Jump to content

wojtekluu

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

wojtekluu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • One Month Later
 • One Year In
 • Week One Done

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witajcie, Posiadam mi11, od jakiegoś czasu mam problem z dźwiękiem, dopóki nie przeprowadzę rozmowy przez telefon (zestaw głośnomówiący) to cały dźwięk z telefonu strumieniowany jest na głośniki auta. Po rozmowie telefonicznej, wszystko strumieniuje na telefon, tzn. powiadomienia, lektor GPS itp słychać w głośnikach telefonu. Natomiast rozmowy dalej działają jak powinny, tj przez samochód. Żeby działało ponownie, muszę rozpiąć się kablem i połączyć ponownie. Ale znów pierwsza rozmowa i strumień dźwięku idzie na telefon. Na Redmi działa bez zarzutu, po rozmowie dźwięk nadal strumieniwany jest na głośniki auta. Próbowałem od instalować AA, zainstalować wyższa wersję, czyściłem dane itp. problem nadal występuje. Wersja AA taka sama jak na redmi. Ustawienia jak na redmi. Jedyna różnica to wersja Miui i androida. W mi 11 miui 12.5.2, android 11 RQK1 W Redmi miui 12.0.7, android 10 QP1A. Czy ktoś coś jest w stanie pomóc? Ustawien fabrycznych telefonu nie chce robić.
 2. Używasz etui? Ja mam Ori etui "carbonowe".
 3. Witajcie! Jako użytkownik mi11 chciałem się wypowiedzieć na temat przegrzewania. Fakt jaki @Acid przytacza, telefon podczas użytkowania działa pieknie, temperatury go nie bolą, natomiast wystarczy pograć 10 minut.. temperatura jaką wypluwa mi apka to 51°. Według mnie to sporo za dużo ( mało brakuje, żeby telefonu nie można było dotknąć), przez temperaturę wydajność telefonu mocno, bardzo mocno spada i gra dosłownie się zacina... W porównaniu do mi10, wolałbym mi10 bo tam granie było dużo sprawniejsze - nie grzał się tak. Dużo słabszy redmi w momencie kiedy mi11 się nagrzeje - wychodzi dużo płynniej w grach.... bateria - to też mnie zirytowało. Mi10 ładowałem czasami wieczorem, mi11 użytkując tak samo, muszę ładować 2* dziennie. fakt, mam 120 Hz włączone, ale jakość obrazu nie jest ustawiona na najwyższą. w porównaniu do 90 Hz w mi10, widać różnicę w płynności. Na obecną chwilę mam mega mieszane uczucia co do telefonu, gdybym wiedział o przegrzewaniu się to zostałbym przy mi10. mi10 jest też wyraźnie grubszy od mi11. mam nadzieję, że aktualizacja zmieni problem grzania się telefonu, bo obecnie jest to nie do przyjęcia.
 4. Nie, nie chce blokować chciałem tylko jasnej odpowiedzi. Dzięki za informacje:) Bardzo mi pomogliscie! Pozdro!
 5. Mogłbyś podpowiedzieć, jak odnaleźć info o certyfikacji? Przejrzałem całe "o telefonie" i nie wiem gdzie to info znaleźć - nie mam punktu Certyfikacja. Czyżby w o telefonie-> weryfikacja? Link który podałeś - Something bad happened Unable to find the image: it has been deleted. Hmm... tak jak ktoś wyżej napisał. Może się pojawiać problem z niektórymi aplikacjami ze sklepu Play. Dodatkowo nie będzie działać android Pay bo będzie odblokowany BL i nie będzie działać. Przechodziłem to w mi6. Podsumowując... miui polska - można wrzucić i zablokować BL? Czy zostawiamy odblokowanego BL? A aplikacje przechodzą "certyfikaty"?
 6. W takim razie dzięki za rozjaśnienie sprawy. Pozostaje mi się zastanowić czy brać mi8 z Chińskiego rynku czy czekać.... Edit. Czy historia zna już przypadki wygrania z "systemem" ? Wrzucenie ponownie blokady.
 7. emero0 - tylko pewnie masz telefon z przed 21.08.2018. A chodzi o to, że od tej daty czyli od wtorku już nie tego nie da zrobić... Kiedy odblokowywałeś?
 8. Witajcie, Zamówiłem sobie mi8 EE (od znajomego, który handluje tym tonami) - już w zasadzie miał zostać wysłany z Chin, natomiast dostałem taką informację od Chińczyka. "Pls stop to sell all the cnz version xiaomi phones sience today! the Xiaomi company stop to support the rom company to change phone rom. it means all the newest batch cnz version Xioami phones cant support global OTA rom sience today". Chińczyk zapytany ponownie konrketnie "To nie będzie można odlbokować" odparł "NIE nie będzie można" W skrócie, kupując Chińczyka, nie zrobimy już Globala? Teraz nie wiem czy brać Chinola czy czekać na Globala? Chodzi o nowe wersje Smartfonów. Np. mi8 oraz innych. @Acid wypowiesz się? Informacja z dnia 21.08.2018. Podobno jest to oficjalne stanowisko XIaomi.
 9. Hmm... miałem podobny problem. Stało się to nagle, nie aktualizowałem ani nic. Znalazłem gdzieś wpis, żeby podociskać głośnik po obrzerzach- obwodzie czymś jak pinezka/kluczyk to SIM. Zrobiłem tak i zaczął działać DOciskać z wyczuciem, zeby nie przebić. Od razu przeczyściłem tą siateczkę. Spróbujcie.
 10. Robiłem to. Robiłem reset. Nie pomaga
 11. Witam, Posiadam mi6 z miui 9.5.8.0. Po aktualizacji zauważyłem, a wręcz odczułem że czytnik - odblokowanie nie działa tak jak należy. Co przez to rozumiem? Czytnik jest nieprecyzyjny, bardzo wolny i nie za każdym razem chce odblokować. Np. musze 3-4 razy dokładać palec, dociskać bardzo mocno bo inaczej nie "lapie" a wibruje że nie może odczytać. W porównaniu do Mi5 (też posiadam) to tam czytnik działa obecnie 10* szybciej i precyzyjniej. Nie ma reguły co do działania, raz mi złapie od razu - 1 raz na 20 prób, ale większość czasu dosłownie w.....a i mam ochotę nim rzucić o ściane. Zauważyłem że jak próbuje kilka razy odblokować, tj. odblokuje czytnikiem, zablokuje telefon i tak kilka razy pod rząd to czytnik jakby na chwile zaczyna dobrze działać i wystarczy "musnąć". Sprawia to wrażenie jakby czytnik nie był aktywny cały czas, a dopiero jak dotknę to się aktywuje po czym znów się dezaktywuje. Próbowałem dodać nowe odciski palców, bez zmian. Reset telefonu, bez zmian. Czy ktoś ma taki sam problem lub miał? Udało się rozwiązać? Telefon mi nie upadł, przód cały, czytnik nie ma rys.
 12. Mogę oznajmić, że mam powiadomienia. Zrobiłem tak jak napisałem wyżej. 10 na 10 powiadomień .
 13. Ja dostałem już 3 powiadomienia - 3 z 3. Testuje dalej.
×
×
 • Create New...