Skocz do zawartości

kris68

Użytkownicy
  • Postów

    948
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez kris68

  1. Takie cos przez konto Google:
  2. Panowie mały off top ale mam pytanie dla mnie smutne. Wczoraj przyszedł mi nowiutki telefon Redmi 12 , dzisiaj musiałem iść do lekarza psychiatry ( mam depresje z powodu ciężkiej choroby MAMY), siedziała kolo mnie tłusta dziewucha i co się odsuwałem ta się przysuwała, ( przez chwilę miałem torbę listonoszkę otwartą a tam byly 2 telefony) a wiecie do psychiatry przychodzą też kleptomani. No cóż, sprawdziłem samochód, dom nie ma i go nie słychać. Zadzwoniłem do PLAY i konsultantka zablokowała karte rozmowy krajowe, rozmowy międzynarodowe, internet. Imei powiedziała , ze nie mogą zablokować ani sprawdzić gdzie może byc-kazała jutro iść na policje i tam z pudelkiem mają zablokować wtedy po imei. Czy naprawdę nie da się namierzyć telefonu ?? Może ktoś miał takie doświadczenia ?? Proszę o ewentualne wypowiedzi.
  3. Lombard niestety, wiesz czasem choroba ważniejsza niż telefon. Wiesz Kogo. Sorry za offtop.
  4. Master no dokładnie masz rację, też się ucieszyłem jak to znalazłem i ustawiłem, na razie do Xiaomi 13 nie mogę wgrać DEV, bo jej chwilowo nie mam, mam gorsze modele, ale bywa, kasa. Może poprawią te opcje.
  5. Wiedziałem, że zawsze można liczyć na kolegów z forum. Wszystko jest ok. Bardzo dziękuję Kacper Skrzypek, Netoper, ZduneX25 oraz Adam Błażejewski .
  6. Jest to telefon na procesorze Mediatek, ale taki przez pomyłkę mi przyszedł. Nie mam czasu go odsyłać telefon jest mi potrzebny. Nie mogę znaleźć nigdzie jego nazwy kodowej, żeby ściągnąć soft Tajwan czy Indonezja z nagrywaniem. Czy na Mediateku normalnie sciągagamy bootloader jak na SnapDragonie bo naprawdę nie wiem. Bardzo proszę kolegow o odpowiedź.
  7. Zaskakujące co gość robi z tym 14 ultra. No ale do takiej zabawy trzeba mieć dobre narzędzia i naprawdę sprawne ręce.
  8. Ale jaki masz soft w fonie. U mnie wszystko jest normalnie ??
  9. Leszek KraskaTW, czyli Tajwan - w tym romie masz nagrywanie i inne funkcje które wymieniłeś. Tylko dwie rzeczy - nie wiem czy masz odblokowany bootloader - jezeli nie to odblokuj bo innaczej nie wgrasz romu Tajwan. To była pierwsza sprawa. Druga sprawa najwazniejsza - jezeli masz telefon kupiony wersję CN czyli chińską to jak z jajkiem - bo jeżeli programem miflash po wgraniu romu Taiwan zablokujesz bootloader to zrobisz z telefonu cegłę - przycisk do papieru. Ale wersje to pewnie sam wiesz jaką masz. Rzecz trzecia - jezeli nie masz wersji chińskiej telefonu to masz 2 opcje - po wgraniu softu - albo zablokować z powrotem bootloader i wtedy wszystkie aplikacje drazliwe typu mObywatel, aplikacje bankowe, portfel Google Ci dzialają - ale jak się pojawi nowy soft to znów będziesz musiał /chcial odblokować bootloader, żeby wgrać nowy soft - więc zabawa. Albo nie blokować na przyszłość bootloadera - wtedy musisz zainstalować Magiska - ale to juz wiecej zabawy i raczej sam sobie jako nowy uzytkownik nie poradzisz - więc ewentualnie napisz Prywatna Wiadomość do mnie czy do kogoś z kolegów ktory ma duży staż na forum to Ci pomoże. Nie chcę wymieniać bo nie każdy może sobie tego życzyć. A w ogóle na forum sa tutoriale które we wszystkim prowadzą za rękę - jezeli poczytasz to może sam dasz radę. Pozdrawiam.
  10. Cóż dla mojej RN 13 jeszcze nie ma HyperOS, a dla RN 12 która jutro do mnie przyjedzie na razie nie wrzuce chyba że DEV / ostatnio pierwsza wersja Stable do któregoś mojego telefonu (chyba Xiaomi 13) bardzo mnie zawiodla - na DEV telefon śmiga a na STABLE jakby dostał cegłą - to się naprawdę daje zauważyć.
  11. Niestety żadna aplikacja do nagrywania już teraz nie działa prawidłowo. Nawet najdroższa i kiedyś najlepsza. Jedyne co pozostaje to instalacja MIUI lub HyperOS poprawianego przez naszą ekipę o niesamowitych zdolnościach . Tam masz nagrywanie w standardzie-wystarczy tylko przesunąć jeden suwaczek - nagrywaj wszystko automatycznie. To naprawdę bardzo się przydaje, niech ktoś mówi co chce. To jedyna opcja....
  12. MiuiXiaomi https://miuipolska.pl/forum/profile/1160-acid/
  13. Poszukaj go na stronie jest Adminem Kliknij na ACID i napisz do niego wiadomość. Jest właścicielem serwisu Xiaomi. Pomaga praktycznie we wszystkim. https://miuipolska.pl/forum/profile/1160-acid/
  14. A czy przypadkiem ACID nie proponuje odblokowania konta Xiaomi ? Może to jest wyjście?
  15. Hidnam jednak w niektórych przypadkach opłaca się posłuchać tego co zaproponował ACID, to nie jest taka ogromna kasa, a jak masz jednego z nowszych Xiaomi, za 4,5k to kwota 350 zł ujdzie, niż nie móc się bawić telefonem. I nauczka nie kupować telefonów przeznaczonych tylko na rynek CN, bo niby trochę taniej a jak się nie znasz to go jednym przyciskiem uceglisz.
  16. Zdaje się, że czeka cię serwis u Acid-a, bo jak w nic ani TWRP, ani w fastboot nie możesz wejść, to raczej sam nic nie zdziałasz. Chyba że ktoś Cię poratuje, jakimś pomysłem czego życzę.....
  17. Obawiam się, że działa do czasu zależy od stopnia zamoczenia, na razie to pomaga ale jak ścieżki zaczną korodować to przestanie działać. Wysłane z mojego 23124RA7EO przy użyciu Tapatalka
  18. W czym masz problem: stosujesz Magisk 27 i Play Integrity Fix 15.7.2 (najnowszy) i wszystko śmiga na 100%. Wiem to osobiście, bo mam sprawdzone od kilku dni. Codziennie z ciekawości sprawdzam, czy jest root, ale jest nic se nie zmienia. Edit : wyszedł : Play Integrity Fix 15.8
  19. kris68

    Szkło, folia

    Uszaty zapewne tak.
  20. kris68

    Szkło, folia

    Wszystkie folie, które u nich brałem, zawsze pasowały i chroniły ekran. No a za nowość się płaci więc i cena słuszna.
  21. kris68

    Szkło, folia

    No Paweł do 13 kupiłem, ale może do 13 Pro 5 G jeszcze nie ma. Zresztą u mnie w galerii są dwa punkty tej samej firmy. Co prawda nie szkło, ale za 120 zł mają bardzo odporną folię (matową lub błyszczącą), sam sprawdziłem jakość :). Mają 2 plottery tnące, które wycinają folie po wpisaniu do praktycznie nawet najnowszego modelu.
  22. kris68

    Szkło, folia

    Strzelam z pamięci, ale do mojej 13 kupiłem chyba szkło Nikilin (tak chyba nazwa firmy) z tym, że sam nie naklejałem, bo się obawiałem i poszedłem do punktu-za co zapłaciłem 20 zł. Już prawie miesiąc i trzyma jak skala i żadnej ryski.
  23. Gorus a na korzyść roota przemawia jeszcze jedno-przy działającym roocie jeden z programów ze stajni Coolormuster nie tylko robi kopie wszystkiego, ale także kopiuje dane aplikacji. Połowa mniej roboty. Jestem fanem tej firmy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...