Skocz do zawartości

kris68

Użytkownicy
  • Postów

    948
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Treść opublikowana przez kris68

  1. Dzięki za pokazanie może bym i znalazł, ale czasem brak czasu i pomysłu, dziękuję. Co do TWRP u mnie działa deszyfrowanie pamięci więc zabawa z nim jest przyjemna. Pozdrawiam.
  2. Niestety tak każde update uwala Magiska i musisz na nowo a jak masz delikatnego pecha jak ja dzisiaj to po wszystkim aplikacje drażliwe działały a mObywatel wystawił rogi, ale mu spiłowałem i już działa. Master a tak już poważnie to dokladnie, w którym miejscu się wyłącza te powiadomienia, bo nie bardzo zrozumiałem. A w tej całej zabawie jest trochę mojej winy, bo chciałem sprawdzić, czy instalacja przez to moje TWRP działa dobrze i okazało się, że tak-ale te ciągle pokazywanie, że jest nowy soft, diabelnie wkurzało.
  3. Miały być poprawki systemowe i coś jeszcze, ale różnicy nie widzę poza tym, że na nowo musiałem instalować Magiska, ale to już tyle razy, ze.... tylko czasu żal.
  4. Pisze Rom Rebuild ?? Tak się zastanawiam co z tym zrobić czy tam jest coś poprawione czy to ta sama wersja. Mam do mojej RN13 4G wreszcie HyperOS i działa ok. Tylko jedno ale - w telefonie ciągle mi wyskakuje, że jeżeli mam TWRP to jest opcja do pobrania softu 1.0.2 czyli dokladnie tego co mam. Ani tego zlikwidować, a bez sensu byloby to robić bo mi wywali Magiska więc dalej bez sensu. Jak się tego pozbyć ??
  5. À propos płatności mały offtop.Kupiłem Smart Band 8 Pro CN - czyli najnowszą wersję-na razie. W opcjach po angielsku była możliwość dodania karty niestety tylko chińskiej. Teraz znalazłem sposób na uzyskanie wersji polskiej. Kosztowało grosze. I jest wszystko oprócz płatności kartami. Teoretycznie jest to opcja NFC, ale w polskim sofcie nie ma takiej opcji.
  6. Nie wiem o jaki telefon ci dokladnie chodzi bo się nie wczytalem ale znajdziesz troche telefonów z 5G i Snapdragonem. A tam jeżeli chcesz przy otwartym bootloadeże używać drażliwych aplikacji sa na to sposoby wcale nietrudne do wykonania.
  7. W sprawie instalacji Magiska i działającego TWRP w wolnej chwili służę pomocą.
  8. Jeżeli ktoś ma problemy z instalacją Magiska służę w wolnych chwilach pomocą.
  9. Nie bede sie duzo rozpisywał bo wszystko jest w moim pliku na dysku Google i nie zginie, jest tam też plik recovery bo nie miałem jak go tu zamiescic a wreszcie znalazłem działajace TWRP : https://drive.google.com/file/d/1hdZDUkclLidhrk4mEsHuP2i_z8vNnRAD/view?usp=sharing
  10. Ale na telegramie widziałem też wpis dotyczący twojej opaski. Poszukaj na pewno jest.
  11. Wpisz w wyszukiwarce Telegrama Alex Lyakhovsky, potem znajdź nasz model zegarka, komendy, pobierzesz nowy soft i ci aktywują po wpłaceniu 5 euro. Tylko musisz mieć PayPal.
  12. Ale to raczej nie wina Play tylko jakies techniczne uszkodzenie telefonu. No raczej soft nie ma nic wspolnego z przychodzacymi rozmowami, ani to że leży. Pasuje raczej oddać do sklepu na gwarancje.
  13. Kacper tyle , że tu pisze Sapphire a nie Sapphiren. Nawet na 1 literze można się pomylić. Bez sensu te nazwy.
  14. Czy słaba, czy nie, wszystko zależy jak często i do czego telefon się używa. Standardowa pojemność baterii powinna wystarczyć na 1,5 dnia no ale jak ktoś gra i ewentualnie filmy oglądał to może zajeździć i w pół dnia.
  15. Przy fastboot reboot recovery wywaliło jakis bład.
  16. TWRP mu nie pasuje zawiesil się na fastboot, musialem wgrywac soft.
  17. Sapphiren. Dzięki.
  18. No zabiorę się za to po południu ale na wszelki wypadek bede musiał zrobic kopie fona bo jak przyblokuje nagle to kicha.
  19. Master no o to właśnie chodzi ja już zgłupiałem czy mam opcje sappire czy sappiren - nieraz w opisach juz sie mylą i twierdzą że moj tel ma mediateka. No wg. wszystkich znaków to co mam to Redmi Note 13 NFC i weź bądż człowieku mądry.( no i czytam w swoim telefonie że jak byk mam Snapdragona 685 )
  20. Ale w którym telefonie, bo pod awatarem masz 2, Ale ogólnie tak nie powinno być - masz aktualny soft ??
  21. Czy istnieje w ogóle TWRP do Redmi Note 13 NFC ?? Zeszukałem się od 3 w nocy bo nie mogłem spać i nic. Tyle, że znalazłem soft Indonezja 14.0.5. HyperOS do niego też nie ma. Nie wiem czemu ten smartfon jest traktowany tak po macoszemu. Do 12 jest do 14 jest a do teg nie ma. Ale na razie potrzebne mi TWRP - ktoś, coś ?
  22. Zacznij bawić się Magiskiem bo tylko tędy droga, wyżej masz linka.
  23. Chciałem tylko dodać, że te 5 euro to w sumie paczka papierosów a wszystko mamy idealnie spolszczone i działające. A prawdziwego Globala dla wersji CN nigdy nie będzie. Była gdzieś zamieszczona wypowiedz jakiejś kobiety związanej z firmą. Albo global - no teraz juz jest - ale dużo, bardzo dużo nadziało się na wersję CN i dalej czekają. Angielski, angielskim a polski polskim. A wszystko trwa praktycznie parę minut się robi , poza tym, że z telegrama musimy sciagnać zmieniony soft. No i potrzebny jest PayPal - tylko i wyłącznie w ten sposób da się zapłacic. Ale w momencie boot wie, że 5,20 E wpłyneło i zaczyna się zmiana tj. w naszym przypadku spolszczenie softu. Polecam. EDIT./ Na jedno nie zwróciłem uwagi dopiero teraz. NFC nie ma chyba ze kiedyś poprawia. W wersji CN była, ale tylko chińskie banki.
  24. Takie znalazłem : ⚠Uwaga!!Alex Lyakhovsky, Ten temat jest zamknięty, wszystkie zaktualizowane przechodzą Kup mod MiFitness v1.34u Kolejność aktualizacji jest następująca: 1. Poproś bota @mi_watch_bot o modyfikację aplikacji MiFitness za pomocą polecenia „/latestapp”. 2. Usuń oryginalny mod MiFitness. 3. Zainstaluj wersję moda. 4. Przejdź do tarcz zegarków. Sekcja Sklep, pod ikoną Sklepu, ikona po lewej stronie w linii ikon. 5. Kontynuuj płatność, postępuj zgodnie z instrukcjami bota. 6. Bot informuje o udanej płatności po otrzymaniu powiadomienia. Zwykle kilka minut, powiadomienie i aktywacja aktualizacji. 7. Musisz opuścić tarcze zegarków i przejść do Urządzenie => Aktualizuj i instaluj i aktualizuj. 8. Po aktualizacji należy zresetować opaskę i powiązać ją z lokalnym regionem. OSTRZEŻENIE!! Jeśli pojawi się komunikat o błędzie: „Nie można uzyskać wersji oprogramowania sprzętowego”, oznacza to, że użyłeś niewłaściwej wersji aplikacji, poproś bota o /latestapp, pobierz i zainstaluj ponownie.
  25. Właśnie Kacper jeżeli przemknęla mi HyperOS Indonezja czy Taiwan może to znaczyć czy za jakiś czas pojawi sie wersja stworzona u nas na forum ??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...