Skocz do zawartości

Master

Użytkownicy
  • Postów

    3 991
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    147

Treść opublikowana przez Master

  1. Jest komunikat że tej karty nie można używać w sklepach co jest dziwne bo można (karta Visa na pewno ważna bo korzystam z niej przez IKO i bez żadnych problemów) - dodawałem poprzez dopasowanie do ramki - przez obiektyw - też ręcznie poprzez wpisanie numeru - raz był też komunikat że nie można dodać karty - tak więc bez powodzenia Ps karta jako taka jest dodana w google Pay bo robiłem nią zakupy przez sklep Googla ten Play chyba i było bezproblemowo
  2. Czyli widać ewidentnie że nie sam czytnik czy technologia jego wykonania jest problemem a soft - tak więc jest pole do poprawy - może przy okazji jakiejś następnej wersji softu coś się zmieni ..... zostaje poczekać
  3. Witam - trudno mi powiedzieć bo z nich nie korzystam - mam popodpietą kartę do aplikacji IKO - na nowym systemie jeszcze z NFC nie korzystałem - w poprzednim było ok więc zakładam że w tym też tak będzie - jeśli można to jakoś sprawdzić proszę dać znać to postaram się to zrobić - pozdrawiam
  4. No właśnie - wydaje mi się że jest tu pole do poprawy w sofcie - może też wibracje spowalniają ten czytnik albo to podświetlenie palca zaczyna działać z jakimś opóźnieniem - w aplikacji IKO nie ma żadnych bajerów świetlnych i wibracji przy dotyku - po prostu widać gdzie przyłożyć palec i tyle - przyznam że działa to rewelacyjnie w zasadzie natychmiastowo i nie zdazylo mi się jeszcze że odcisk był niedokładnie rozpoznany a korzystam z tego już prawie dwa miesiące
  5. Witam tak przy okazji tego czytnika odcisków - zastanawiające jest to że mam zainstalowana aplikacje banku i tam zrobiłem uwierzytelnianie odciskiem palca - działa to po prostu perfekt szybko i całkowicie bezbłędnie po prostu przykłada się palec i już - żadnej zwłoki i błędów co przy odblokowywaniu ekranu nie jest takie oczywiste - zastanawiam się co jest tu problemem - wcześniej miałem oneplusa 7 pro i tam czytnik w ekranie działał perfekt szybko - wydaje mi się że jest tu duże pole do poprawy w samym systemie bo czytnik jako taki jest super szybki i dokładny - to co pisałem o aplikacji banku - w szczególności jest to IKO - tam nie ustawiałem żadnych odcisków - widocznie aplikacja korzysta wyłącznie z danych z pamięci telefonu - temat wydaje mi się ciekawy może ktoś coś wie jeszcze ciekawego w tym temacie, pozdrawiam
  6. Dzięki - poszukam, pozdrawiam Udało się zrobić pozytywnie - krzaczki można łatwo przełączyć - system wrzucony - wydaje się że wszystko jest w porządku - dzięki za pomoc raz jeszcze pozdrawiam
  7. Witam, pobralem ten Minimal ADB and Fastboot i zainstalowalem - uruchomilem z tym TWRP dla venus - czyli mi 11 - ale mam tam same chinskie krzaczki .... moze jakis link do programiku zeby bylo choc po angielsku? Rozumiem ze to skopiowanie paczki to wrzucamy po prostu plik ZIP (pobrany z miui Polska) ale to trzeba sciezke do niego wskazac w tym programie juz w telefonie czyli tym TWRP - i on wtedy wrzuci to do pamieci telefonu i zrobi instalke update?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...