, ludzie czasem piszą takie bzdury, że jak nie pomyślisz to coś można spi*******. Nie jest to nagminne, ale jednak..... -
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Paweł zainteresowałeś mnie, jeżeli możesz i znajdziesz trochę czasu, napisz mi proszę, co mogę powyłączać, bo nie chcę eksperymentować i robić na pałę. Jeśli byś mógł na priv, wypisać to się zastosuję do rad fachowca :), a smartfonowi na pewno ulży, bo masz to sprawdzone. -
Chyba już długo żadne.
-
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Wiesz @Master, ja nie bawię się universal android debloater, bo boję się, ze coś niepotrzebnego usunę, a przepraszam, wiesz, że jestem maniak i jak mam ponad 200 aplikacji w fonie, to przy pomyłce jak będę musiał przywracać dane, bo żaden program ich nie skopiuje to dla mnie 48 h pracy, bo przecież wiesz, jakie mam obowiązki. Ty w tym siedzisz, wiec kontrolujesz sprawę ja nie bo nigdy mi to nie było potrzebne, a moja 13 w porównaniu choćby z 12 śmiga jak szalona. Jak się przesiadłem na 13, to aż nie wierzyłem, że może smartfon tak śmigać zwłaszcza na dopracowanym sofcie. -
@Master drogi kolego, idziemy z postępem i musimy się przyzwyczaić do zmian. Ja tylko żałuję że nie miałem kasy na 14. Ale 13 też daje rade widziałeś moje macro. Wiadomo , że nie można sie z telefonu za 1,5k spodziewać się efektu jak z cyfrowego Nixona za 7k. Ale jak Ci pisałem, mnie mimo wszystko jako emerytowanemu fotografowi zawodowemu naprawdę wystarczy. Kupuje na Allegro papier fotograficzny, wcale drogi nie jest i jak drukuje na mojej drukarce Canon Pixima 640 efekty są lepiej niż dobre. Po prostu laik nie zauważy żadnej różnicy czy to dobra drukarka, czy cyfrowy fotolab. Zresztą mój były szef wyłączył cyfrowego minilaba AGFY, bo stwierdził ,że tylko prąd bierze, a nie ma co robić. To już nie te czasy jak siedziałem na labie od 5 rano do 1 w nocy tylko z przerwą na obiad. I teraz w sumie złośliwie śmieje się z niego, bo kupił 3 drukarki po 40k do różnych formatów, i pozwalniał wszystkich facetów a pozostała tylko koleżanka, która sprzątała i sprzedawała. Dziewczyna nie ma żadnego pojęcia o ustawieniu poprawnej korekcji, bo komputer czasem nie wszystko sam zrobi. I efekty wychodzą ch****e, wiem od znajomych klientów. I ja mam drukarkę za 1000 zł a on wydał 120k i przy odrobinie mojej pracy po prostu efekty są lepsze nawet na formacie A4, a 13x18 i 10x15 to juz bajka. @Master czekam jak będziesz miał chwilę czasu , żebyś pochwalił się zdjęciami z Twojej 14. No myślę , ze efekty powinny być lepsze. Pozdrawiam.
-
Pływające dymki w messengerze
kris68 odpowiedział(a) na Paweł Jewdokimow pytanie w Problemy techniczne
Mam najnowszego HyperOS dla RN 13 Pro 5G i nie mam takiego problemu i nie miałem nigdy. Może to po prostu sprawa wersji smartfona. No a wyjścia cóż odinstalować messenger i zainstalować z linka podanego powyżej przez @Netoper a w ostateczności zainstalować jeszcze raz HyperOS. Musi pomóc. -
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Dla tych, co piszą, że ten telefon robi nieostre zdjęcia. Zdjęcie zrobione na szybko. -
Taka mała informacja na temat tego softu, przy instalacji padł oczywiście Zygisk i TWRP siadło, ale o dziwo mimo odblokowanego bootloadera wszystkie czule na bootloader otwarty aplikacje działają, wiec nic nie robię. Działa mObywatel, aplikacje bankowe, portfel Google bez zająknięcia. A na poprzednim sofcie chyba 0.4. mimo Zygiska i wszystkich modułów ciągle się wywalało. To tak napisałem gwoli informacji.
-
Redmi Note 13 PRO 5G a logowanie odciskiem palca do aplikacji bankowych.
kris68 odpowiedział(a) na kris68 pytanie w HyperOS - korzystanie
Master a masz zablokowany bootloader, Magiska, czy ten dodatek z naszego forum. Bardzo mnie to interesuje i wiesz jak mi to potrzebne. A na moim RN 13 Pro 5G nie wiesz, czy da się zablokować bootloader bez utraty danych ?? -
Ja strzeliłem w środę o 18.30 i od razu poszło. Czasem trzeba mieć trochę szcześcia-a inny męczy się tydzień i trafić nie może.........
-
I tego DEV naprawdę Ci zazdroszczę.
