Witam tak przy okazji tego czytnika odcisków - zastanawiające jest to że mam zainstalowana aplikacje banku i tam zrobiłem uwierzytelnianie odciskiem palca - działa to po prostu perfekt szybko i całkowicie bezbłędnie po prostu przykłada się palec i już - żadnej zwłoki i błędów co przy odblokowywaniu ekranu nie jest takie oczywiste - zastanawiam się co jest tu problemem - wcześniej miałem oneplusa 7 pro i tam czytnik w ekranie działał perfekt szybko - wydaje mi się że jest tu duże pole do poprawy w samym systemie bo czytnik jako taki jest super szybki i dokładny - to co pisałem o aplikacji banku - w szczególności jest to IKO - tam nie ustawiałem żadnych odcisków - widocznie aplikacja korzysta wyłącznie z danych z pamięci telefonu - temat wydaje mi się ciekawy może ktoś coś wie jeszcze ciekawego w tym temacie, pozdrawiam