-
Postów
3 996 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
13T Pro problem z powiadomieniami i bluetooth
Master odpowiedział(a) na xAnka pytanie w Problemy techniczne
ogólnie nic więcej nie zrobisz poza tym co pisał Kolega Netoper ... czyli dać autostarty wyłączyć ograniczenia w zużyciu baterii i wrzucić te apki do zablokowanych w ram żeby ich nie uwalalo ... jak to nic nie da to ewentualnie przejść na inny rom - ale to musisz już zrobić unlocka bo zakładam że nie masz jak to global ... w tej chwili na Xiaomi eu nie mam żadnych problemów z powiadomieniami (poza Gmail ... ale to standard ...) InPost allegro olx T-Mobile bankowa IKO komunikatory Messenger GG i Whatsapp - żadnych kłopotów ... -
poszukaj inną wersję - niektóre są robione pod komendę boot a inne pod komendę flash ... albo spróbuj po prostu je wgrać komenda flash recovery ... a potem uruchom komenda fastboot reboot recovery
-
Chińska wersja mi13
Master odpowiedział(a) na agrest04 temat w Xiaomi 13 / 13 Pro / 13 Lite / 13 Ultra
to stary artykuł a do tego kiepsko przetłumaczony 🙃 jak będziesz miał telefon z dystrybucji global i wrzucisz na niego Xiaomi eu to będziesz mieć funkcjonalność esim ... a na chińczyku trza sobie poradzić bez tego ... -
też potwierdzam - pobrane i wrzucone bezproblemowo ... 3 way reboot wróciło 🙃
-
no też tak zakładam 🙃 sporo zamawiałem w Chinach - głównie na Ali i tylko raz się zdarzyło że miałem dopłatę - tam niedużo pamiętam - to z listonoszem się właśnie rozliczałem - aż byłem zaskoczony ... 🙃 ale jak pisałem w sumie groszowa sprawa ... kiedyś zamawiałem zegarek normalnie z chińskiego sklepu i też bałem się że coś dowalą ale poszło bezproblemowo ... tam wartość była coś koło 700 zeta ... ogólnie po kilkuletnich doświadczeniach tylko raz była dopłata ... więc całkiem nieźle ...
-
no do mnie jeszcze na szczęście nie przyszło 🙃 może mi darują ... po co komu ma marna i wątpliwej jakości osoba ... ogólnie to te zachodnie sklepy mają dość skąpa informacje w zakresie tych zagranicznych wysyłek - tu chlubnym wyjątkiem jest znany i lubiany trading 🙃
-
Instalacja Xiaomi.eu - poradnik + małe FAQ [stan aktualny na 1.11.2024]
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Tutoriale
po pierwsze musisz mieć unlocka - jeśli masz globala to trzeba zrobić czysta instalkę nowego romu - możesz to zrobić w ogóle bez twrp - to wrzucisz sobie później ... czyli coś jak piszesz na końcu - najpierw w trybie fastboot wrzucić czysta instalkę hyperos (skryptem clean install with format) a potem wygrasz sobie twrp ... update systemu możesz potem robić i bez wgranego twrp - jedziesz po prostu skryptem update ... oczywiście też w trybie fastboot ...- 813 odpowiedzi
-
- xiaomi
- odblokowany bootloader
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Xiaomi 12X - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.3.0.TLDCNXM - Android 13
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
u mnie od rana jest info o tym fixie - przynajmniej tak jak się wywleklem z łoża po 9tej to był ... wczoraj nie było tylko - tez pobierałem ręcznie - jak tylko temat pojawił się na forum to już fix był na serwerze ... -
Xiaomi 12X - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.3.0.TLDCNXM - Android 13
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
ja fixa wrzuciłem wczoraj i cały czas mam że warunki są spełnione ... zobaczymy jak długo 🙃 -
no na ich romie to na pewno ... a czy na xiaomi eu to jest to nie wiem - trza by sie tu fachowcow podpytac - usluga do auto na pewno jest bo ja wywalalem w debloacie 🙃 na tyle co znalazlem w necie to powinno byc ok na naszym romie ... co nie bedzie dzialac na chinczyku to na pewno esim ...
-
styl centrum funkcji - to miałeś na myśli - tam kiedyś chyba jeszcze było można zmieniać co przeciągnięcie z jakiej strony wywołuje - czy zjeżdżają powiadomienia czy ustawienia - ale jakoś tego nie widzę ... no i się wyjaśniło czemu tego nie widziałem 🙃 przywrócono to dopiero teraz w najnowszej becie ...
-
wiesz tu trzeba się po prostu zdecydować na rozmiar ... i wtedy wybór jest prosty 🙃 jak interesujesz się fotografią i dasz radę wykorzystać wszystkie możliwości sprzętu (te makro w szczególności) to bierz ultre i nie zawracaj sobie głowy 🙃 a jaka dystrybucja to wiadomo - kwestia grosza ... jak możesz i chcesz dopłacić bierz globala ... jak dasz radę żyć bez B20 i zaoszczędzić trochę grosza - bierz chińczyka ... z drugiej strony jak bierzemy pod uwagę chińczyka to też można pomyśleć o 14 pro - będziesz mieć tą samą wielkość jakość i jasność ekranu jak w ultra a też grosza sporo można zaoszczędzić ... 🙃 do tego lepsze makro niż w 14 zwykłej ... tak jak patrzę teraz cenowo najtańsza 14 pro to gdzieś 3200 a najtańsza ultra to 4750 ...
-
suchar 🙃 a przy okazji - nigdy nie miałem tego problemu w mi 11 i nie mam w mi 14 pro ...
-
Main Menu zapętlone bez powodu. Redmi Note 12S
Master odpowiedział(a) na nikus pytanie w Problemy techniczne
było już o tym w innym wątku ... zrzut ekranu - opisane w czym problem ... -
spoko panie Kolego ... sam z tym walczyłem stąd wiadomo o co chodzi 🙃 mieliśmy kiedyś tu o tym dyskusje ... nie tylko my mieliśmy ten komunikat 🙃 ... w każdym razie za jakiś czas spróbuj odpalić ta apke i też pewnie zaskoczy ... u mnie jak to wystąpiło - jakieś 2 miesiące temu - od tej pory nie było już tego komunikatu ... a z płatnościami nie było problemów - choć korzystam z tego sporadycznie - po ostatnich problemach wrzuciłem sobie blika na zbliżeniowke i jest luks 🙃 pozdrawiam!
-
tak ... jak najbardziej ... zainstaluj ta apke i nie zawracaj sobie nia głowy 🙃 wejdź tylko w portfel google przez ustawienia systemowe - na dole masz google - i tam wbij gdzie wysłałem zrzut - jak tam nasz widoczna kartę i są spełnione wymogi bezpieczeństwa to powinno śmigać ... zobaczymy tylko co teraz będzie jak google znowu zaczęło mieszać z tymi zabezpieczeniami ... wrzuciłem u siebie ten nowy dzisiejszy moduł inject i zobaczymy ...
-
ja miałem to samo j siebie i to bez roota 🙃 ogólnie dużo szukałem w tym temacie i równie dobrze mogłem sobie darować bo raz że straciłem sporo czasu a dwa że nic sensownego i działającego nie znalazłem ... to jakoś naprawiło się sami chyba bo nic co robiłem nie przyniosło skutku ... ogólnie ta apka portfel nie jest do niczego potrzebna bo wszystko konfigurujesz i dodajesz przez ustawienia apek na swoim koncie google - dostęp jest przez ustawienia (załącznik) ja sobie tam zaglądałem po prostu jak trzeba było albo chciałem sprawdzić czy nie wywaliło bezpieczeństwa ... a po jakimś czasie zaczęła też działać ta apka - w sumie to bardziej wygląda jak skrót bo i tak jak ja uruchomisz to masz to samo jakbyś wszedł do portfela przez ustawienia Googla ... 🙃
-
Xiaomi 12X - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.3.0.TLDCNXM - Android 13
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
w ogóle zastanawiające jest to że Xiaomi swoje własne ikony dało na swoją czarną listę 🙃 może komuś tam decyzyjnemu psuły zmysł estetyki ... 🙃 w sumie trudno mi wyobrazić sobie jakiś racjonalny powód ... czemu akurat ta jest na liście a inne niekoniecznie 🙃 jakby była jakaś petycja o usunięcie tego z czarnej listy to dawać też do mnie ... -
https://miuipolska.pl/czarny-czwartek-xiaomi-aktualizacja-miui-global-powoduje-ze-telefony-sie-resetuja/ w załączeniu zrzut ekranu z innego wątku ... dotyczy tego problemu ...
-
no to pozyjemy jakis czas bez GW swiat sie na tym nie konczy ... biedne Google ... chce dobrze dla nas przeciez
-
no za 100ke trza by dac okolo 350 zeta pewnie ... pewnie jak bede mial fona z 80tka ladowaniem to sie szarpne ... na razie jest co jest dziala szybko i bezproblemowo - ja juz od lat nie laduje po kablu bo mi sie nie chce po prostu ... lenistwo? starosc? wygoda? przyzwyczajenie? nie wiem ... ale dziala 🙃
-
a juz sie cieszylismy ze odpuscili ... u mnie na razie jeszcze nie wywalilo ze brak zabezpieczen ... ale to kwestia czasu jakby co to jest nowy modul Inject na sourceforge - datowany na dzisiaj ...
-
Xiaomi 12X - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.3.0.TLDCNXM - Android 13
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
a tam ... bedzie dobrze 🙃kiedys ... 🙃 jako beta testerzy musimy cierpiec ... a tak w ogole to ten problem juz opisywalem tygodnie jak nie miesiace temu ... i wlasnie ostatnio wskoczyla juz w pasek statusu ikonka VPN ... ale reszty brak ... akurat NFC tez by sie przydalo - chyba najbardziej z tych wszystkich ... budzika tez nie widac ... ale inne systemowe sie pojawiaja po wlaczeniu typu tryb samolotowy czy nie przeszkadzac ... mi osobiscie najbardziej brakuje wlasnie NFC - tam budzik to no problem ... cholera ... powazna sprawa 🙃 dobrze ze nie zrobili takiej listy dla motywow czcionek czy ikon ... NFC to najbardziej w sumie szkoda ... ale temat ciekawy ... co im to przeszkadza -
Xiaomi 12X - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.3.0.TLDCNXM - Android 13
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
u mnie na betach jest tak caly czas ... pisalem juz o tym kilka razy ... ostatnio co fajnie ze pojawila sie ikonka vpn ... dobre i to 🙃 u Ciebie dobre choc to ze przez jakis czas byla ... -
zapewne tylko w ultra ... nigdzie nie widziałem u siebie takiej funkcji ...
