Jump to content

Linkos

Użytkownicy
 • Posts

  42
 • Joined

 • Last visited

About Linkos

 • Birthday August 22

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4c

Recent Profile Visitors

702 profile views

Linkos's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Ja nadal mam jakieś coś... Cofnęli mi zgodę, dzisiaj podobno dostałem nową. Na stronie unlock piszą że wszystko super ściągaj aplikacje i odblokuj. Sama aplikacja wyrzuca Your device isn't supported by Mi Unlock.... już sam nie wiem co robić
 2. parę dni temu dostałem zgodę. co jest... sprawdziłem teraz wycofali? O_o
 3. A co poradzić na Your device isn't supported by Mi Unlock - wyskakuje nawet bez podłączenia telefonu
 4. to ciekawa informacja, caly czas myślałem, że skoro komunikuje się (w komendzie fastboot devices) to wszystko jest okej..
 5. MiFlashUnlock mi puści unlock z xiaomi.eu 7.2.16? Wcześniej miałem 7.1.12 i mi nie rozpoznawał urządzenia (konta Xiaomi na telefonie). I dlatego szukałem oficjalnej wersji która mi będzie współpracować z MiFlash Unlock.
 6. czyli znowu zabawa :< masz szybko linkiem zarzucić do globala?
 7. ja chyba coś zepsułem zainstalowałem nowe MIUI Polska z Androidem 7 i zablokowało mi bootloader. Użyłem instrukcji z forum z unlockiem bez zgody Xiaomi (mimo że mam zezwolenie :P) poszło. Zaktualizowałem do 7.1.12 i znów mi zablokowało. I teraz myślę co przeoczyłem, a nie chce znowu cofać się do starej wersji czy instalować "na czysto" globala, szkoda mi znowu ustawień... da radę coś?
 8. Linkos

  MIUI 7.2.9

  Wywala się, traci połączenie z aparatem.
 9. Dzisiaj zauważyłem problem przy wpisywaniu nowego kontaktu do książki. Wyrzuca FC acore i wychodzi za każdym razem kiedy chce użyć aplikacji telefon albo książka telefoniczna. Miał ktoś taki problem? Problem znika po restarcie ale wraca, kiedy powtarzam operację. (sorka za wrzucenie bezpośrednio ale nie mam taptalka aby to wrzucić jako spojler) "java.lang.ExceptionInInitializerError at com.android.providers.contacts.t9.T9Utils.formatCharToT9(T9Utils.java:5) at com.android.providers.contacts.t9.T9Builder.convertNameToT9Key(T9Builder.java:330) at com.android.providers.contacts.t9.T9Builder.buildT9Key(T9Builder.java:315) at com.android.providers.contacts.t9.T9Builder.buildT9Key(T9Builder.java:162) at com.android.providers.contacts.t9.T9Builder.build(T9Builder.java:128) at com.android.providers.contacts.t9.T9Builder.buildItem(T9Builder.java:104) at com.android.providers.contacts.t9.T9Depot.update(T9Depot.java:203) at com.android.providers.contacts.T9SearchSupport.onContactIdUpdated(T9SearchSupport.java:348) at com.android.providers.contacts.aggregation.ContactAggregator.setContactId(ContactAggregator.java:1235) at com.android.providers.contacts.aggregation.ContactAggregator.onRawContactInsert(ContactAggregator.java:661) at com.android.providers.contacts.ContactsProvider2.flushTransactionalChanges(ContactsProvider2.java:2578) at com.android.providers.contacts.ContactsProvider2.updateInTransaction(ContactsProvider2.java:4365) at com.android.providers.contacts.AbstractContactsProvider.update(AbstractContactsProvider.java:168) at com.android.providers.contacts.ContactsProvider2.update(ContactsProvider2.java:2342) at android.content.ContentProviderOperation.apply(ContentProviderOperation.java) at com.android.providers.contacts.AbstractContactsProvider.applyBatch(AbstractContactsProvider.java:242) at com.android.providers.contacts.ContactsProvider2.applyBatch(ContactsProvider2.java:2472) at android.content.ContentProvider$Transport.applyBatch(ContentProvider.java) at android.content.ContentProviderNative.onTransact(ContentProviderNative.java) at android.os.Binder.execTransact(Binder.java) Caused by: java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: failed FILL_ARRAY_DATA; length=75, index=77 at com.android.providers.contacts.t9.T9MultiUtils.<clinit>(T9MultiUtils.java:111) ... 20 more
 10. To może wypowiedz się jako guru naszego forum czy spodziewasz się 6.0 na Mi4c? Czy nie.
 11. mi4C to jest wersja na rynek Azjatycki i nigdy nie będzie na stronie angielskiej, jedynie wersja I
 12. może po prostu nie dopowiedzieli tych tzw. pośrednich modeli. Woleli podać flagowce i "byłe" flagowce.
 13. z reguły "home made" porty mają problemy z sterownikami kamery, bluetooth, GPS... ciekawe, że to wrzucili oficjalnie do telefonu.
×
×
 • Create New...