Jump to content

pl_shibby

Użytkownicy
 • Posts

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

pl_shibby last won the day on May 26 2019

pl_shibby had the most liked content!

1 Follower

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5 High

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pl_shibby's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

30

Reputation

 1. Kto pyta nie błądzi. Jest tyle wersji samego mi9se że człowiek się gubi. Wolę się 2x upewnić niż uwalić telefon.
 2. Dziękuję. A czy to finalne wydanie i finalnie pojawi się w ota? Warto wgrywać czy lepiej póki co pozostać na androidzie 10?
 3. mam 12.0.4 (QFBEUXM) i wciąż nie wyszukuje mi nowszej wersji do automatycznej aktualizacji. Ktoś też tak ma? Jest jakiś powód dla którego 12.0.5 nie trafiło do OTA? Bo nie wiem czy instalować paczkę ręcznie czy olać i zostać na tym co mam. Drugie pytanie to czy mając QFBEUXM mogę wgrać RFBMIXM? Bo widzę że wersja 12.5.1.0 ma już nadroida 11. Z drugiej strony zależy mi na dlalerze od xiaomi, głównie na możłiwości nagrywania rozmów. A może są jakieś przecieki, informacje że QFBEUXM też dostanie androida 11?
 4. Bardzo dobrze. Większych zmian nie widać. Na pierwszy rzut oka klawiatura też jest w ciemnym motywie
 5. 1) gpay nie jest domyślnie zainstalowany na telefonie. Jeżeli chce się płacić przez gpay to trzeba ją zainstalować ze sklepu i z tym na globalu nie powini być problemów 2) wystarczy odblokować telefon. W ustawienia trzeba wcześniej wskazać jaka aplikacja ma być używana do płacenia. 3) to zależy od banku. Np Santander umożliwia płacenie ich apka, bez potrzeby instalacji gpay. Z drugiej strony Getin Bank umożliwia tylko płatność przez gpay.
 6. To by mogło tłumaczyć czemu u mnie obeszlo się bez problemów z aktualizacją. Od razu pierwszego dnia wystąpiłem o zgodę na odblokowanie bl. Debugowanie i OEM mam wylaczone, tylko sam stan blokady mam zgłoszony. Póki co jednak zostałem na globalu.
 7. Z ciekawości, gdzie kupowaliscie swoje telefony? Moze ma to związek z ich błędnym upgradem? Ja swojego kupowałem w proline na początku maja.
 8. @Ciacho23 Getin bank ma tylko integrację z Gpay. Nie można płacić ich apka. Druga sprawa ja nie muszę chodzić z portfelem. 99% przypadków place telefonem.
 9. wystaje jakis milimetr, moze deczko wiecej, bo mam jeszcze szklo na aparat naklejone.
 10. Ok miesiąca.
 11. 5-6 postów wyżej dałem link
 12. Przyszło mi też etui od msvii no i to jest bajka. Świetnie dopasowane, jest ochronny rancik wokół aparatu. Trochę się tył palcuje ale mi to nie przeszkadza.
×
×
 • Create New...