-
Postów
3 996 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
148
Treść opublikowana przez Master
-
mozesz wlaczyc a potem wylaczyc tryb samolotowy - moze pomoc ... a poza tym chyba nic specjalnie nie zrobisz ... moze na nowej becie bedzie lepiej ...
-
MIUI Recovery - reboot zapętlony XIAOMI Poco X5
Master odpowiedział(a) na Dawid Rorata temat w Problemy techniczne
no wlasnie ... moze kto tu co doradzi sensownego w temacie ... zostaje poczekac ... moze da sie to zrobic w jakims trybie serwisowym ale to juz trza by pytac np. w micenter ewentualnie podpytac fachowca np. @Acid -
MIUI Recovery - reboot zapętlony XIAOMI Poco X5
Master odpowiedział(a) na Dawid Rorata temat w Problemy techniczne
jak masz kopie googla robiona to bedziesz mial zdjecia w chmurze ... na fastboot to na pewno nie ... jak systemu pliku komp nie widzi to w zasadzie nic nie zgrasz ... nie wiem czy jakbys mial customowe recovery (twrp) to czy przy podlaczeniu do kompa bedzie dostep do plikow z poziomu kompa - ja u siebie nie sprawdze bo nie dziala u mnie deszyfrowanie ... w ogole nie wiem nawet czy telefon bylby widziany wtedy w menadzerze urzadzen ... podlaczylem u siebie z wlaczonym twrp (ale bez deszyfrowania) to dostepu z poziomu kompa brak ... -
MIUI Recovery - reboot zapętlony XIAOMI Poco X5
Master odpowiedział(a) na Dawid Rorata temat w Problemy techniczne
zerknijcie do dzialu aktualnosci - jest o tym temat ... na razie chyba poza wipe nic sie nie zrobi ... -
Main Menu zapętlone bez powodu. Redmi Note 12S
Master odpowiedział(a) na nikus pytanie w Problemy techniczne
https://miuipolska.pl/czarny-czwartek-xiaomi-aktualizacja-miui-global-powoduje-ze-telefony-sie-resetuja/ -
Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje techniczne
a to już nikt nie wie 🙃 jak wyjdzie to będzie ... zawsze możesz na stabla wrzucić najnowsza dev beta - normalnie jako update - czyli bez utraty danych i ustawień ... -
Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje techniczne
tym sie nie przejmuj ... w najnowszej becie juz pokazuje prawidlowo ... widocznie w stable jeszcze tego nie ma ... to zawsze mniej aktualne jest ... -
Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje techniczne
tu wystarczy wyczyścić cache i dane apki panel sterowania ... -
Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje techniczne
ja tu już komuś polecałem taka apke do sprawdzenia updatow ... jak sobie przypomnę co to było to tu wrzucę ... tam oni to puszczają pewnie tak jak są testy pokończone ... nie musi być to wcale po kolei ... 🙃 ot trza cierpliwie czekać ... wrzuć ta apke i obadaj co tam pokaże ... -
Krzysiek - zrobiles co mogles ... mysle ze jak tu wszyscy w tym temacie pisalismy to trzymamy za Ciebie kciuki 👍daj znac co tam sie wydarzy w temacie ...
-
Redmi K60/POCO F5 Pro - HyperOS by Xiaomi.eu - OS1.0.6.0.UMNCNXM - Android 14
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Modyfikacje systemowe
mozna zawsze jeszcze cache apki sms poczyscic ... czesto pomaga ... -
tak ... na jakiś czas wprowadzić prawo rzymskie - transmisje na żywo w każdej tv - obowiązek ustawowy - się skończy moment wszystko ... potem można z powrotem przywrócić stan prawny - wszystko jest do zrobienia - tylko nikomu na tym nie zależy 🙃 ja z telefonem 3 lata temu walczyłem z gościem 4 miesiące o zwrot kasy bo zamiast zamówienia dostałem paczkę herbaty - i to niedobrej jeszcze 🙃 niby tam żona wysyłała a on biedny nie wie o co chodzi ... Krzychu - wyśle Ci to to pisałem w zawiadomieniu to zobaczysz jakie cyrk był ... w końcu powiedziałem dość sprawa na policji i tak dobrze wszystko było przygotowane że od razu do prokuratury poszło ... gość jak tylko to sprawdził że nie blefuje od razu kasa pojawiła się na koncie a ja to zgłosiłem na policji i umorzyli ... - w każdym razie ja już mam 5 sprawę w sądzie - 4y poprzednie wygrałem - ta już 2.5 roku i końca nie widać choć w pierwszej instancji wygrałem w czerwcu ... coś złego się dzieje z ludźmi prawem ogólnie to trochę taki monthy python - zamiast płakać i rozpaczać to chyba trzeba usiąść i zacząć się śmiać ... bo nic innego nie zostaje ... taki niby dobrobyt mamy w kraju jak to nam niedawno propaganda wciskała tylko złodziej na złodzieju i złodziejem pogania ... taka niespodzianka ustrojowa 🙃
-
Chińska wersja mi13
Master odpowiedział(a) na agrest04 temat w Xiaomi 13 / 13 Pro / 13 Lite / 13 Ultra
to sprzętowe jest ... więc niejako w firmware - system to software ... jak telefon tego nie obsługuje fabrycznie to niczym tego nie wygrasz ... w globalach co innego bo jeśli jest tam esim to będzie też jak zrobisz unlocka wywalisz system global i wrzucisz Xiaomi eu ... -
Xiaomi 14 Ultra - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
no rozwiąże ale tylko przy połączeniach 5g ... ciekawe jak to wprowadzenie wyjdzie w praktyce ... i czy chińczyki będą je obsługiwać ... 🙃 jak będziesz mieć jakieś info w tym temacie to wrzucaj ... ogólnie jeśli chcesz mieć możliwie najlepszy zasięg w każdych warunkach niezależnie czy to zapadła dziura czy miasto to w tej chwili - tak mi się przynajmniej wydaje - to tylko globalna wersja mi 14 ultra ... masz wtedy full opcje ... -
nie musi wydawać wcale - wystarczy że skontaktuje się z tą osobą i zapyta o to czy chcę sprawę załatwić bez angażowania policji ... jeśli ta osoba będzie chciała i pozwoli przekazać do siebie kontakt to zadzwonisz i się dogadacie - jeśli nie będzie odbierać albo będzie udawać że nie wie o co chodzi to wtedy wiadomo co robić ... to po prostu kwestia czy lekarz będzie chciał pomóc czy nie ... i czy będą tam wiedzieć o kogo chodzi oczywiście jak podasz opis tej osoby ... jak czekaliście razem możliwe że to też pacjentka tej samej lekarz co Ty u niej byłeś ... ja bym od tego zaczął oo prostu bo to szybka i prosta sprawa ...
-
zanim polecisz na policję zrób to co pisałem Ci na prive - może obejdzie się bez tego ... to już zależy od tego czy uda się skontaktować z tą osobą - a jeśli tak - jak się zachowa ... w każdym razie warto spróbować i będzie wtedy już wiadomo co robić dalej - tu i tak masz dobrze że to nie było gdzieś np. na dworcu czy w parku ...
-
Chińska wersja mi13
Master odpowiedział(a) na agrest04 temat w Xiaomi 13 / 13 Pro / 13 Lite / 13 Ultra
moja rada - masz opcje zakupu z unlockiem za 100we - bierz ... druga cześć - nie -
no cenowo sensownie ... wychodzi jakieś kilka stówek taniej niż na tradingu ... tak jak patrzyłem za wersję 16/512 ... dobre ceny ma tez bludiode - jakoś tak to się pisze - to sklep z UK ale wysyłają z magazynów w Chinach ... tam wystarczy komentarze poczytać że u nas dowali opłaty ... choć tez nie wszystkim ... chyba trochę to zależy od szczęścia ... a tu cholera wie 🙃 daj znać jak coś tam się dowiesz ... gdzieś tam widziałem jakaś adnotacje o kupujących z EU że opłaty przez jakąś stronę się robi - w shipment to było chyba na końcu informacji ... ps. to ta adnotacja ... Usually, we help European Union buyers to pay the customs duty and VAT via IOSS(VAT on e-Commerce - One Stop Shop)
-
to chyba zostaje tylko to co przedmówca pisał ... ale jeśli logowales się tam na swoje konto Xiaomi i telefon był pod nie podpięty to i tak będzie bieda dla tego co podprowadził czy kupił od tej osoby bo nie pójdzie mu instalując systemu bez weryfikacji z kontem Xiaomi ... no ale nie wiem czy to robiłeś ... w każdym razie odzyskanie sprzętu raz że nie jest pewne a dwa że nie wiadomo kiedy to będzie ... ot taka bieda z tym ... no a google to namierzy sprzęt działający przez usługę lokalizacji - jak jej nie na to i find device nie zadziała ...
-
ale na konto Googla tam się logowales? to lokalizacja powinna być ... chyba że dałeś że nie ... ewentualnie przez konto Xiaomi jak podpisałeś tam urządzenie ... w innej sytuacji to już tylko policja jakby karta była aktywna czyli triangulacja przez sieć GSM ... kleptomanka jak kleptomanka ale na pewno złodziejka 🙃 pisaliśmy o tym ostatnio nawet na priv że trzeba by w końcu prawo rzymskie wprowadzić bo to co teraz się dzieje to już przechodzi ludzkie pojęcie ... 🙁
-
panie Kacprze - tak z ciekawości - z czego wynikają te restarty? na razie na romach do 14 tego już nie ma ale kiedys bieda z tym też była niezła 🙃 oby ostatni raz ... chociaż jak widać nadal jest z tym problem ...
-
mozesz jesli bedzie deszyfrowanie - czyli nie wywali bledu przy podaniu na poczatku pinu albo kodu swipe to unlock ... jesli tak bedzie to zostaje update w trybie fastboot ... update robisz wchodzac w install - wskazujesz paczke z romem (nie rozpakowana) i jedziesz ... jak usuniesz pliki z zabezpieczeniami w twrp to i tak uwalisz caly system ... nic to nie da "szczesliwemu znalazcy" ... z tymi listami to jest roznie - jesli robisz debloata przez programik universal android debloater to tam mozesz sobie wyswietlic liste recommneded - czyli bezpieczne do usuniecia - choc i ja tam sobie troche rzeczy zostawilem ... ogolnie to trzeba czytac opisy tego co wywalamy i decydowac ... to co ja mam usuniete wrzucalem w tym watku debloat w dyskusji o aplikacjach - popatrz tam na razie ... tez na poczatku tego watku jest taka lista - tam w zasadzie wszystko mozna wywalac co gosc wpisal ... ja troche to poszerzylem jeszcze jak poczytasz tam dalej to powoduje tez usuniecie jednej z uslug ulatwien dostepu - ja akurat z tego nie korzystam wiec no problem ale zastanawialismy sie jak to przywrocic i bez powodzenia kazdym razie ta lista ktora wrzucilem to mam to caly czas wylaczone u siebie i jest wszystko ok jesli chodzi o dzialanie fona ... a jesli chodzi o liste recommended z UAD to u mnie zostalo to tak ... tzn te uslugi / procesy zostawilem aktywne mms to domyslna apka sms / mms usluga wyszukiwania googla - bez tego nie dziala zakladka discover kalkulator - wiadomo cit to testy hardware - taka ukryta diagnostyka w systemie cleaner to skaner do czyszczenia smieci compass - wiadomo notes - notatnik qr - to skaner kodow ten micloud ma cos wpolnego z galeria systemowa - zostawilem na wszelki wypadek scanner to tez kody QR
-
Redmi Note 13 Pro - dyskusja ogólna, wątek zbiorczy
Master odpowiedział(a) na Kacper Skrzypek temat w Dyskusja ogólna
ogólnie na ścinki i brak płynności przy nagrywaniu video może pomóc wyłączenie trybu dolby vision (o ile ten model to obsługuje bo nie jestem pewny ...) -
Xiaomi 13T. Poszukuję Global ROM z dialerem od Xiaomi(nagrywanie)
Master odpowiedział(a) na DarkM temat w Dyskusja ogólna
to oficjalne romy ... czyli jedziesz miflashem ... ściągnij pod to rom przystosowany do trybu fastboot (bo są jeszcze typu recovery) -
to może być już tylko problem do naprawy przez serwis ... po prostu coś padło w tym module ... z 11 były kiedyś problemy z wifi i płytami głównymi ... sporo o tym było w necie ... mi na szczęście to się nie przytrafiło a miałem mi 11 jakieś 2.5 roku ... z wifi i hotspotem nie było żadnych problemów - cały czas na romie Xiaomi eu dev beta telefon z chińskiej dystrybucji teraz z fona korzysta znajomy na najnowszej stabilnej miui 14 i jest super zadowolony ...
