wojtekluu

Użytkownicy
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wojtekluu

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie, nie chce blokować chciałem tylko jasnej odpowiedzi. Dzięki za informacje:) Bardzo mi pomogliscie! Pozdro!
 2. Mogłbyś podpowiedzieć, jak odnaleźć info o certyfikacji? Przejrzałem całe "o telefonie" i nie wiem gdzie to info znaleźć - nie mam punktu Certyfikacja. Czyżby w o telefonie-> weryfikacja? Link który podałeś - Something bad happened Unable to find the image: it has been deleted. Hmm... tak jak ktoś wyżej napisał. Może się pojawiać problem z niektórymi aplikacjami ze sklepu Play. Dodatkowo nie będzie działać android Pay bo będzie odblokowany BL i nie będzie działać. Przechodziłem to w mi6. Podsumowując... miui polska - można wrzucić i zablokować BL? Czy zostawiamy odblokowanego BL? A aplikacje przechodzą "certyfikaty"?
 3. W takim razie dzięki za rozjaśnienie sprawy. Pozostaje mi się zastanowić czy brać mi8 z Chińskiego rynku czy czekać.... Edit. Czy historia zna już przypadki wygrania z "systemem" ? Wrzucenie ponownie blokady.
 4. emero0 - tylko pewnie masz telefon z przed 21.08.2018. A chodzi o to, że od tej daty czyli od wtorku już nie tego nie da zrobić... Kiedy odblokowywałeś?
 5. Witajcie, Zamówiłem sobie mi8 EE (od znajomego, który handluje tym tonami) - już w zasadzie miał zostać wysłany z Chin, natomiast dostałem taką informację od Chińczyka. "Pls stop to sell all the cnz version xiaomi phones sience today! the Xiaomi company stop to support the rom company to change phone rom. it means all the newest batch cnz version Xioami phones cant support global OTA rom sience today". Chińczyk zapytany ponownie konrketnie "To nie będzie można odlbokować" odparł "NIE nie będzie można" W skrócie, kupując Chińczyka, nie zrobimy już Globala? Teraz nie wiem czy brać Chinola czy czekać na Globala? Chodzi o nowe wersje Smartfonów. Np. mi8 oraz innych. @Acid wypowiesz się? Informacja z dnia 21.08.2018. Podobno jest to oficjalne stanowisko XIaomi.
 6. Hmm... miałem podobny problem. Stało się to nagle, nie aktualizowałem ani nic. Znalazłem gdzieś wpis, żeby podociskać głośnik po obrzerzach- obwodzie czymś jak pinezka/kluczyk to SIM. Zrobiłem tak i zaczął działać DOciskać z wyczuciem, zeby nie przebić. Od razu przeczyściłem tą siateczkę. Spróbujcie.
 7. Robiłem to. Robiłem reset. Nie pomaga
 8. Witam, Posiadam mi6 z miui 9.5.8.0. Po aktualizacji zauważyłem, a wręcz odczułem że czytnik - odblokowanie nie działa tak jak należy. Co przez to rozumiem? Czytnik jest nieprecyzyjny, bardzo wolny i nie za każdym razem chce odblokować. Np. musze 3-4 razy dokładać palec, dociskać bardzo mocno bo inaczej nie "lapie" a wibruje że nie może odczytać. W porównaniu do Mi5 (też posiadam) to tam czytnik działa obecnie 10* szybciej i precyzyjniej. Nie ma reguły co do działania, raz mi złapie od razu - 1 raz na 20 prób, ale większość czasu dosłownie w.....a i mam ochotę nim rzucić o ściane. Zauważyłem że jak próbuje kilka razy odblokować, tj. odblokuje czytnikiem, zablokuje telefon i tak kilka razy pod rząd to czytnik jakby na chwile zaczyna dobrze działać i wystarczy "musnąć". Sprawia to wrażenie jakby czytnik nie był aktywny cały czas, a dopiero jak dotknę to się aktywuje po czym znów się dezaktywuje. Próbowałem dodać nowe odciski palców, bez zmian. Reset telefonu, bez zmian. Czy ktoś ma taki sam problem lub miał? Udało się rozwiązać? Telefon mi nie upadł, przód cały, czytnik nie ma rys.
 9. Mogę oznajmić, że mam powiadomienia. Zrobiłem tak jak napisałem wyżej. 10 na 10 powiadomień .
 10. Ja dostałem już 3 powiadomienia - 3 z 3. Testuje dalej.
 11. Napisałem do Xiaomi, dostałem takie info zwrotne. Jeszcze nie testowałem. Go to Settings >> Notification and Status Bar >> Enable the notification from there Go to Security >> Permissions >> Select Auto-start >> Select the application in which problem was there and make that application auto-start on Go to Security >> Permission >> Permissions >> Select the particular application >> Enable all the permissions Go to Settings >> Installed Apps >> All Apps >> Select System Launcher App >> Tap on Clear Data Go to Settings >> Installed Apps >> All Apps >> Select the particular application in which you are facing an issue >> Tap on Clear Data Open the particular application >> Go to Settings >> Notification (If this option is there) >> Enable the options of which you want notification After performing above steps, restart your device once If the issue persists, would request you to please follow below mentioned steps: Sign Out from your Mi Account : - Go to Settings Select Mi-Account Then confirm to Sign Out Create a Backup : - Go to Settings Select Additional Settings Select Backup and Reset Select Local Backups Select Backup Select Accounts and Contacts & Deselect System Then select Backup so that a Backup would be created For Finding Backup File:- Go to Internal Storage Select MIUI Select Backup Select All Backup (Note:- Please save the backup file on your PC/ Laptop, so that your important data would be prevented) Factory Data Reset :- Go to Settings Go to Additional Settings Go to Backup and Reset Tap on Factory Data Reset MIUI Update:- Go to the mentioned link: http://en.miui.com/ Click on Downloads Select your device Select device name>Global(If you are using Chinese Version then would request you to select "China") Select 'Download Full ROM'. (Stable ROM) Now after downloading Zip file, copy this file in the internal storage of your device in a folder named downloaded_rom which exists in File Explorer (If the particular folder is not there in the internal storage of your device, then please create a new folder with the same name) Then go into Tools >> Updater Tap on '...' icon at the top right side/ long press menu button Choose update package Select the download package Click on OK Restoring Data :- Go to Settings Select Additional Settings Select Backup and Reset Select Local Backups Select Backup File Select Restore in order to complete this process
 12. Jeżeli tak jest to sądzę że Xiaomi teraz pracuje nad problemem. Widać że coś schrzanili przy aktualizacji.
 13. Ehh.. mam ten sam problem. Tylko że u mnie wszystko pięknie działało wcześniej. Teraz niestety kamera odkurzacz czy filtr nie wyrzuca powiadomienia. Zauważyłem, że jedynie w aplikacji w dzienniku aktywności widać że coś się dzieje, ale aplikacja o tym nie informuje..?! Pomocy! Może to jakiś problem z aktualizacją?
 14. Edit. Temat do kosza. Poradziłem sobie. Wina windowsa. Język gryzł się z Chińskim kluczem. Zakupiłem nowego Windowsa.