Jump to content

kris68

Użytkownicy
 • Posts

  457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

kris68 last won the day on April 1

kris68 had the most liked content!

1 Follower

About kris68

 • Birthday 20/10/1968

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Bochnia

Dodatkowe

 • Smartfon
  X13, RN 13, R 12

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kris68's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Reacting Well Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter
 • First Post
 • Dedicated Rare

Recent Badges

37

Reputation

 1. Może jakiś problem hardware, chyba nie ma się co oglądać tylko oddać na gwarancje lub rękojmię. Tak nie powinno być.
 2. Wyłączenie pasku wyszukiwania masz w ustawieniach.
 3. W moim Redmi Note 13 Pro 5G wreszcie po 20 dniach oczekiwania udało mi się odblokować bootloader no i co dziwne mObywatel i aplikacje bankowe chwile działały bez problemu. No ale swoim zwyczaje Magisk, Play Integrity Fix i zaczęły się schody, bo urządzenie zrotowane a robilem to 20 razy. Restart dalej to samo, wreszcie zastosowałem XiaomiEUModule_2024.05.22 i prawie wszystko się wyprostowało i działa poza jednym tak ING jak i Millenium nie da się zalogować odciskiem palca, bo urządzenie nie spełnia wymagań. Trochę to dziwne. Portfel tez po chwilowym pluciu się, ale po restarcie i działa. TWRP twrp-3.7.1_12-0-garnet-Nebrassy również.
 4. Sprobuj jeszcze raz, mi kiedyś na MIUI wyskoczyło chyba 1400 h, ale się wkurzyłem, drugi raz spróbowałem odblokować i wyskoczyło 168 h, więc nie wiem, od czego to zależy, błąd skryptu czy złośliwość chinola. Gorzej jest z wersją HyperOS, bo mi się zachciało uaktualnić na tym sofcie, najpierw musisz być zarejestrowany na MI Community czekać miesiąc, a potem codzienni próbować aż chinol wyrazi zgodę (zawsze po 17). Niektórzy czekają kilka dni, ale mnie się udało o 18. Inna rzecz, że miałem drugie konto na drugim fonie 330 dni i po 18 dniach konto z poprzedniego modelu udało mi się włączyć na nowym. No i próbuje zdjąć myślę 168h a tu mi wywaliło 74h dziwne. To akurat dzisiaj a mi bardzo zależało, bo to o wiele lepszy telefon. No naprawdę to utrudnili i dużo zalezy od ich dobrej woli niestety.......
 5. Marrik No to mnie zabiłeś, wczoraj ściągłem z regionu Szwajcaria 1.0.12.0 a Indonezja czy Tajwan to wersja 1.0.5.0 czyli nic z tego ? I na jakim filmiku ? Bo wstawiłes tylko link do strony MiCenter. I jak zmienić ta nazwę. Jak będę wiedział to spróbowalbym wgrać jednak to co sciągam. Filmik był wyżej nie zauważyłem sorry.
 6. Marrik jeszcze jedno pytanie podstawiłes wersję fastboot czy recovery, i czy zmieniałeś nazwe pliku ??
 7. Marrik no to w takim razie jeżeli w 13T tak się da zrobić to co w 13 PRO 5g - też jest taka opcja ?? Jak to zrobić ?
 8. No system to już według uznania, ale ja i chyba większość użytkowników forum przeszła na HyperOS, bo z zasady jako nowy powinien być bardziej rozwinięty, mieć więcej funkcji i bezpieczniejszy niż MIUI, ale oczywiście można się ze mną nie zgodzić. Mając odblokowany bootoader można najpierw wgrać jeden potem drugi. Tylko, że nie zamykając bootloadera po wgraniu nowego softu będziesz miał problemy z aplikacjami wrazliwymi, czyli mObywatel, aplikacje bankowe i podobne. Ale na forum jest opisane ja sobie z tym poradzić. Ale pamiętaj, to jedno jest bardzo ważne, jeżeli masz telefon z chińskiej dystrybucji, to nigdy go nie zamykaj (bootloadera) na takim sofcie, bo zrobisz sobie prezent w postaci drogiego przycisku do papieru. Na poważnie uwalisz telefon
 9. Xiaomi 13T ROM Download: latest update HyperOS 1, Android 14 (miuirom.org) i ściągnij Fastboot ROM, a potem jak ściągniesz plik tgz. rozpakuj 2 razy i miflash wgraj soft. Pod warunkiem że masz ściągnięty bootloader. I to wszystko a tu na stronie są dokładne tutoriale, które praktycznie prowadzą za rękę, jak czegoś nie jesteś pewna.
 10. Mam tę opaskę tylko wersję pro z PL językiem i nie ma takiej możliwości.
 11. Podbiję temat - czy da się z konta na drugim telefonie (RN 13 4G) na którym uzyskałem odblokowanie bootloadera, bo jak pisało można na jednym koncie odblokować 3 telefony rocznie zdjąć bootloader na Redmi Note 13 Pro 5G ?? I kwestia druga, mam naprawdę najnowszego znalezionego na regionie Szwajcaria HyperOS, a ciągle wywala mi:" The system is begin upgraded. Please try again leater ". Czy ktoś ogarnia w ogóle jak sobie z tym poradzić ??
 12. Co chwilę sprawdzam, no bez przesady, i cały czas - " masz aktualne oprogramowanie", i teraz ani wgrać przez kabel , ani nie znajduje telefon..... Ok , znalazłem na regionie Szwajcarii, właśnie sie sciąga i mam nadzieję zaktualizuje, i moze ta opcja zaskoczy. Ale dalej nie wiem jak to sie ma do tego , że na jednym koncie mozna rocznie odblokować 3 telefony ?? No i tak na Szwajcarii zaktualizowało się do HyperOS 1.012.0 i ja szczęśliwy wchodzę do - Stan odblokowania MI a tam : " The system is begin upgaded. Please try again leater ". To już nie wiem mam przelecieć wszystkie kraje i szukać aktualizacji ? Zabawa z telefonami Xiaomi a przecież większość zwolenników firmy kupuje je dlatego, że można wgrywać trochę inne oprogramowanie niż fabryczne. To zaczyna być już, mówiąc bardzo subtelnie, denerwujące.....
 13. Kacper no przecież wiem, ale wyskakuje mi od 2 tygodni: " The system is begin upgaded. Please try again leater ". Owszem tak przy niektórych telefonach poprzednich 1-2 się zdażyło, ale tu robiłem to 200 razy i cały czas to samo. Więc co jest nie tak, telefon zepsuty, bo przestaje pomału widzieć inną opcję.
×
×
 • Create New...