-
Postów
3 996 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
może być ... Xiaomi eu tak ma ... kiedyś były asusy 🙃 u mnie np. jest zenfone 3ka🙃 nie zwracaj na to uwagi ... wrzuciłeś inną wersję? deszyfrowanie działa?
-
Xiaomi 14 i wieczny problem
Master odpowiedział(a) na wojtekluu temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
w miflash po prostu przed procedura wgrania (ściągnij oryginalny chiński rom w wersji fastboot) na dole zmień ustawienie - domyślnie jest clean all with lock - obok jest clean all - czyli to wgra oryginalny system ale nie zablokuje bootloadera - potem możesz już wrzucić spokojnie czysta instalkę Xiaomi eu ... -
Krzysiek ... zachowuj się 🙃 staramy się tu nie obrażać ... każdy ma prawo do swojego zdania i jego zmiany co nie jest równoznaczne z przyznaniem się do błędu czy porażki - raczej to akt oświecenia ... btw. napisz na priv jak tam Twoja sprawa ...
-
Xiaomi 12 - oficjalny HyperOS 1.0.1.0.ULCIDXM
Master odpowiedział(a) na pl_shibby temat w Dyskusja ogólna
bo bet nie ma co się bać ... wiele osób pisze bzdury określając je jak wersje niestabilne - sugerując się że skoro jedna jest stable to druga musi być unstable 🙃 a stable to po.prostu jedna z wersji beta która została uznana przez Xiaomi za taką którą można puścić tym kanałem - co nie oznacza wcale że jest lepsza 🙃 osobiście cały czas jestem na betach mimo że mam też dostępna wersję stable i tak zostanie ... -
proponuję zapytać przedmówcę jak to uczynił 🙃 jedyne co mi przychodzi do głowy to za pomocą softu Xiaomi tool v2 ... można poczytać o tym np. na xda developers ... dla leniwych link ... https://xdaforums.com/t/tool-xiaomitool-xiaomi-rom-changing-made-easy.3627081/ normalnie za pomocą oryginalnego softu Xiaomi (miflash) nie wrzucisz romu bez unlocka ... romu Xiaomi eu też be unlocka nie zapodasz ...
-
Probiłem z płatnością portfelem google w xiaomi 13 ultra
Master odpowiedział(a) na Piotr Buczko pytanie w Problemy techniczne
jak byś nie miał monitu w aktualizatorze to zainstaluj stąd - to najnowszy moduł do płatności ... https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/Xiaomi.eu-app/XiaomiEUModule_2024.02.29.apk/download -
MIUI od Xiaomi.eu/MIUI Polska: błędy i braki w tłumaczeniu
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
zmienić można ... tylko się nie ładuje strona 🙃 myślałem że to może przez adguarda ale nie ... korzystam z chroma dev - może to jego wina ... nie sprawdzałem na innych przeglądarkach 🙃 w sumie nawet myślę że można od razu zalinkowac ta wersję angielską zamiast chińskiej https://privacy.miui.com/en/#/ -
POCO X6 5G/X6 Pro 5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
Updated Android Security Patch to February 2024. Increased system security. tylko tyle i aż tyle ... 🙃 -
na razie nie ma ... przynajmniej takiego z deszyfrowaniem ... najnowsze dostępne zobacz w katalogu na sourceforge - szukaj houji https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/ ps. u mnie nie było problemów z dotykiem na żadnej wersji która sprawdzałem (a sprawdzałem już chyba ze 3 różne ...) też nie było problemu z przełączaniem do fastboot - ot po prostu nie przechodzi kod swipe to unlock a co za tym idzie nie na dostępu do danych w pamięci ... najnowsza wersja jest z przed miesiąca ... co jakiś czas sprawdzam i jak pojawi się nowa będę testować na żywym organizmie 🙃
-
a nie wiem bo nie korzystam ... tzn. nawet wywaliłem to w debloacie - o ile pamiętam była taka usługa ... 🙃 wiesz trzeba by zobaczyć też na innych forach co piszą w temacie ... np Xiaomi eu ... czy rededicie ... a może pan Kacper ma jakiej info w temacie?
-
MIUI od Xiaomi.eu/MIUI Polska: błędy i braki w tłumaczeniu
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
może taki detal - ale przy okazji też można poprawić - przykładowo jak w załączeniu - raz kalendarza dajemy z dużej litery a raz nie ... dostęp mamy kalendarza z dużej ale już edycja jest z małej ... ogólnie to początek części podpisów w tych ustawieniach jest z dużej litery a część ma z małej ... jeszcze taka uwaga - link ze środków ochrony prywatności przenosi na chińska stronę - może to w ogóle wywalić? bo w sumie i tak do niczego to nie przydatne 🙃 -
no cholera by ich wzięła z tymi restartami ... to poważniejsza sprawa ... a jak pamiętam na mi 11 nigdy takich akcji nie było ... 2.5 roku na betach przecież i zero problemów tego typu ... tam pan Kacper pisał trochę o tym przy którejś wersji rozwojowej ... chociaż odpukac na razie jeśli chodzi o 14tki to była tylko jedna taka beta ... teraz jest ok (i oby tak zostało ...) w sumie dziwne że w ogóle takie wersje trafiają do użytkownika końcowego ... widocznie nikt tego nie testuje a wykrycie takich problemów to przecież moment ... nawet nie trzeba się za bardzo starać bo sypie się od razu 🙃
-
no pewnie - jest spoko ... tam narzekają niektórzy bo spodziewali się nie wiadomo czego 🙃 a często piękno leży wewnątrz i nie widać go na pierwszy rzut oka ... ot ale marudzenie to nasza cecha narodowa 🙃 ja póki co nawet na siłę nie mam się do czego przyczepić ... a to co mogę to w sumie detale ...
-
Xiaomi 15 z jednopunktowym ultradźwiękowym czytnikiem linii papilarnych
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Aktualności
skaner już w 14 działa świetnie ... lepiej w końcu niech dadzą podekranowa przednia kamerkę 🙃 a czytnik jako bonus ... -
możesz - powinno pójść ... dev jest aktualniejsza niż stable - tym bardziej jak to jeszcze miui 14 ... puść skryptem update i pójdzie ...
-
POCO F5 Pro/Redmi K60 - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
rom z zasilaczem to jakaś bzdura 🙃 chodziło na pewno o to co napisales na końcu ... albo ładowarka jest w naszym standardzie EU albo jest dodatkowa przejściówka ... nie wiem co oni tam dają w tych globalach standardowo ... -
Xiaomi 14 Ultra - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
a będziesz brał globala czy chińczyka? no koniecznie napisz jak wrażenia - chyba tu na forum ultry nikt jeszcze nie ma ... zakładam też że skusisz się na rom Xiaomi eu ... tylko z unlockiem będziesz musiał się uporać 🙃 -
z tym błędem to długa historia ... miałem to samo na mi 11 - umarł w butach ... podobnież przywrócenie do ustawień fabrycznych może pomóc ... ps. o ile pamietam to te pliki się pobierają tylko nie instalują ... kiedyś walczyłem z jakimiś ikonami ale jak to zrobiłem to szczegółów nie pamiętam ... to było lata temu ... 🙃 może gdzieś to jest na forum jeszcze ...
-
Redmi Note 13 Pro+ - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
pewnie że tak ... tylko nie zapomnij o tym debugowaniu USB w opcjach programisty i możesz spokojnie działać ... ja na razie temat debloata zarzucilem bo trochę boję się kombinować z innymi usługami / procesami ... tzn. na siłę też nie ma co wywalać ... teraz wszystko działa stabilnie i bezproblemowo to nie ma co w tym się grzebać na siłę 🙃 -
Xiaomi 14 Ultra - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no 14 pro ma ta agregację ... zakładam że ultra tym bardziej 🙃 full opcja chodziło mi o zasięgi / moc sygnału - już pro jest świetna a tu mamy dodatkowy specjalny chip wzmacniacz + więcej wejść / wyjść antenowych + B20 w globalnej wersji (zakładam że jest ...) czyli powinno być luks 🙃 a te bonusy co dają to ta ładowarka byłaby przydatna - żeby nie szpetny biały kolor ... u mnie od razu odpada ... wolałbym czarna 100ke ... a ten moduł do aparatu to też trzeba mieć jak i gdzie to wykorzystać ... 🙃 leżałby w szafce i dojrzewał nieużywany ... a z parowaniem aparatów zobaczymy w praktyce ... w końcu to wylezie przy okazji recenzji albo wpisów na forach ... 🙃 -
Redmi Note 11/11Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
wyszukiwarka w ustawieniach jest bardzo przydatna ... bo faktycznie często funkcje są poukrywane w takich miejscach że ciężko to normalnie ogarnąć 🙃 zakładam że jest w globalu ... a kafelki to w Xiaomi eu nigdzie tego nie widziałem w ustawieniach dialera ... i znowu - nie wiem jak w globalu - jak chcesz poszukać to odpal aplikacje - tam systemowe - powinien być dialer do wyboru no i tam szukaj ... -
Redmi Note 13 Pro+ - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
ja korzystam z programiku universal android debloater - tylko przed użyciem musisz włączyć debugowanie USB (masz to w ukrytych opcjach programisty) ... ogólnie jak interesuje Cie ten temat zerknij do działu dyskusje o aplikacjach i tam jest osobny temat założony o debloacie - ja wywaliłem kilkadziesiąt różnych usług / procesów i bardzo sobie chwalę 👍 ale chyba jesteś w temacie bo pisaliśmy już o tym o ile pamiętam 🙃 -
Redmi Note 11/11Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
no ciekawe ... nie miałem nigdy telefonu z globalem ale zmiana regionu powinna być ... chyba że to jakiś brandowany system? od operatora? a w ustawieniach nie masz wyszukiwarki? tam wpisać region i może gdzieś wyskoczy? poszukaj a może i kto tu napisze coś mądrego jeszcze 🙃 -
Redmi Note 11/11Pro - pytania ogólne - watek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na ZduneX25 temat w Dyskusja ogólna
normalnie powinno być tutaj ... dodatkowe ustawienia ...
