Skocz do zawartości

kris68

Użytkownicy
  • Postów

    948
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez kris68

  1. Master ma rację niby kabelki wszystkie takie same a jednak nie. Zawsze orginalny w zestawie będzie dobrze ladował, mi sie udało trafic na drugi dobry ale potrzebowałem też ładowarkę orginalną i kupiłem na Allegro. A tak mozna kupić 10 kabelmów i nie trafić. Master napisał ze mu się udao trafić na Ali i jezeli jeszcze potrzebujesz to kup na tej aukcji.
  2. Bardzo dziękuję kolego, o tym programie nie miałem pojęcia, bardzo ułatwiłeś mi życie. Pozdrawiam.
  3. Tak się zastanawiam czy jest jakiś sposób, żeby zrobić skrót na ekranie głównym od funkcji auto odbieranie. Często mi to potrzebne, ale czasem już nie a grzebać w ustawieniach. Może ktoś ma jakiś pomysł i się podzieli ??
  4. W 8 Pro która mam, ale dawno tego nie sprawdzałem, pokazuje ci w apce na smartfonie kroki albo kilometry.
  5. Nie ma co, żałować super firma, dokąd tylko pozwalają ściągać bootloader, bo potem to nie ma sensu. Obecnie wiem po swoich 3 telefonach, aż jestem zdziwiony, zaktualizowałem do kolejnego HyperOS i żadna drażliwa aplikacja typu mObywatel, portfel Google, ani apki bankowe się nie wywalają, bez żadnego Magika, fixa. Jedyne co instaluję to TWRP, bo jest przydatny choćby do kopii telefonu, ale to wszystko.
  6. Jeżeli komuś zależy na kompleksowej wycenie naprawy, i powtórzę rzetelną naprawę fona, należy zgłosić się do kolegi @Acid, to jedyny człowiek któremu, powierzyłbym swój sprzęt, widziałem niestety w innych serwisach to "paproki", zwracają fona z hasem: nie da się. @Acid pozdrawiam.
  7. A ja 14 podejrzewam, z ochotą wezmę, bo lubię zadbane telefony.
  8. Ale wyświetlacz niestety do d....y, znowu zrobili kiszkę, nieprawda, że wytrzyma tyle dni miałem chyba wszystkie modele i zawsze tak pisało, a góra tydzień wytrzymywał. Ja tam nie żałuję kupionego na Ali Xiaomi Band Pro 8, wersja co prawda CN, ale można zainstalować polską za 5 euro. Albo kupić global, ale jest chyba droższy. W czasie gdy ludzie się rzucali na nowość, jaką była 8 Pro, na Alledrogo wołali nawet 560 zł i trzeba było czekać 15-17 dni, a ja trafiłem w tym samym czasie promocję i kupiłem za 212 zł, a za tydzień zapukał listonosz z paczuszką. Oszczędziłem prawie 200%. Owszem kupować drogie telefony to ryzyko chodzi mi o Xiaomi zbliżające się 15, bo cały czas robią zamieszanie z odblokowaniem bootloadera, a w każdej plotce jest odrobina prawdy jednak. Będzie kosztował koło 4000 zł i o ile w ogóle się da, to pewnie ci, którzy mają dostęp, będą żądali z 500 zł, o czym najlepiej wie MASTER. Przepraszam za ten mały offtop.
  9. Master tak z ciekawości sprawdzałem ceny i wersja na rynek chiński to prawie 3600 zł w przeliczeniu. Wersja PRO. Tylko jak mówią, że w każdej plotce jest odrobina prawdy coś jest na rzeczy z tym końcem odblokowania bootloadera. A wydaje mi się, ze jeżeli już będzie sposób prywatnie to ceny będą nie bardzo do przyjęcia.
  10. Nie napisałes, jaki masz soft, no i może telefon się przegrzewa i dlatego takie efekty.
  11. Czy da się to zainstalować na Redmi Note 13 PRO 5G,tęsknię za wersją DEV ??
  12. e1d9y8t6a no przecież to proste, dzwonki, które Ci pasują wrzucasz do folderu Ringtones. Potem przechodzisz do folderu Rringtones i tam masz Lokalne, Własne i Muzyka bodajże. Klikasz na dzwonki własne i tam masz te, które wrzuciłaś. Przyciskasz - gra. U góry masz literę V, że zatwierdzasz, klikasz i działa. I to wszystko.
  13. No to byłoby bardzo, bardzo przykre i jeżeli w Xiaomi myślą logicznie, to za chwilę zrozumieją, czemu im sprzedaż zacznie spadać na łeb, na szyję. Żeby tylko się nie obudzili z ręką w nocniku. Praktycznie jedyna firma, która legalnie pozwalała odblokować bootloader, to jeżeli to zmieni, to podetnie gałąź pod sobą. Jest wiele firm z lepszymi rozwiązaniami, ale ludzie idą tu z wiadomego powodu. A oni zaczęli windować ceny, a teraz pogłoski o tym.... Cieszę się, że w mojej 13 jeszcze mi się udało.
  14. No jak masz ochotę na 15, a coś czuje, że tak to teraz machery będą wołać z 200 euro za odblokowanie....
  15. kris68

    Ustawienia hasła

    Ściągnij opaskę z ręki, to się powinna zablokować, przynajmniej moja tak ma.
  16. kris68

    Apaeat

    Tak masz rację, człowiek przypomniał sobie zabawy albo raczej pracę lustrzanką. Fakt przesłona jest stała, we wszystkich aplikacjach. A co do 14 Ultra niestety nie mam, ale już żałuję.😉
  17. https://apkpure.com/pl/gallery/com.google.android.apps.photosgo Master mógłbyś mi tez przesłać Galerie, może się uda. Ja w ogóle miałem starą niezaktualizowaną jeszcze Galerie. Ja w ogóle miałem galerie z pierwszego screenshota, poniżej nie wiedziałem, że jest now,a gdzie można się więcej bawić. Może to błędy wieku dziecięcego ??
  18. kris68

    Apaeat

    FromWP pewnie masz rację-i to ja się mylę, ale wydawało mi się, że jest możliwość zmiany przesłony, może rzeczywiście technicznie nie ma. Z tym że do tego czasu co najwyżej robiłem zdjęcia dorosłym w ruchu, natomiast dzieci jako modeli nigdy nie używałem. A te jak wiadomo to "żywe złoto" a przy złych warunkach oświetleniowych może być różnie.
  19. A nie jest tak, że długo nie używałeś konta Gmail, bo ostrzegali, że za parę miesięcy będą kasować część zdjęć. Druga sprawa, jaką masz powierzchnię dysku Google, bo ja mam płatną 200 GB i już się zaczyna przytykać, i chyba muszę zmienić na 1 TB. Ale 200 GB kosztuje 13 zł. No i mam synchronizację ze zdjęciami Google na stałe włączona, to co zrobię zdjęcie czy choćby screenshota, albo jak bawię się aplikacjami do przetwarzani głównie twarzy, opartego na AI, jest to związane z moim zawodem-wszystko trafia do Zdjęć Google. Też mam ich tam kilkadziesiąt tysięcy. No albo źle się zainstalowała aplikacja i trzeba jeszcze raz, albo soft twojego telefonu coś nie tak się zgrał i wyskakuje akurat ten błąd. Ja kiedyś miałem Xiaomi 13 - wspaniały smartfon-teraz mam Redmi Note 13 Pro 5G i praktycznie kilka razy dziennie przeszukuję Zdjęcia Google, bo szukam coś do druku i nigdy nie zauważyłem opisanych przez Ciebie objawów. Raczej myślę, że z aplikacją nic nie robią, bo więcej ludzi by pisało. Ja się "bawię" jako w przechowywanie zdjęć tam, bo nigdy nic się nie działo. No, ale nigdy tez nie wiadomo jakiego babola Google wypuści...
  20. Przeważnie jak chodzi o komputer, ja mam Windows 11 PRO INSIDER PREVIEW- jest już w systemie zainstalowana aplikacja: Łącze z Telefonem-trzeba zeskanować widoczny na ekranie kod QR, a potem włączyć bluetooth i znaleźć swoje sluchawki-oczywiście anulujemy wtedy sparowanie z telefonem. Mnie zawsze to działa.
  21. kris68

    Apaeat

    Kupujesz w Sklepie Play apkę aparatu, który ma również ręczne ustawienia: dajesz krótszy czas migawki i większą przesłonę. Wtedy raz, ze nikt w krótkim czasie się nie ruszy, a dwa przy większej przesłonie jest większa głębia ostrości. Życzę udanych zdjęć. Pozdrawiam.
  22. Tyle że jak nie będzie ograniczeń, to zawsze znajdą się tacy idioci, co pojada chodnikiem 40 wśród ludzi a 70 km/h ulica osiedlowa gdzie jest ograniczenie do 30 - 34 lata jeździ autem wiec na oko rozpoznaję oczywiście mnie więcej ile ktoś jedzie. Ale jeżeli ja jechałem za dużo, bo 39 km/h a on tylko śmignął zresztą na pasach, musiał mieć przynajmniej 60 km/h a o chodniku i tych starszych dziadkach nie wspomnę. Ja nie wiem dorosły, żonaty facet pracował za granicą i przywiózł taką hulajnogę raz, ze bardzo dużą prędkość rozwija, ale ma grube opony i na moje oko wazy z 50 kg. Kilka razy widziałem, jak prowadził ja po schodach do góry na chodnik, i drogę to ledwo ciągnął. No cóż, idiotów nie sieją.....I tak jak napisałem jeżeli faktycznie uchwycę go kamerą, to pójdę na Policję, bo skoro inni przestrzegają przepisów, on też musi. Nieważne, że sąsiad i się wścieknie jestem 2x większy od niego więc może mi zahukać. Nigdy nie byłem mściwy ani złośliwy, ale raz widziałem jak obok mnie babcia 93 lata, przechodziła po pasach do śmietnika, a cymbał jechał, nie wiem ile, Tico i tak ją uderzył, że przeleciała z 7 metrów. Oczywiście pogotowie nie miało już co robić. I myślicie, ze go przymknęli-to syn policjanta nawet go nie zatrzymali na 48h a po tygodniu jeździł nowym autem. I gdzie tu sprawiedliwość ?? I tak samo ciężka hulajnoga, która jedzie 3 x szybciej i to chyba ponad-to w rękach kretyna narzędzie potencjalnego zabójstwa. U nas były wynajmowane przez firmę hulajnogi i ile razy musiałem się szybko cofać, bo jechał jak wariat, co nie jest dla mnie łatwe, bo już od 15 lat czeka mnie endoproteza kolana i chodzę o lasce. Dlaczego to piszę gdyby mnie kretyn trafił, co najmniej skończyłoby się to na chirurgii w moim szpitalu, a od 8 lat opiekuję się bardzo ciężko chorą MAMĄ (ALZHEIMER) i praktycznie, jako że jestem jedynakiem, a rodzina już prawie nie żyje, ja zrezygnowałem z pracy, 8 lat temu, bo musiałem i chciałem. MAMA nie mogła być sama w takim stanie. I dlatego jestem taki cięty na hulajnogi. No i ostatnia sprawa, oczywiście gówniarze płacili smartfonem, jak się kasa skończyła, to najwidoczniej przez złośliwość rzucali hulajnogę na ziemie, nieraz tak leżały 4, że nie było jak przejść, a wystarczyło je postawić. A rodzice robią prezenty za 4k gówniarzom, bo synek prosi..... Eh brak mi słów. Pozdrawiam. No i tę hulajnogę, którą podałeś, kosztuje powyżej, 4,5k i Maksymalna prędkość 65 Km/h
  23. kris68

    Apaeat

    Jasne ze można jest kupa programów do obsługi aparatów w tym fonie , nie musisz polegać na automatyce, tylko jak cokolwiek się znasz ustawić ręcznie. Zresztą te programy mają przecież autofocus, a raczej aparat ma, ja mam chyba do zdjęć w tym modelu chyba z 10 aplikacji i się tym bawię. 99% zdjęcia wychodzą ostre. Inna, rzecz ze zdjęcia to mój zawód, ale dla chcącego....
  24. No można bootloader odblokować, ale za pierwszym razem stracisz wszystko, a potem już nie bo tylko update. No ale zdjęcia można wrzucić do chmury, jak masz nagrywanie telefonu tzn. rozmów też na kompa, a nawet jest kilka softów, że możesz SMS-y i MMS-y przerzucić. Kontakty na karę sim, kartę pamięci czy tak samo na komputer. Wszystko można zrobić, ale trzeba troszkę pomyśleć. A nowy soft to nowy soft, wszystko chodzi inaczej, dla mnie lepiej.....
  25. K****a przepraszam na miejscu Xiaomi i innych firm zrobiłbym wszystko, żeby mogły jeździć tylko 20. Pewnie wszyscy się na mnie rzuca, ale : włączę kiedyś kamerkę w aucie niestety sąsiad, ale i tak z filmem i prędkością go przepraszam, podpierdolę. Osiedle to droga wewnętrzna wolno jechać 30km/h i tak tez jadę a ten tylko kolo mnie śmiga, niech ciulowi wpadnie kamień pod koło, kot wyskoczy i wypier.... się a ja wjadę na niego i będzie moja wina. Druga rzecz siedzę na parkingu, palę fajkę, rozmawiam z kuzynem, a ten buc ma hulajnogę przywieziona z zachodu gdzie pracował. Para staruszków ledwo się cofnęła. Przy wadze razem z pasażerem ponad 100 kg, grube koła przecież jak trafi 80-paro latka to zabije najnormalniej. Jutro na nowo montuje kamerę i zrobię dwa filmiki, jak mnie wyprzedza i co robi na chodniku. I z filmem udam się do odpowiednich organów. I ciul, że to sąsiad. Trzeba mieć odrobinę oleju w głowie..... A nie ch***** bo on chyba nic więcej tam nie ma.....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...