pl_shibby

Użytkownicy
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

pl_shibby last won the day on May 26

pl_shibby had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

2 Followers

About pl_shibby

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 High

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 1) gpay nie jest domyślnie zainstalowany na telefonie. Jeżeli chce się płacić przez gpay to trzeba ją zainstalować ze sklepu i z tym na globalu nie powini być problemów 2) wystarczy odblokować telefon. W ustawienia trzeba wcześniej wskazać jaka aplikacja ma być używana do płacenia. 3) to zależy od banku. Np Santander umożliwia płacenie ich apka, bez potrzeby instalacji gpay. Z drugiej strony Getin Bank umożliwia tylko płatność przez gpay.
 2. To by mogło tłumaczyć czemu u mnie obeszlo się bez problemów z aktualizacją. Od razu pierwszego dnia wystąpiłem o zgodę na odblokowanie bl. Debugowanie i OEM mam wylaczone, tylko sam stan blokady mam zgłoszony. Póki co jednak zostałem na globalu.
 3. Z ciekawości, gdzie kupowaliscie swoje telefony? Moze ma to związek z ich błędnym upgradem? Ja swojego kupowałem w proline na początku maja.
 4. @Ciacho23 Getin bank ma tylko integrację z Gpay. Nie można płacić ich apka. Druga sprawa ja nie muszę chodzić z portfelem. 99% przypadków place telefonem.
 5. pl_shibby

  Folie na tył

  wystaje jakis milimetr, moze deczko wiecej, bo mam jeszcze szklo na aparat naklejone.
 6. pl_shibby

  Folie na tył

  Ok miesiąca.
 7. pl_shibby

  Folie na tył

  5-6 postów wyżej dałem link
 8. pl_shibby

  Folie na tył

  Przyszło mi też etui od msvii no i to jest bajka. Świetnie dopasowane, jest ochronny rancik wokół aparatu. Trochę się tył palcuje ale mi to nie przeszkadza.
 9. Nie prawda. Karty wirtualnej nie masz możliwości sparowania z Gpay. Musisz używać aplikacji Sandantera. Dopiero karte "plastikowa" masz możliwość dodania do Gpay.
 10. To wszystko zależy od banku. Przykładowo w geninbanku nie ma możliwości płacenia inaczej jak przez Gpay właśnie. Natomiast w Sandanterze trzeba używać ich apki jeżeli chce się wykorzystać z karty wirtualnej. A z google Play to była wina autokorekty komórki i nie było to zamierzone.
 11. Jeżeli to sprawi że poczujesz się lepiej to niech tak będzie Zauważ, że ja nie mówię o placeniu przez google Play.
 12. Tego właśnie się obawiałem, że kompletnie nie zrozumiałeś mojego pytania i z góry potraktowałem mnie jak nowicjusza. Po pierwsze od lat używam Mi5 i nigdy problemów z płatnościami nie miałem mimo odblokowanego BL. W poniedziałek odbklokowalem koledze mi9se i wgrałem miui polska. Teraz ma problem z logowaniem odciskiem palca do apki Alior banku i nie może dodać karty płatniczej bo środowisko jest niebezpieczne. Po drugie pytanie brzmiało jak wrócić skoro na stronie miui nie ma softu do miflasha. Ja doskonale wiem że w miflash są przyciski które zablokują BL ale trzeba mieć soft. Podziękowania dla kolegi @Orjon który podał link. Zatem następny razem się zastanow zanim "zablysniesz" dobra rada. I nie traktuj z góry innych jak gorszych od siebie. Pozdrawiam
 13. Witam kolegów, Sam co prawda jeszcze czekam na zgodę na odblokowanie BL w Mi9se ale chcę się zabezpieczyć na wypadek jakiś problemów po wgraniu Miui Polska. Głównie mam tu na myśli problem z aplikacjami banku po odblokowaniu BL lub płatnościami na nieoficjalnym sofcie, gdyż są to dla mnie priorytetowe funkcjonalności. Pytanie: czy ma ktoś namiar na oficjalny soft do instalacji przez MiFlash, który jednocześnie zablokuje BL? Na oficjalnej stronie en.miui.com takowego nie znalazłem. Ewentualnie jak inaczej wrócić do Globala (sam soft do Mi9 SE EEA na stronie widzę już jest) i jednocześnie zablokować bootloader? @Acid - może masz jakieś dojścia i jesteś w stanie rzucić linkiem do softu?