Jump to content

pl_shibby

Użytkownicy
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

pl_shibby last won the day on May 26 2019

pl_shibby had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

1 Follower

About pl_shibby

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 High

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo dobrze. Większych zmian nie widać. Na pierwszy rzut oka klawiatura też jest w ciemnym motywie
 2. 1) gpay nie jest domyślnie zainstalowany na telefonie. Jeżeli chce się płacić przez gpay to trzeba ją zainstalować ze sklepu i z tym na globalu nie powini być problemów 2) wystarczy odblokować telefon. W ustawienia trzeba wcześniej wskazać jaka aplikacja ma być używana do płacenia. 3) to zależy od banku. Np Santander umożliwia płacenie ich apka, bez potrzeby instalacji gpay. Z drugiej strony Getin Bank umożliwia tylko płatność przez gpay.
 3. To by mogło tłumaczyć czemu u mnie obeszlo się bez problemów z aktualizacją. Od razu pierwszego dnia wystąpiłem o zgodę na odblokowanie bl. Debugowanie i OEM mam wylaczone, tylko sam stan blokady mam zgłoszony. Póki co jednak zostałem na globalu.
 4. Z ciekawości, gdzie kupowaliscie swoje telefony? Moze ma to związek z ich błędnym upgradem? Ja swojego kupowałem w proline na początku maja.
 5. @Ciacho23 Getin bank ma tylko integrację z Gpay. Nie można płacić ich apka. Druga sprawa ja nie muszę chodzić z portfelem. 99% przypadków place telefonem.
 6. wystaje jakis milimetr, moze deczko wiecej, bo mam jeszcze szklo na aparat naklejone.
 7. Ok miesiąca.
 8. 5-6 postów wyżej dałem link
 9. Przyszło mi też etui od msvii no i to jest bajka. Świetnie dopasowane, jest ochronny rancik wokół aparatu. Trochę się tył palcuje ale mi to nie przeszkadza.
 10. Nie prawda. Karty wirtualnej nie masz możliwości sparowania z Gpay. Musisz używać aplikacji Sandantera. Dopiero karte "plastikowa" masz możliwość dodania do Gpay.
 11. To wszystko zależy od banku. Przykładowo w geninbanku nie ma możliwości płacenia inaczej jak przez Gpay właśnie. Natomiast w Sandanterze trzeba używać ich apki jeżeli chce się wykorzystać z karty wirtualnej. A z google Play to była wina autokorekty komórki i nie było to zamierzone.
 12. Jeżeli to sprawi że poczujesz się lepiej to niech tak będzie Zauważ, że ja nie mówię o placeniu przez google Play.
×
×
 • Create New...