-
Postów
3 996 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
POCO X6 5G/X6 Pro 5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no jak jest to luks 🙃 ja nie mam dostępu do globala stąd i trudno to porównywać ... (tym bardziej że często piszące osoby nie podają od razu na jakim systemie są tylko opisują problem ...) no właśnie jest inna ... nawet xiaomi oryginalne systemy w wersjach stable czy beta mają co innego ... a co dopiero global ... -
a takie coś jeszcze ... tam chyba tylko milimetr jest różnicy ... https://a.aliexpress.com/_EGouXPx i wygląda całkiem fajnie ... ten czas dostawy to nie wiem skąd tak wpisany - powiem Ci że ostatnio zamawiałem z ali trochę dupereli i czas dostawy był podany na 2.5 miesiąca gdzieś - sellers shipping method - dostałem przesyłkę po 2 tygodniach - szło przez netherland post ... aż bylem zaskoczony ... znalazłem - zrobiłem zrzut ekranu ... termin dostawy na koniec maja jakbym dzisiaj zamówił 🙃 to samo podawało wtedy a przyszło moment ... zobacz takie coś może jeszcze się nada - wygląda ciekawie ... https://a.aliexpress.com/_EJyCSxB
-
ciekawy temat zapodales ... ciężko o coś takiego ... tak trochę w wolnej chwili popatrzyłem i coś takiego znalazłem ... https://www.spares.se/product/xiaomi-14-smartphone-case-black wygląda dość płasko z tyłu ... i ogólnie całkiem fajne ... popatrzę coś jeszcze przy okazji i wrzucę w update ... tu takie chyba pośrednie rozwiązanie ... bo z tym czymś z tyłu to chyba się wyrównuje z tą osłona obiektywów ... https://m.sunsky-online.com/p/SYA002238906A/For-Xiaomi-14-Carbon-Fiber-Leather-Card-Magnetic-Phone-Case-Black-.htm czyli w zasadzie kładąc mamy na płasko 🙃 też to wydaje się dość ciekawe i chyba płaskie ... https://a.aliexpress.com/_EJBIOMt obrazek wskazuje na inny model ale przy zakupie wersja dla 14 zwykłej też jest ... zawsze można napisać i poprosić o zdjęcie jak to wygląda na 14tce ...
-
zakładam że piszesz o tym ... https://pancernik.eu/xiaomi-13/etui/xiaomi-silicon-case-xiaomi-13 cena straszna jak za taki badziew 🙃 i nie zgodzę się z Tobą że "silikonowe przezroczyste etui, bo w nich telefon wygląda najlepiej i dobrze zabezpieczają w razie upadku" po pierwsze wygląda tandetnie i tanio ... a po drugie chroni tragicznie ... miałem raz takie etui z one plus 7 pro i to było jedyny raz jak mam telefony (czyli już od ćwierć wieku) że uszkodziłem mechanicznie obudowę ... i to nawet nie przy upadku - tylko telefon był w kieszeni bluzy która odwieszałem na wieszak - uderzenie było tak słabe że nawet tego nie odnotowalem a cała tylna szklana obudowa była do wymiany ... 🙃 tak więc żadnych cienkich i tandetnych silikonów ... są dużo ciekawsze opcje na rynku i nie jesteśmy na to przymusowo skazani 🙃
-
może jakaś aktualizacja to zepsuła? zobacz w ostatnio zainstalowanych ... a jak nic nie ma to może zostanie (bo zakładam że po restarcie telefonu jest to samo) to chyba tylko mozna zrobić przywrócenie do ustawień fabrycznych ... oczywiście wcześniej zrób backup ... a jak to nic nie da to może postawić system na czysto ... ps. centrum funkcji chyba a nie kontroli?
-
Xiaomi 12X - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.3.0.TLDCNXM - Android 13
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
najlepiej wyczyść dane i cache apki aktualizatora i zobacz wtedy czy będzie ten monit ... może pomóc - jak nie będzie to po prostu sprawdzaj co jakiś czas na serwerze czy nie ma nowszej wersji ... a już zwłaszcza wtedy jak bezpieczeństwo sie wysypie ... też ta usluga z modułem do płatności nie musi od razu zaskoczyć - trzeba dać jej trochę czasu ... to normalne -
Xiaomi 12X - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.3.0.TLDCNXM - Android 13
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
no to jedziesz stąd ... https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/Xiaomi.eu-app/XiaomiEUModule_2024.02.29.apk/download a monit powinien wyglądać tak jak w załączeniu ... może kliknąłeś tam żeby nie pokazywać? -
Czy można Redmi 11S z androidem 13 i MIUI Global zaktualizować do xiaomi.eu?
Master odpowiedział(a) na GregorJan temat w Dyskusja ogólna
a choćby tu ... https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/ jeśli jest rom Xiaomi eu to można - tyle że nie zaktualizować a zainstalować - jak masz odblokowany bootloader możesz wgrać czysta instalkę Xiaomi eu - nie możesz potem już blokować bootloadera - z gwarancją nie powinno być problemów - zawsze można wgrać z powrotem rom global i zablokować bootloader ... ogólnie odblokowanie bootloadera nie narusza gwarancji na telefon ... najpierw upewnij się że jest rom xiaomi eu na ten model potem zrób sobie kopie danych odblokuj bootloader i jedziesz z instalką - poradniki są tutaj na forum ... ps. możliwe że na ten model nie ma romu Xiaomi eu ... więc w zasadzie temat masz z głowy 🙃 https://miuipolska.pl/forum/topic/60875-rom-xiaomieu-redmi-note-11s/ -
no to ten na Indonezję ... to powinno być ok ... wcześniej Krzysiek pisał że u niego jest w porządku ...
-
POCO X6 5G/X6 Pro 5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no masz rację ... już dawno też o tym pisałem 🙃 oni widocznie wiedzą lepiej ... wiesz może te ustawienie wskoczy do następnych wersji stabilnych Xiaomi eu - czyli za jakiś czas ... a w globalu to nie wiem czy to w ogóle będzie ... na to nie mamy żadnego wpływu 🙃 global i oryginalna wersja CN to inne systemy ... nawet jak w jednym to wejdzie to nie wiadomo czy i kiedy będzie w drugim 🙃 -
POCO X6 5G/X6 Pro 5G - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
to ustawienie co do wyświetlanych ikonek jest tutaj (załącznik) tyle że to jest w wersjach dev beta ... w stabilnych prawdopodobnie tego nie ma ... a to co piszesz o ikonach widocznych po rozwinięciu ustawień to tak to celowo zrobiło Xiaomi ... w swojej nieskończonej mądrości 🙃 u mnie ikonka VPN jest widoczna cały czas - to też wskoczyło całkiem niedawno w którejś becie ... pozostałe typu budzik czy NFC są widoczne tylko po rozwinięciu (nie są wyświetlane normalnie na pasku statusu w widoku pulpitu) -
Poco X6 pro Hyper OS czy można włączyć Always on display
Master odpowiedział(a) na Łukasz M pytanie w HyperOS - korzystanie
widocznie to takie ograniczenie dla tego modelu (i innych bez ekranów typu ltpo ...) możesz ewentualnie poszukać jakichś alternatywnych AOD ... -
Sprawdzona lista do usunięcia bloatware w POCO X6 Pro
Master odpowiedział(a) na Morfeusz temat w Modyfikacje techniczne
wejdź w dyskusje o aplikacjach - tam jest oddzielny wątek do debloatu ... ja korzystam do tego z programiku universal android debloater - warunkiem jego działania jest włączenie debugowania USB w opcjach programisty ... ps. universal android debloater nie instalujesz ... uruchamiasz go tylko z uprawnieniami administratora ... -
Poco X6 pro Hyper OS czy można włączyć Always on display
Master odpowiedział(a) na Łukasz M pytanie w HyperOS - korzystanie
też hyper os i Xiaomi 14 pro - może w X6 pro tego nie ma ... albo też zależy od tego jaki aod wybierzemy ... ja mam taki z porami dnia - gdzie jest pokazana pozycja słońca ... ale może w ogóle nie na takiej opcji w X6 pro bo chyba panel nie jest typu ltpo ... to może też z tego wynikać ... -
tam nie ustawiasz hasła ... ono jest brane z zabezpieczeń telefonu (pin lub wzór)
-
Poco X6 pro Hyper OS czy można włączyć Always on display
Master odpowiedział(a) na Łukasz M pytanie w HyperOS - korzystanie
ja u siebie zmieniłem na inteligentne ... -
luks że poszło ... zawsze to mniej zabawy niż z miflash ... i dobrze wiedzieć że ta opcja z twrp pomaga na takie problemy 🙃 dokładnie ... potwierdzam ... jest elegancko
-
jakby nie poszło tak jak pisał pan Kacper to zobacz tutaj https://mifirm.net/model/houji.ttt#global
-
zainstaluj oryginalny rom miflashem - nie blokuj bootloadera - potem zainstaluj znowu Xiaomi eu jako clean install with format ... powinno pomóc ...
-
nic takiego u siebie nie widzę ... na poprzednich wersjach też nie widziałem ...
-
jak u załogantów wcześniej - pobrane wrzucone bezproblemowo (fastboot), na razie wszystko luks ...
-
Xiaomi 14 i wieczny problem
Master odpowiedział(a) na wojtekluu temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
udało się wrzucić? ja z tym miflashem to dużo do czynienia nie miałem 🙃 ale pomagałem ostatnio znajomemu też z 14tka o daliśmy radę ... procedura z miflash i oryginalnym romem też mi pomogła na fastboot loopa ... -
Xiaomi 14 i wieczny problem
Master odpowiedział(a) na wojtekluu temat w Bugi w ROMach MIUIPolska/Xiaomi.eu
a zobacz tutaj ... są różne mirrory ... https://miuirom.org/phones/xiaomi-14 a i jak byś miał problem z miflash - komunikat o sterownikach - to możesz to prosto załatwić - trzeba w katalogu miflash założyć pusty katalog o nazwie Log - to załatwi problem ...
