-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Zainstalowałeś MIUIPolska?
-
To Cię zaskoczę, że testowałem i aby zadziałały dymki msg musiałem dać w obu miejscach, dopiero wtedy pojawiły się i dymki na pulpicie i na blokadzie. Nie bój się, nie rzucam słów na "wiatr" i wiem co testuje.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Nie mówię, że pomoże, nigdzie tego nie napisałem, ale co czysty system, to czysty system, jeżeli nie ma się nic do stracenia to dlaczego nie spróbować? Nie zaprzeczam, że operatorzy mają swoje ograniczenia i blokady nałożone, ale warto zrobić wszystko z naszej strony, aby operator już nie miał się czym wykręcać, a jak sami wiemy, lubią oni spychać winę na urządzenie, u nich zawsze wszystko tajemniczo działa.
-
Jednym słowem, spławił Cię . Pozostaje szukać dalej .
-
Już była masa tematów i postów, właśnie o tym, ze Plus coś ma u siebie zwalone i bardzo często coś z LTE nie łapie i trzeba ręcznie ustawiać wszystko, a niekiedy właśnie nawet wydzwaniać i się dopraszać. Ja bym zrobił tak, żeby było jasne ... Full Wipe, następnie ustawić wszelkie rzeczy związane z internetem LTE i restart urządzenia, następnie wyszedł na dwór/blisko okna i pilnował czy LTE się pojawi, jeżeli nie to telefon do operatora i dopytywanie się ocb. Ja mam Mi4 i Redmi2, na każdym z nich LTE łapie bez problemu na każdym sofcie (na Redmi 2 były problemy na H/H+ gdy antena się przełączała, ale tylko na kartach Play).
-
Używam udostępniania sieci bardzo często po USB i takich problemów nie ma, niektórzy na MIUI v7 mają problem ze stabilnością połączeń z antenami 3G/H+. Zrobiłbym chyba najpierw full wipe, a jeżeli to nie pomoże to MiFlash i instalację MIUI v6, jak polecają niektórzy użytkownicy Redmi 2.
-
Oczywiście mam rozumieć, że masz ustawione "Preferowana sieć 4G" w ustawieniach? Jeżeli tak, a nadal nie masz LTE to znaczy, że nie ma LTE w twoim otoczeniu. Sprawdź na mapie zasięgów Twojego operatora "zasięg Technologii 4G wewnątrz budynku" i będziesz wiedział czy jest czy nie.
-
Powiem tak... wygląda OK, ale samego sprzedawcy nie znam. Jedyne co mnie zaskakuje tam to czas realizacji zamówienia 10-15dni, ale może warto do nich napisać i się dopytać, dlaczego realizacja tyle trwa.
-
Czy po zmianach zrestartowałeś telefon?
-
Serio? Lepszy ekran? Nie.. nie skomentuje tego . Masz przecież model 64Gb pamięci i jeżeli Mi4 16Gb jest w tej samej cenie co Mi4c 32Gb to się zastanów dlaczego, bo na pewno nie tylko z powodu alu ramki . Bzdur o ekranie, widoczności w słońcu i aparacie nie będę komentować. Procesor, ok ciut lepszy, ale czy "dużo lepszy"? Polemizowałbym . Tapnięcie w ramkę, fajna sprawa, ale czy niezbędna do życia?
-
MIUI ma własne rozwiązania, własne dodatki i ulepszenia, nie można kierować się wersją androida kupując Xiaomi. Polecam poczytać temat który wstawił @Grzesiuso, masz tam doskonale wyjaśnione co i jak .
-
Co mam tam wyczytać? Przecież doskonale wiem o tym albo nie zrozumiałeś mojego posta, albo zły post zacytowałeś xD.
-
Mi4 jest na 4.4, Mi4c na 5.x (nie pamiętam czy .0 czy .1) tak samo Redmi Note 2. Są plotki o ew. aktualizacji do 6.0 każdego z tych modeli, ale co nam z tego, jeżeli i tak mamy MIUI i "numerek" andka widzimy tylko w informacjach o urządzeniu? .
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Powiem tak, Twoje "marzenia" związane z Xiaomi są do spełnienia . Gorzej z Apple... Tutaj bym liczył w 2 stronę, będzie tylko drożej . Jak to ktoś mi kiedyś powiedział... Marzenia nie mają być czymś co można, o tak sobie spełnić, marzenia mają być czymś nieosiągalnym!
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
W panelu sterowania masz wszelkie cleanery, antywirusy etc. -
Tak. MIUIPolska. Masz info na stronie miuipolska.pl Tapu tap z mi4 tap tap.
-
Od piątku już jest rom dla Mi4c .
-
Przecież masz MIUIPolska już na to, więc masz i wszelkie apliakcje Google...
-
[Redmi 2] Jak wylaczyc dzwiek/wibracje klawiatury
Nezumi odpowiedział(a) na heniekpl temat w Dyskusja ogólna
niech zainstaluje MIUIPolska a następnie Ustawienia->Urządzenie->Język i klawiatura -
Zależy czym... Paczka Pocztowa ~50-60zł, List polecony 20-30zł, kurier ~100zł.
-
Odsyłasz do niego i on oddaje na gwarancję w Xiaomi.
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Raczej lekko podkoloryzowane. Prawda na początku klapka potrafi zaskrzypieć i być "śliska", ale po dłuższym czasie zauważysz, że to tylko "1 wrażenie", a skrzypienie samo ustaje. Klapka po prostu musi się dopasować/docisnąć. Ten sam "problem" ze skrzypieniem był w Redmi 2, był, bo znikał sam po 1tygodniu użytkowania. Telefon teraz ma moja mama i jest zachwycona . Aluminiowe plecki... ładnie się prezentują, ale jak pisał Lamcza ograniczają strasznie Wi-fi. Co do "PS" no cóż, ktoś musi na te pytania odpowiadać, czyż nie? -
Wydaje mi się, że została ta opcja chwilowo wyłączona. Sam jej znaleźć nie mogę ani na Redmi 2, ani na Mi4. Szczerze? Nie mam pojęcia, nigdzie takowego info nie ma więc, chyba nie ma. Że tak zacytuję aukcję: Tak, to jest wersja 811 ze wszystkimi pasmami. Jeżeli przyjdzie Ci inna, zawsze możesz walczyć o zwrot kasy.
