-
Postów
948 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
10
Treść opublikowana przez kris68
-
Dzięki za pokazanie może bym i znalazł, ale czasem brak czasu i pomysłu, dziękuję. Co do TWRP u mnie działa deszyfrowanie pamięci więc zabawa z nim jest przyjemna. Pozdrawiam.
-
Niestety tak każde update uwala Magiska i musisz na nowo a jak masz delikatnego pecha jak ja dzisiaj to po wszystkim aplikacje drażliwe działały a mObywatel wystawił rogi, ale mu spiłowałem i już działa. Master a tak już poważnie to dokladnie, w którym miejscu się wyłącza te powiadomienia, bo nie bardzo zrozumiałem. A w tej całej zabawie jest trochę mojej winy, bo chciałem sprawdzić, czy instalacja przez to moje TWRP działa dobrze i okazało się, że tak-ale te ciągle pokazywanie, że jest nowy soft, diabelnie wkurzało.
-
Miały być poprawki systemowe i coś jeszcze, ale różnicy nie widzę poza tym, że na nowo musiałem instalować Magiska, ale to już tyle razy, ze.... tylko czasu żal.
-
Pisze Rom Rebuild ?? Tak się zastanawiam co z tym zrobić czy tam jest coś poprawione czy to ta sama wersja. Mam do mojej RN13 4G wreszcie HyperOS i działa ok. Tylko jedno ale - w telefonie ciągle mi wyskakuje, że jeżeli mam TWRP to jest opcja do pobrania softu 1.0.2 czyli dokladnie tego co mam. Ani tego zlikwidować, a bez sensu byloby to robić bo mi wywali Magiska więc dalej bez sensu. Jak się tego pozbyć ??
-
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
À propos płatności mały offtop.Kupiłem Smart Band 8 Pro CN - czyli najnowszą wersję-na razie. W opcjach po angielsku była możliwość dodania karty niestety tylko chińskiej. Teraz znalazłem sposób na uzyskanie wersji polskiej. Kosztowało grosze. I jest wszystko oprócz płatności kartami. Teoretycznie jest to opcja NFC, ale w polskim sofcie nie ma takiej opcji. -
Nie wiem o jaki telefon ci dokladnie chodzi bo się nie wczytalem ale znajdziesz troche telefonów z 5G i Snapdragonem. A tam jeżeli chcesz przy otwartym bootloadeże używać drażliwych aplikacji sa na to sposoby wcale nietrudne do wykonania.
-
Redmi Note 13 4G - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.2.0.UNHMIXM - Android 14
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
W sprawie instalacji Magiska i działającego TWRP w wolnej chwili służę pomocą. -
Jeżeli ktoś ma problemy z instalacją Magiska służę w wolnych chwilach pomocą.
-
Nie bede sie duzo rozpisywał bo wszystko jest w moim pliku na dysku Google i nie zginie, jest tam też plik recovery bo nie miałem jak go tu zamiescic a wreszcie znalazłem działajace TWRP : https://drive.google.com/file/d/1hdZDUkclLidhrk4mEsHuP2i_z8vNnRAD/view?usp=sharing
-
Ale na telegramie widziałem też wpis dotyczący twojej opaski. Poszukaj na pewno jest.
-
Wpisz w wyszukiwarce Telegrama Alex Lyakhovsky, potem znajdź nasz model zegarka, komendy, pobierzesz nowy soft i ci aktywują po wpłaceniu 5 euro. Tylko musisz mieć PayPal.
-
Problemy z przychodzącymi połączeniami
kris68 odpowiedział(a) na Dawid Kurleto pytanie w Problemy techniczne
Ale to raczej nie wina Play tylko jakies techniczne uszkodzenie telefonu. No raczej soft nie ma nic wspolnego z przychodzacymi rozmowami, ani to że leży. Pasuje raczej oddać do sklepu na gwarancje. -
Kacper tyle , że tu pisze Sapphire a nie Sapphiren. Nawet na 1 literze można się pomylić. Bez sensu te nazwy.
-
Redmi Note 13 Pro+ - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
kris68 odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Czy słaba, czy nie, wszystko zależy jak często i do czego telefon się używa. Standardowa pojemność baterii powinna wystarczyć na 1,5 dnia no ale jak ktoś gra i ewentualnie filmy oglądał to może zajeździć i w pół dnia. -
Przy fastboot reboot recovery wywaliło jakis bład.
-
TWRP mu nie pasuje zawiesil się na fastboot, musialem wgrywac soft.
-
Sapphiren. Dzięki.
-
No zabiorę się za to po południu ale na wszelki wypadek bede musiał zrobic kopie fona bo jak przyblokuje nagle to kicha.
-
Master no o to właśnie chodzi ja już zgłupiałem czy mam opcje sappire czy sappiren - nieraz w opisach juz sie mylą i twierdzą że moj tel ma mediateka. No wg. wszystkich znaków to co mam to Redmi Note 13 NFC i weź bądż człowieku mądry.( no i czytam w swoim telefonie że jak byk mam Snapdragona 685 )
-
Ale w którym telefonie, bo pod awatarem masz 2, Ale ogólnie tak nie powinno być - masz aktualny soft ??
-
Czy istnieje w ogóle TWRP do Redmi Note 13 NFC ?? Zeszukałem się od 3 w nocy bo nie mogłem spać i nic. Tyle, że znalazłem soft Indonezja 14.0.5. HyperOS do niego też nie ma. Nie wiem czemu ten smartfon jest traktowany tak po macoszemu. Do 12 jest do 14 jest a do teg nie ma. Ale na razie potrzebne mi TWRP - ktoś, coś ?
-
Zacznij bawić się Magiskiem bo tylko tędy droga, wyżej masz linka.
-
Chciałem tylko dodać, że te 5 euro to w sumie paczka papierosów a wszystko mamy idealnie spolszczone i działające. A prawdziwego Globala dla wersji CN nigdy nie będzie. Była gdzieś zamieszczona wypowiedz jakiejś kobiety związanej z firmą. Albo global - no teraz juz jest - ale dużo, bardzo dużo nadziało się na wersję CN i dalej czekają. Angielski, angielskim a polski polskim. A wszystko trwa praktycznie parę minut się robi , poza tym, że z telegrama musimy sciagnać zmieniony soft. No i potrzebny jest PayPal - tylko i wyłącznie w ten sposób da się zapłacic. Ale w momencie boot wie, że 5,20 E wpłyneło i zaczyna się zmiana tj. w naszym przypadku spolszczenie softu. Polecam. EDIT./ Na jedno nie zwróciłem uwagi dopiero teraz. NFC nie ma chyba ze kiedyś poprawia. W wersji CN była, ale tylko chińskie banki.
-
Takie znalazłem : ⚠Uwaga!!Alex Lyakhovsky, Ten temat jest zamknięty, wszystkie zaktualizowane przechodzą Kup mod MiFitness v1.34u Kolejność aktualizacji jest następująca: 1. Poproś bota @mi_watch_bot o modyfikację aplikacji MiFitness za pomocą polecenia „/latestapp”. 2. Usuń oryginalny mod MiFitness. 3. Zainstaluj wersję moda. 4. Przejdź do tarcz zegarków. Sekcja Sklep, pod ikoną Sklepu, ikona po lewej stronie w linii ikon. 5. Kontynuuj płatność, postępuj zgodnie z instrukcjami bota. 6. Bot informuje o udanej płatności po otrzymaniu powiadomienia. Zwykle kilka minut, powiadomienie i aktywacja aktualizacji. 7. Musisz opuścić tarcze zegarków i przejść do Urządzenie => Aktualizuj i instaluj i aktualizuj. 8. Po aktualizacji należy zresetować opaskę i powiązać ją z lokalnym regionem. OSTRZEŻENIE!! Jeśli pojawi się komunikat o błędzie: „Nie można uzyskać wersji oprogramowania sprzętowego”, oznacza to, że użyłeś niewłaściwej wersji aplikacji, poproś bota o /latestapp, pobierz i zainstaluj ponownie.
-
Właśnie Kacper jeżeli przemknęla mi HyperOS Indonezja czy Taiwan może to znaczyć czy za jakiś czas pojawi sie wersja stworzona u nas na forum ??
