Skocz do zawartości

kris68

Użytkownicy
  • Postów

    948
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez kris68

  1. U mnie to samo : "Couldn't add. Please go to Mi Community to apply for..."
  2. Wiesz aż się zdziwiłem, ze działa, tyt, a z google Play - tam to jest wyłączone. No trzeba poszukac z innego rejonu - nie wolno tu pisać ale trochę..... wiesz info na priv. Ale nie mam juz sily walczyć o odblokowanie a o nagrywanie głównie mi chodziło.
  3. True CALLER ?? To sprawdź wiadomości tam masz linka do mojego dysku google i pliku. To chyba ten co ja mam. troche jest ustawiania ale sie opłaca. jak sprawdzisz napisz czy ok. bo jak nie to dam drugi pewny.
  4. Już przestalem się bootloaderem podniecac przy moim Xiaomi 14 Ultra. Zainstalowałem true caller tylko wersję na inny rynek i wszystko nagrywa. Zdjecia i filmy odjazdowe. Pewno, że chcialbem miec bajery z miui.eu - ale klikam codziennie od chyba 2 miesiecy i mam dosyc. Jedna prośba niech ktoś wytłumaczy jak uruchomić i sciągnąć ten baypass może sprobuje. Serdecznie proszę.
  5. Tak na miui normalnie czeka się 7 dni a odkąd pojawił się HyperOs to bzdurne uzyskanie zgody na Mi Community, a potem i tak czekanie 7 dni. Chińczycy powinni się zdecydować albo całkiem się decydują nie dawać zgody na odblokowanie i wtedy sprzedaż im spadnie o 3/4, albo bezproblemowo. A tak tylko bzdurne zamieszanie, a co będzie jak się pojawi HyperOs 2 ??
  6. @PaterSan tak, co nie przeszkadza temu, że ze zdjęciem bootloadera dalej kicha. Nie, żebym był maniakiem rozbierania telefonów na części pierwsze, ale się przyzwyczaiłem, że się da i w nowych Romach dużo ciekawych rzeczy było a tu nagle..... No pożyjemy zobaczymy, ale niestety Indonezji ani Tajwanu nie udało mi się wgrać .
  7. Sprawdzam wszystko, od miesiąca klikam, konto ma 277 dni i za każdym razem to co koledzy piszą. Xiaomi 14 Ultra tak jak napisał PaterSan zrobić się nie da. Próbowałem na dwóch laptopach z win 10 i z win 11. Nie rusza. Jak komuś chodzi tylko o nagrywanie to można pociągnąć : Indonezja albo Taiwan tam to jest. Ale niestety próbuję od godziny i cały czas o%. Poza tym na Romie eu jest jeszcze dużo fajnych opcji aż żal...... Mogę co prawda ręcznie ściągnąć na kompa i wrzucić na Xiaomi bo tak ktoś kiedyś pisał ale wiele razy próbowałem i kiszka. Moze ktoś byłby tak miły i poprowadził dosłownie za rączkę bo rożnie próbowalem i nie wyszło. Pewnie oprocz mnie niejednemu z userów by się to przydało
  8. Przedtem nie zwróciłem uwagi na zalączone zdjęcie, robilem pare zblizeń drobnych przedmiotów i mimo że robiłem je z ręki nie miałem takich nieostrości po bokach, więc jednak zakładałbym jakiś problem sprzetowy. No a tak w ogóle jeżeli ktoś się chce bawić w zbliżenia/macro to warto jednak dać tą niewielka sumę na Alle.... na statyw dla smartfonów i wtedy masz pewność, ze nieostrość nie jest spowodowana ruchem ręki. No i ewentualnie bawić się ustawieniami manualnymi tak , jak napisał kolega wyżej, żeby uzyskać większą głębię ostrości. A czasem i jest tak, że faktycznie te nowe smartfony, potrafią robić zdjęcia gorszej jakości niż ich starsi poprzednicy.... Co akurat nie dotyczy 14 Ultra no ale cena..... ale warto.
  9. Czasem nie ma się co podniecać ilością Mpix a raczej optyką. Mam i ten model a od niedawna Xiaomi 14 Ultra tu jest 50 Mpix ale optyka Leica i fotki są bez porównania z tym , ze ten smartfon jako flagowiec kosztuje 5x wiecej, ale jak się marzy czasem o jakości trzeba tyle zapłacić.
  10. Czy coś się zmieniło z tym odblokowaniem bootloadera ? Bo już kolejny tydzień próbuje i dalej nie mogę uzyskać zgody na moim Xiaomi 14 ultra.
  11. MASTER wiesz ponad 3 doby nie spałem nie miałem nawet myśli o wzięciu drugiego smartfona. Tą rozmowę z tym kolega musze przełozyć, bo mi się oczy zamykaja i już sam nie bardzo wiem co pisze. Niestety znów MAMA. Pozdrawiam
  12. Jak wyżej kilka Zdjęć robionych na szybko jak bylem w mieście.
  13. Master dobrze mówisz, przede wszystkim trzeba sprawdzić czystość obiektywów, dwa to wypróbować jak w moim przypadku przynajmniej z 8 aplikacji do foto, niektóre naprawdę zaskakiwały mnie jakością. A co do ostatniego wyboru, czyli wysyłki do serwisu nie wiem, czy coś poradzą, może rzeczywiście trafił się ciulowy egzemplarz, ale weź też pod uwagę, ze moja Redmi Note 13 Pro 5G ma matryce 200 Mpix no i oczywiście przede wszystkim odpowiadającą za jakość i ostrość obrazu optyczną stabilizację. Czasem warto trochę dołożyć i być zadowolonym. Mam nadzieję, że nie wziąłeś wersji CN, bo to już zupełna gleba choć wiem , że MASTER się ze mną nie zgadza.
  14. Master masz jak zwykle racje, trzeba przetestować kilka jak nie z 10 aplikacji full dopiero wtedy się przekonasz. No ale wiesz, ze mam i 13 pro 4G i 13 Pro 5G z optyczną stabilizacją obrazu. Więc nawet nie ma co porownywać. Ale telefon zapasowy zawsze musze mieć więc trzymam oba i jeszcze Redmi 12, bo mnie pięknymi oczami urzekła konsultantka w Playu. Koledze odpisalem na priv.
  15. SONEK To nie ma nic do rzeczy oczywiście, że tak tylko ze jak masz chiński czuli CN a nie EU to ci nie będzie obsługiwal.
  16. Ale może w ustawieniach i potem aplikacjach poszukaj,nie wiem, dyktafonu, dialera, zielonej słuchawki i tam muszą być wszelkie uprawnienia włączone.
  17. Master ma zupełną rację, ja ze to była trochę nowinka, bo w salonie na zamówienie zapłaciłem więcej, ale chodziło mi o to, żeby na raz nie wpłacać całej gotówki tylko około połowy, niby więc wziąłem na raty, które płacę a 700 zł mają wrócić. Ale kasa nieważna. Na pewno Master ma telefon o mega klasę wyżej, ale i z tego powinieneś być zadowolony. Robi naprawdę ładne zdjęcia także nocne no i przede wszystkim ostre, ja tam do filmów się nie przyczepiam, są ok. A jak popracujesz nad ściągnięciem bootloadera, wrzucisz ROM tutaj z forum, popracujesz nad debloatem, do którego dokładny opis wrzucił Master a masz słowo po słowie zobaczysz jak śmiga... Pozdrawiam Cię i Mastera. Wiesz jak to głupio, mówili w TVN Turbo:" Będzie pan zadowolony". Ale to jest prawda jezeli nie popełnisz jakiś kardynalnych błędów wszystko musi być ok. W razie problemu pisz, postaram się wytłumaczyć, odpowiedzieć, ale jest jeden problem: mam chorą od 8 lat na Alzheimera MAMĘ i naprawdę nie zawsze mam czas, przeważnie odpisuję koło 23.00 jeżeli Cię to ratuje-wcześniej nie wyrabiam. Teraz tylko wpadłem, bo MAMA jeszcze chwilkę śpi, ale zaraz śniadanie i się zacznie opieka. Nie narzekam nigdy na to, że muszę opiekować się MAMA, sam zdecydowałem, a ONA tego chciała, nigdy nie oddaj mnie do szpitala. Te słowa są dla mnie święte z pewnych powodów, po prostu Tata zmarł tylko po kilku kroplówkach, w ciągu tygodnia zrobili mu zapalenie płuc i nie ma opcji, żebym się jej pozbył, co mi kretyni proponują. Sorry za offtop, jak coś czekam na pytania tylko proszę bądź cierpliwy...... A ja dałem 1700 zł, plus abonament po 70 zł na 2 lata to sobie to przelicz: 1780 abonament i na zamówienie fon 1700, bo bardzo chciałem go mieć, matryca 200 Mpix, ale razem to 3480 zł........ tragedia.
  18. Z tego co chyba pamiętam gdzieś głęboko w ustawieniach trzeba zaznaczyć, żeby instalował z innych źródeł. Mnie to działa na 13 Pro 5 G nie wiem jak na 14.
  19. Tylko z polskiej dystrybucji unikniesz wielu problemów, mam też tego fona.
  20. Pobiera mi teraz OS1.0.7.0.UNRCNXM rom rebuild prze OTA - czy to coś nowego ??
  21. No Acid Ci konkretnie odpowiedział, dobrze ze masz kopie w chmurze Google, a jak podejrzewam jak padł Ci procesor to raczej nic juz z telefonu nie wyciągniesz. Pare razy miałem podobne przypadki, chociaż nie awaria procesora, ale dane się skasowały i od tego czasu wszystko, na czym mi zależy na bieżąco robie kopie czy to w chmurze, czy na moim laptopie. A choć nie mam za dużo czasu to przeważnie robię kopie tu i tu, jak człowiek ma nieraz pecha i coś pada zawsze masz tę nadzieję że przy dwóch kopiach zawsze się któraś zachowa. I jak to mówią pozostał Ci drogi przycisk do papieru, albo zabawka dla dziecka. Niestety......
×
×
  • Dodaj nową pozycję...