@czarek1212 owszem. Większa bateria tylko nie da się odblokować, a jeżeli nawet to ROM z naszego forum, a jak ktoś się walnie, bo mu wrażliwe aplikacje nie będą działały, i przez pomyłkę wgra Global i zablokuje to cegła na zawsze. Tylko chiński ROM i wtedy może blokować. Czy większa bateria tak ważna nie wiem? Ja bardzo lubię ROM-y xiaomi.eu, ale ze względu, że korzystam z wielu wrażliwych aplikacji, w tym mObywatela i eDO App do podpisywania, podpisem elektronicznym różnych pism, bo przeszedłem na e-skrzynkę i nie muszę czekać na polecone (teraz listonosz chodzi z poleconymi, raz w tygodniu takie mają braki pracowników). Wiec niestety przeszedłem na ROM Taiwan, jestem trochę do tyłu z aktualizacjami, ale się doczekam. Aha, mam Xiaomi 14 Ultra i wcale nie uważam, że te nowe modele mają kosmiczne różnice. A co do ładowania, bo dużo korzystam z telefonu, to ładuje i 2 razy dziennie, ale co to przeszkadza, 30-40 minut i mam 100% baterii. A co do płacenia mogę płacić smartwatchem.