Skocz do zawartości

kris68

Użytkownicy
  • Postów

    948
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez kris68

  1. Kacper dzięki tak też zrobiłem, napisałem do Acida do Micenter. Jestem tylko ciekaw i mam nadzieję, że jest taka płatna możliwość.
  2. Kacper no to proszę, daj mi linka, gdzie o tym pisać ?? Bardzo proszę. Ostatni offtop : https://ncunlock.com/product/unlock-bootloader-xiaomi-without-7-days/ Tylko pytanie opieram się w dużej mierze na opinii Mastera , który w tej dziedzinie zna się o wiele lepiej, a uzyskać odpowiedzi nie może.
  3. Ale choć wystarczyło nakierować gdzie o tym napisać, a ostatnie 200 postów co najmniej jest tylko i wyłącznie o tym, że się nie da odblokować bootloadera. Powtarzane bez sensu. To równie dobrze można byłoby zamknąć ten temat, bo od miesięcy nic się nie zmienia. A cóż z tego, że piszę, jak mówisz, we właściwych tematach, skoro nikt nie piśnie ani słowem. Tak jak by według zasady: mnie się akurat coś udało, a reszta niech się *********, albo dochodzi sobie sama. Złość przeze mnie przemawia, ale za starych dobrych czasów gdy miałem mniej obowiązków z bardzo poważnie chorą MAMĄ, jak tylko znalazłem chwilę wolnego czasu to choćby na to, samo pytanie odpowiadałem po kilka razy. A ostatecznie przecież wydałem chyba, 6700 zł na model Xiaomi 14 Ultra, 12/512 Gb, żeby jak za starych czasów, za telefon za 1500 zł o wiele bardziej się ucieszyłem i chwaliłem naszych programistów.
  4. Master ale wiesz przy 15 jak pisałeś 150 $ to ponad 600 zł, żeby choć była pewność. I widzisz nikt mi nie odpisał nawet KACPER, choć miałem cichą nadzieję, że jeżeli mam Global - HyperOS 1.0.13.0 to da się zaktualizować, chociaż na też Global tylko HyperOS 2.0.6.0. wersję OTA, jak pisałeś mi kiedyś. Przecież to tylko aktualizacja legalna, ale nikt mi nie raczył słowem odpisać, choć na inne rzeczy w tym temacie się rozpisywali na bzdurne rzeczy, na które jest odpowiedź na forum. Trochę mi przykro, bo o ile umiałem, sam zawsze starałem się pomoc. No ale na chęć pomocy i chociaż 2 słowa da się czy nie i jak trudno niestety liczyć. Załoganci tworzący wersję EU. widzę, że totalnie olewają moje pytania/prośby o zdanie wytłumaczenia. Tym sposobem forum samo umrze, bo nikt nie zainstaluje wersji EU no bo jak. Szkoda....
  5. Master czyli da się jednak płatnie zdjąć z mojej 14 Ultra blokadę. Dobrze Cie zrozumiałem ?
  6. Powiem tak, próbowałem mój HyperOS 1 zamienić na plik HyperOS 2 wersja global OTAi cały czas wywala, że nie jest to legalny ROM nie ma możliwości aktualizacji. Dzięki Master chyba ty jeden wiesz, jakie mam problemy opiekuńczo/rodzinne za podanie linka, bo po prostu nie mogę znaleźć czasu na dokładne grzebanie w necie. Inne priorytety. Jakiś pomysł, żeby oszukać 14 Ultra żeby się zaktualizował do HyperOS 2. Może nie plik OTA tylko recovery lub fastboot, ale to tylko chyba tylko przy odblokowanym bootloaderze. Macie koledzy pomysły, żeby oszukać ten szalony fon i zainstalował HyperOS2 ,Global ?? Przepraszam, że nie odpowiadam na prosby pomocy z ochota bym pomogł, bo mimo moich czasem głupich pytań, parę lat w tym siedzę, ale z powodu choroby członka rodziny nie daje już powoli rady, i totalny brak czasu.
  7. Zaczyna mnie to od dawna wkurzać, ale teraz szczególnie, jak chyba w swojej 14 Ultra usiłuje odblokować bootloader od paru miesięcy. Zawsze mimo startu o dokładnej godzinie jak każą, zawsze było, że limit wyczerpany. A wczoraj próbuje i mam w ogóle przycisk na szaro i napisane błąd konta nic nie daje klikanie. Konto ponad rok na tym koncie nic nie odblokowałem jeszcze. Czy pozostało założyć nowe konto i czekać, choć jak znam życie, to nic nie da, czy może ktoś miał taką sytuację i sam zniknie ten błąd konta? Chyba z naszego forum od tamtego roku nikomu się nie udało odblokować bootloadera i dalej nie ma żadnych płatnych możliwości?? I ostatnie pytanie, czy na którymś regionie mogę znaleźć już dla mojego modelu HOS 2, czy najnowszy to 1.0.15.0, bo taki znalazłem na Szwajcarii. Czy to znaczy ze taki Global - HyperOS 2.0 na Xiaomi !4 Ultra nie został jeszcze wypuszczony?? Nie zawsze mam czas śledzić forum, bo obowiązki dlatego pytam.
  8. Mam pytanie bo czasem niektórym udawało się bez odblokowanego bootloadera - co teraz nawet płatnie jest praktycznie niemożliwe. Tak więc czy mając wersję HyperOS 1.0.8.0 Taiwan wersja OTA da się w jakiś sposób podmienić plik tak, żeby smartfon go zaakceptował. Próbowałem zmienić nazwę, ale przy wskazaniu wyskakuję, ze nie da sie zainstalować ROM-u z nieoficjalnego źródła. Może ktoś ma jakiś sposób, pomysł, żeby oszukać smartfona i to jednak zainstalować. Bo chyba z odblokowaniem bootloadera nawet płatnym nic się nie ruszyło. Będę wdzięczny za odpowiedzi i pomysły.
  9. Lubie wszelkie sprzety Xiaomi , co więcej jestem ich fascynatem ale do kupionego 3 dni temu TV Hisense 55 cali, jako że jest tam jakiś głupi system smart i nie ma opcji wogóle normalnego sklepu Google Play tylko Hisense ma swój - ale telewizor ogólnie super a mam porównanie bo miałem wcześniej 2 plazmy i 3 LED-y. Ale do rzeczy - zamiast Mi TV stick 4k, zawsze miałem Chromecast 4 , 4K ale się go pozbylem za 200 zl normalnie wyjechali z cena do 400 zl prawie a chcąc tam podlaczyć tam kablowo neta to tylko pasuje takie cuś dostępne na Amazon tylko za 400 zł. Czyli razem 800 zł. Szaleństwo. Z łezką w oku wspominam mój pierwszy tv Xiaomi 43 cale tam byl ekstra Android. Wiec jak to ja nagrzebałem sie na forach i ogólnie najbardziej ludzie chwalą HOMATICS BOX R LITE 4 K NA RAZIE Z Androidem 11, ale ma mieć dożywotnią aktualizację ( zobaczymy jak będzie ), ale ten nabytek śmiga o wiele lepiej od Chromecast 4, 4K a kosztuje 295 zl. Dobry pilot , mocny zasilacz. Polecam.
  10. Albo jakiś czujnik zwalony albo spróbować resetu do ustawień fabrycznych. Ja mam ta wersję 9 tylko że PRO - działa idealnie. Kupiony na Ali...
  11. A tak korzystam tyle, że często rozmawiam przez bluetooth, a wtedy niestety nie nagrywa. I chyba przy głośnomowiącym też. A jak mam dłuższą rozmowę to nie chce mi się trzymać fona przy uchu. Ot takie wygodnictwo. Master a co do wersji HyperOS 2.0 w wersji OTA pod tym linkiem chyba nie widzę, trafiłem na to ale tam chyba jest fastboot i recovery. No chyba, ze ze zmeczenia już nie widzę.
  12. Ktos ma moze namiar na soft Tajwan lub Indonezja HyperOS 2.0 dla Xiaomi 14 Ultra wersja OTA ?? Bo nie wiem czy nie ma czy ja nie potrafie znaleźć. Na razie na odblokowanie bootloadera nie ma co liczyc a nagrywanie rozmow jednak często mi sie przydaje.
  13. Troche racji masz Pawel ale napisałem do marrika.
  14. Prawie jak w temacie czy istnieje możliwość na mój telefon firmware Taiwan lub Indonezja ( chodzi mi o nagrywanie rozmów ), bo czekam już 2 miesiące na odblokowanie. Mam numer HyperOS wersje 13 i pytanie, bo na razie nie aktualizuje , choć wersja nowa wyskoczyła, niestety w/w firmware są maximum wersje 11. Czy jest możliwość podstawienia takiego pliku i zrobienia downgrade. Probowałem z orgnalnym podpisem ale pisze ze system nie mógł chyba potwierdzić legalności. Czy jest na to jakiś sposób np. zmiana nazwy, czy też nie? Aha i czy ściągnąć plik recovery czy fastboot. W jaki sposób się aktualizuje wiem. Bardzo proszę o pomoc.
  15. Unlock bootloader Xiaomi without 7 day $50 – $80 Xiaomi 14 Ultra - 75 $. Czyli według dzisiejszego kursu $ - 311.25 zł. Ale chyba wreszcie się zdecyduję.....
  16. Kacper rozwiązałem sprawę, trzeba było podpisać certyfikat. Ale pierwszy raz z czymś takim się spotkałem i naprawdę długo musiałem szukać. A tu link do rozwiązania, może komuś się przyda: https://www.download.net.pl/jak-naprawic-blad-certyfikatu-google-w-androidzie-po-instalacji-nieoficjalnego-romu/n/11920/
  17. Jak w temacie - wgrałem do mojego Redmi 12 - odblokowany bootloader - HyperOS1.0.8.0.UMXIDXM_20241014 - więc najnowszy - Indonesia - bo ma nagrywanie rozmów - i nie mogę się zalogować ani normalnie uruchomić - bo cały czas wyskakuje - to urządzenie nie ma certyfikatu Play Protect - różnych rzeczy próbowałem i cały czas to samo - czy pomoże ktoś rozwiązac problem. Bardzo serdecznie prosze.
  18. Mozliwe zeby do fire nie było na Parteonie żadnego softu - szukam , szukam nazw kodowych wszystko jest : fire nie ma ??
  19. Juz mam ale nie moge znalezc nazwy kodowej tego fona : myslalem ze topaz - ktos wie ??
  20. Mam Redmi 12 z Mediatekiem. Bootloader sciagniety. Jak dostac sie na ten platny Parteon i zasponsorowac zeby pobrac nowy soft. Dawno tego fona nie uzywalem nie moge znaleźć informacji. prosze bardzo o pokierowanie - link. Dziekuje.
  21. Naprawdę już zapłaciłbym te kilkadziesiąt $ za odblokowanie mojego Xiaomi 14 Ultra no ale z tego co czytam to nie ma pewnego na 100% sposobu nawet za 80$ ściągnięcia z globala blokady, chyba, że ktoś ma jakieś namiary. Master raczej na globala nie ma nic pewnego co ?? Bo ty zawsze jesteś na bieżąco ?
  22. Ja już przestałem wierzyć, że uda mi się odblokować bootloader w mojej 14 Ultra. Na razie jakoś przeżywam, choć brakuje mi softu z forum. Jakiś program do nagrywania rozmów działający mam. A na razie fascynuje się optyką. No i nie myślę o wymianie na 15. 14 Ultra mnie zadowala. Może za jakiś czas jak będzie model 17 Ultra, to zmienię :P. A skok o jedną pozycję wyżej przeważnie rewolucyjnych zmian nie przynosi. No, chyba że ktoś ma parcie, na co roku nowy model...
  23. Master ja tam podejrzewam że Xiaomi Ultra 15 to dopiero będzie odlot. A tak w ogóle moja Ultra ze Snapem 8 - 3 generacji jest szybsza od mojego HP (laptopa) z procesorem Intel i-7. przynajmniej czasem takie odnoszę wrażenie . Nie mam co zarzucić. Aparat nigdy nie zaparował, wczoraj zrobile tak na szybko u sasiada zdjęcie psa to jak wydrukowałem to mu oczy wyszły - bo nawet ostre włoski na pysku było mu znać. Tak wiecej to nie mam czasu focic z wiadomych Tobie powodów. Teraz tylko będę czekał na wyzszą od mojej wersję HOS Taiwan albo Indonesia, żeby tylko to nagrywanie było takie jak chcę a do przyszłego roku olewam odblokowanie. Przykro że nie mogę skorzystać z twórczosci naszych informatyków ale cóż......... Teraz tylko nie bedę aktualizował HyperOS, zeby się pojawiły wyzsze wersje Taiwan i Indonesia , zebym mógł zaktualizowac z nagrywaniem - prosze tylko o jedno mam wrzucic aby zainstalować wyższa wersję niz 14 ultra- tylko pobrać po 3 kropkach wersję fastboot czy recovery bo tego nie pamiętam. Może mi ktos przypomni, proszę. Fotka bardzo skompesowana przez Pro Image Resizer :
  24. To działa tylko z Miui, z HyperOS nie. Ale np. X 14 Ultra miał od razu HyperOS. Więc kiszka i trzeba odpuścić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...