Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    etui-warto?

    To jest do Redmi Note 2 i raczej tego bym nie brał nawet na RN2 xD Bierz jakiś ipaky, albo nilkin :P.
  2. Nezumi

    etui-warto?

    Moim zdaniem żadna ochrona, to już chyba lepiej zainwestować w jakiś case od Nilkina, albo Ipaky.
  3. Powiem tak... Ja bym spróbował Wipe cache. Tak, klikasz to.
  4. MiNote lub MiNote Pro u Burizy(xon 24 na allegro z chin) lub accesories4You (z polski) Mi4/Mi4c Ci sami sprzedawcy, możesz jeszcze patrzeć na IBuyGou(wysyłka z chin).
  5. Nezumi

    Telefon do 800-900zł

    1. Mi4, chyba najmniej awaryjny z telefonów Xiaomi... 2. Jeszcze nie widziałem an forum, aby ktoś miał problem z reklamacją.
  6. A4U Ten sprzedawca ma 811 (według opisu). Dla forumowiczów 50zł taniej z kodem "miuipolska50", wystawia F-VAT oraz jest sprawdzonym i pewnym sprzedawcą .
  7. Z tego co piszesz wygląda mi to na uwaloną baterię. Podobne rzeczy można znaleźć na forum android gdzie właśnie podobnymi objawami dana przypadłość się ukazuje , są 2 możliwości, albo miałeś pecha i dostałeś felerną baterię, albo... miałeś pecha i dostałeś jakąś podróbkę. Proponuję zakup nowej baterii i sprawdzenie czy ruszy. Spróbuj również podłączyć telefon pod USB w PC, niby na "chwilę" stawia telefon na nogi.
  8. Tak jedynie wersja 2014811 posiada pasmo 900Hz w WCDMA. Prawdopodobnie sprzedawca "Sklep SAT_TV" z Allegro sprzedaje z polski właśnie tą wersję.
  9. Tak, aby się doczepić to "użytkowników" Wracając do tematu, wszystko zależy od tego czego oczekujesz, dla mnie Mi4 jest idealnym telefonem, solidnie wykonanym, ze świetną nakładką, ale trzeba pamiętać, że MIUI(Android) to nie iOS i tutaj producent softu/sprzętu nie ustawi wszystkiego za Ciebie, sam musisz drążyć i szukać interesujących Cię opcji :D.
  10. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  11. Poprawiłem, mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem sens 1 posta . Na przyszłość, wejdź w edycję swojego 1 postu .
  12. Coś jest u Ciebie skopane, po wejściu w to miejsce powinieneś mieć jeszcze 1 dodatkową opcję "Własne", gdzie miałbyś zmianę poszczególnych części motywu. Tak samo kontrola rodzicielska, u mnie śmiga bez problemów.
  13. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  14. Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
  15. A masz najnowszą aktualizację?
  16. Tak, pójdzie. MTK w X10 coś zmieniło, z tego co wiem jest to pierwszy MTK który tą metodą działa. No polecałbym rom pod Redmi Note 2 :D, jeżeli będzie problem z pobieraniem to musisz przeszperać forum bo gdzieś jest podany Link do romu hermes (redmi note 2) od Lamczy z forum.
  17. Wipe robisz sobie wtedy kiedy chcesz. Jeżeli chcesz usunąć syf pozostawiony po kimś innym, zrób wipe, a następnie zainstaluj najnowsze MIUIPolska.
  18. Jaki błąd wyskakuje? Ciężko mi stwierdzić co poszło nie tak, jeżeli nie wiem jaki błąd wyskakuje. Widzę, że jesteś "zielony jak szczypiorek na wiosnę" jeżeli chodzi o instalację softu/TWRP, wiec po co się za to bierzesz? Nie wiem co tam nabroiłeś, ale chyba najlepszym wyjściem będzie MiFlash i instalację wszystkiego na czysto, tutaj masz tutorial: MiFlash Tutorial i daj sobie chwilowo spokój z TWRP...
  19. Po pierwsze, spokojnie, pisz troszku jaśniej bo ciężko coś senswonego znaleźć w twoim poście. Po drugie, masz TWRP tak? Czy mimo błędu który wyskakuje możesz go "zignorować"? Z tego co wiem, to błędy TWRP potrafi wywalić, ale instalacja mimo wszystko idzie normalnie.
  20. Nie działa, ani metoda nr.1 ani nr.2? Jaki błąd wyskakuje? Zawsze możesz spróbować metodą 3 :).
  21. Nezumi

    Brak pogody

    Tego to ja nie wiem. Wgraj ponownie MIUIPolska, pewnie rozwiąże to problemy
  22. Nezumi

    Brak pogody

    No w MIUIPolska jest tylko 1 apka od pogody i jest to AccuWeather, po prostu zmieniona jest nazwa apki z pulpitu.
  23. Nezumi

    Brak pogody

    Wejdź sobie w apke "Pogoda" i tam ustaw swoją miejscowość/zezwól na autoustawienie z GPS i zacznie działać.
  24. Mi4C jest dość świeżym modelem i raczej "stabilność" będzie na podobnym poziomie. Jeżeli chcesz stabilny system to bierz Mi4. Mi4c robi lepsze zdjęcia i jest raczej lepszy od Redmi Note 2 pod każdym względem, jest tak jakby o półkę wyższy niż RN2 :P.
  25. Jeżeli żadna z metod które podaliśmy nie przywraca systemu i recovery to śmiało pisz do sprzedawcy, możesz pominąć szczegóły :D. Coś w stylu, że rano wstałeś i telefon był wyłączony, to go odpaliłeś i telefon wisi na logu Mi, do Recovery nie wchodzi, jedynie do Fast :P.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...