-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Xiaomi redmi note 2 32gb gdzie kupić
Nezumi odpowiedział(a) na Grothgar temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Nie wiem.. 20-30$ chyba, coś mi się obija po głowie ~24$, ale pewny nie jestem. -
Xiaomi redmi note 2 32gb gdzie kupić
Nezumi odpowiedział(a) na Grothgar temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Wysyłasz potem mailem do IBG (jeżeli kupisz te ich zwroty) dowody na oclenie paczki i na jaką kwotę, a oni ci hejs zwrócą , -
Xiaomi redmi note 2 32gb gdzie kupić
Nezumi odpowiedział(a) na Grothgar temat w Kupno urządzeń Xiaomi
w DHL nie ma tego problemu, termin masz 3-4dni, jeżeli wejdzie cło to będzie tylko info od pani z DHL, że do zapłaty dojdzie xzł, a wszelkie "szczegóły" załatwia już DHL z tego co wiem. -
Xiaomi redmi note 2 32gb gdzie kupić
Nezumi odpowiedział(a) na Grothgar temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Pewnie ta. Ja bym brał IBG + DHL, w 3dni masz -
Tia... nie polecam, w innym temacie już się rozpisałem na temat tego sprzedawcy. http://miuipolska.pl/forum/topic/6557-zakup-mi-4c-z-przedsprzeda%C5%BCy/ Nie chce mi się tego 2x pisać.
-
Z tego co pamiętam, ich "serwis" jest... jak to delikatnie ująć... beznadziejny? Ludzie się skarżyli, że mieli naprawić jakiś pierduł, a rozwalili masę innych rzeczy, po 2 sprzedawca podchodzi z wielką "łaską" do każdej ew. wymiany sprzętu, a soft który mają wgrany na swoich telefonach... nawet obok MIUI nie stał... jakaś dziwna kombinacja, problemy ze wszystkim z czym się da. Ktoś tam kupował Redmi 2 w wersji 811 2Gb i sprzedawca nie chciał mu wymienić telefonu (mimo tego, że telefon po prostu nie działał) bo "nie", bo "wszystkie te telefony tak mają" (bzdura etc. Tak więc cwaniak i kombinator, nic więcej.
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Nie przeniesiesz takich rzeczy z np. Lenovo z Androidem na Xiaomi z MIUI, ale samo miui ma opcje zapisu ustawień pulpitu, sms, kontaktów, połączeń, wystarczy włączyć synchronizację z chmurą. W razie wipe/utraty danych telefon sam pobierze wszystkie aplikacje ze sklepu google, sam je ustawi na pulpicie, sam przywróci SMS i kontakty. Tapu tap z mi4 tap tap. -
Metoda nr.1 z "Instrukcji Instalacji MIUIPolska". Wszystko tam masz, krok po kroku.
-
Napisz do sprzedawcy od którego zamawiałeś tel, powinien Ci dać nr. przesyłki .
-
Tutaj akurat @fredek ma racje. Wipe nic nie zmieni, bo zakładka "Lokalne" pokazuje wszystkie foldery z jakimikolwiek grafikami od każdej możliwej apki na telefonie. Do przeglądania własnych zdjęć jest zakładka "Zdjęcia" ew. "Chmura" jeżeli je tam wrzucisz , ale jeżeli nie masz wgrane MIUIPolska to dobra moja rada taka, aby zainstalować jednak polskie MIUI .
-
Nie, w końcu nic nie wgrałeś. Telefon od początku się "źle" zachowuje i są z nim problemy, sklep to przyjmie. Możesz też nie pisać o próbach instalacji MIUIPolska, a po prostu powiedzieć, że dostawałeś aktualizacje OTA, telefon się sam zaktualizował (na ich systemie) i padło wszystko.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
[MIUI v7] Nie wyświetla powiadomień na ekranie blokady
Nezumi odpowiedział(a) na ManekiNeko temat w Problemy techniczne
Panel Sterowania -> Prawy Górny róg (trybik)->Uprawnienia->Zarządzaj uprawnieniami. PS: W sumie tutaj też masz te miejsca podane, tylko zamiast pływających okien ustawiasz inne rzeczy które Cię interesują. http://miuipolska.pl/forum/topic/6711-tutorial-p%C5%82ywaj%C4%85ce-okna-dymki-czatu/ -
To dobrze Ci pokazuje ~6-8Gb jest przeznaczone na system. Mi przy 16Gb pokazuje do użytku ~10Gb. Masz 2 sposoby na Wipe, albo z poziomu Recovery, albo przywrócenie fabrycznych.
-
To może potrwać, cierpliwość w tym wypadku będzie najlepszym "przyjacielem" . Po instalacji MIUIPolska powinno wszystko zacząć śmigać.
-
MiFlash i do przodu jeżeli chcesz zachować telefon. Sklep ma jakieś lewe MIUI :<.
-
Spróbuj zrobić Wipe all data, może zatrybi? Jak to nie pomoże, to mail do sprzedawcy i wymiana/zwrot, ew. zabawa z MiFlash.
-
U kogo dokładnie. Na forum często przewijał się 1 sprzedawca który właśnie miał telefony z jakimś dziwnym MIUI z bardzo ograniczoną ilością pamięci. Wipe zrobiłeś całości, czy tylko cache?
-
Pozostaje Ci MiFlash. Masz jakieś lewe MIUI na telefonie. (albo masz jakąś podróbkę telefonu, módl się o lewe MIUI).
-
na Mi4 i Redmi 2 811, też krzaczy.
-
Zrób wipe, potem spróbuj wgrać MIUIPolska. Powinno to wyczyścić ew. śmieci jakie zalegają, jeżeli po wipe dalej będzie zawalona pamięć, to pozostaje MiFlash.
-
Żadnych kłopotliwych. Masz standardowe systemowe apki jak kalkulator, kalenarz, google play, żadnych śmiecących i bezużytecznych aplikacji, oczywiście w MIUIPolska, bo w ROMach od pośredników możesz mieć różny syf.
-
zakupy Xiaomi z Chin od dystrybutora XON
Nezumi odpowiedział(a) na studio2b temat w Zakupy w Chinach
Jak na moje oko, posądzenie tutaj o kłamstwo jest jednak z lekka na "wyrost", w komentarzu nie widzę nic, co by oczerniało sprzedawcę, co prawda nie powinno się oceniać sprzedawcy na podstawie VATu od UC, a czas wysyłki mieści się w czasie 10-40dni, ja bym jednak wystawił tutaj pozytywny, z tą samą treścią, bo jednak dostałeś towar, wszystko jest zgodne z regulaminem sprzedawcy. Wydaje mi się, że Xon'a troszku poniosło z "negatywem", być może spowodowane jest to zwiększoną ilością "cwaniaczków", nie wiem, nie mi oceniać, jedyne co widzę to "zaniedbanie" i "nieporozumienie" z 1 i z 2 strony. -
Napisać do banggood... http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-2-pro-4_7-inch-2G-RAM-16G-ROM-Qualcomm-Snapdragon-410-Dual-4G-Smartphone-p-984944.html "Return Policy" Masz tam wszystko.
