Jump to content

sasza100

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sasza100's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. wystarczy pokazac cos od siebie
 2. Witam, poleci ktoś jakiś ładny przejrzysty motyw na tel, interesuję mnie taki z powiadomieniami wszystko co najważniejsze
 3. Witam,szukam jakiś fajnych przejrzystych motywów na tel ktoś poleci coś ?? taki gdzie też przy ekranie blokady w tle apka itd..
 4. Witam takie pytanko dlaczego na fb i na każdej aplkiacji mam taki sam dzwonek?jeśli wchodze w ustawienia na aplikacji fb cały czas ten sam dzwonek który mam na sms itp.Jak można to zmienić,aby np na każdej aplikacji był inny dzwonek pomoże ktoś??
 5. Witam,jaką apke zainstalować,która otworzy każdy format pliku chodzi o pdf itp na xiaomi??
 6. Witam czy dostane kompletnego smartfona od xiaomi oczywiscie za 1500zł lepszego od xiaomi redmi note 9pro smartfon głownie do gier,internetu do wszystkiego ogólnie -Dobra bateria na długi okres pracy -Wydajność -dobry aparat -duży wyświetlacz.
 7. To chyba mało używasz z fona co? Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 8. Witam,Pytanko dla posiadaczy xiaomi redmi note 9pro.Ile wam trzyma bateria waszych telefonach??
 9. Witam,czy u was też był może taki przypadek,że zaraz po odłączeniu ładowarki był spadek baterii z 100% do 97% Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 10. Czyli jak dokładnie to ustawić? Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
 11. Witam,Czy ktoś z posiadaczy,ale nie tylko pomoże mi jak ustawić w smartwatch aby otrzymywać powiadomienia,messenger,gmail??
 12. Mam pytanko,mam taki problem w pracy i szukam porady co robić w przypadku gdyż jeżeli mam płacone za 7h a pracodawca nie przestrzega czasu pracy i wciska specjalnie na chama jeszcze dodatkowe zlecenia gdyż tak naprawde za nadgodziny nie mam płacone?co też moge zrobić w takim przypadku??
 13. jakie macie ustawienia w swoich fonach redmi note 9 pro??
 14. sasza100

  Smartfon 2021

  Szukam dobrego smartfona,czy ktoś mi coś doradzi poleci??od trzech lat posiadam Xiaomi Redmi note 4 32/3 wersję snapdragon.Do kwoty tysiąca,1110? Interesuje mnie , dobra bateria, szybkość działania, przyzwoity aparat,tel gównie do internetu i długiej pracy. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...