Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  2. Nie wiem.. 20-30$ chyba, coś mi się obija po głowie ~24$, ale pewny nie jestem.
  3. Wysyłasz potem mailem do IBG (jeżeli kupisz te ich zwroty) dowody na oclenie paczki i na jaką kwotę, a oni ci hejs zwrócą ,
  4. w DHL nie ma tego problemu, termin masz 3-4dni, jeżeli wejdzie cło to będzie tylko info od pani z DHL, że do zapłaty dojdzie xzł, a wszelkie "szczegóły" załatwia już DHL z tego co wiem.
  5. Pewnie ta. Ja bym brał IBG + DHL, w 3dni masz
  6. Nezumi

    Mi4 czy Mi4c

    Tia... nie polecam, w innym temacie już się rozpisałem na temat tego sprzedawcy. http://miuipolska.pl/forum/topic/6557-zakup-mi-4c-z-przedsprzeda%C5%BCy/ Nie chce mi się tego 2x pisać.
  7. Nezumi

    Zakup mi 4c

    Z tego co pamiętam, ich "serwis" jest... jak to delikatnie ująć... beznadziejny? Ludzie się skarżyli, że mieli naprawić jakiś pierduł, a rozwalili masę innych rzeczy, po 2 sprzedawca podchodzi z wielką "łaską" do każdej ew. wymiany sprzętu, a soft który mają wgrany na swoich telefonach... nawet obok MIUI nie stał... jakaś dziwna kombinacja, problemy ze wszystkim z czym się da. Ktoś tam kupował Redmi 2 w wersji 811 2Gb i sprzedawca nie chciał mu wymienić telefonu (mimo tego, że telefon po prostu nie działał) bo "nie", bo "wszystkie te telefony tak mają" (bzdura etc. Tak więc cwaniak i kombinator, nic więcej.
  8. Nie przeniesiesz takich rzeczy z np. Lenovo z Androidem na Xiaomi z MIUI, ale samo miui ma opcje zapisu ustawień pulpitu, sms, kontaktów, połączeń, wystarczy włączyć synchronizację z chmurą. W razie wipe/utraty danych telefon sam pobierze wszystkie aplikacje ze sklepu google, sam je ustawi na pulpicie, sam przywróci SMS i kontakty. Tapu tap z mi4 tap tap.
  9. Metoda nr.1 z "Instrukcji Instalacji MIUIPolska". Wszystko tam masz, krok po kroku.
  10. Napisz do sprzedawcy od którego zamawiałeś tel, powinien Ci dać nr. przesyłki .
  11. Tutaj akurat @fredek ma racje. Wipe nic nie zmieni, bo zakładka "Lokalne" pokazuje wszystkie foldery z jakimikolwiek grafikami od każdej możliwej apki na telefonie. Do przeglądania własnych zdjęć jest zakładka "Zdjęcia" ew. "Chmura" jeżeli je tam wrzucisz , ale jeżeli nie masz wgrane MIUIPolska to dobra moja rada taka, aby zainstalować jednak polskie MIUI .
  12. Nie, w końcu nic nie wgrałeś. Telefon od początku się "źle" zachowuje i są z nim problemy, sklep to przyjmie. Możesz też nie pisać o próbach instalacji MIUIPolska, a po prostu powiedzieć, że dostawałeś aktualizacje OTA, telefon się sam zaktualizował (na ich systemie) i padło wszystko.
  13. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  14. Panel Sterowania -> Prawy Górny róg (trybik)->Uprawnienia->Zarządzaj uprawnieniami. PS: W sumie tutaj też masz te miejsca podane, tylko zamiast pływających okien ustawiasz inne rzeczy które Cię interesują. http://miuipolska.pl/forum/topic/6711-tutorial-p%C5%82ywaj%C4%85ce-okna-dymki-czatu/
  15. To dobrze Ci pokazuje ~6-8Gb jest przeznaczone na system. Mi przy 16Gb pokazuje do użytku ~10Gb. Masz 2 sposoby na Wipe, albo z poziomu Recovery, albo przywrócenie fabrycznych.
  16. To może potrwać, cierpliwość w tym wypadku będzie najlepszym "przyjacielem" . Po instalacji MIUIPolska powinno wszystko zacząć śmigać.
  17. MiFlash i do przodu jeżeli chcesz zachować telefon. Sklep ma jakieś lewe MIUI :<.
  18. Spróbuj zrobić Wipe all data, może zatrybi? Jak to nie pomoże, to mail do sprzedawcy i wymiana/zwrot, ew. zabawa z MiFlash.
  19. U kogo dokładnie. Na forum często przewijał się 1 sprzedawca który właśnie miał telefony z jakimś dziwnym MIUI z bardzo ograniczoną ilością pamięci. Wipe zrobiłeś całości, czy tylko cache?
  20. Pozostaje Ci MiFlash. Masz jakieś lewe MIUI na telefonie. (albo masz jakąś podróbkę telefonu, módl się o lewe MIUI).
  21. na Mi4 i Redmi 2 811, też krzaczy.
  22. Zrób wipe, potem spróbuj wgrać MIUIPolska. Powinno to wyczyścić ew. śmieci jakie zalegają, jeżeli po wipe dalej będzie zawalona pamięć, to pozostaje MiFlash.
  23. Żadnych kłopotliwych. Masz standardowe systemowe apki jak kalkulator, kalenarz, google play, żadnych śmiecących i bezużytecznych aplikacji, oczywiście w MIUIPolska, bo w ROMach od pośredników możesz mieć różny syf.
  24. Jak na moje oko, posądzenie tutaj o kłamstwo jest jednak z lekka na "wyrost", w komentarzu nie widzę nic, co by oczerniało sprzedawcę, co prawda nie powinno się oceniać sprzedawcy na podstawie VATu od UC, a czas wysyłki mieści się w czasie 10-40dni, ja bym jednak wystawił tutaj pozytywny, z tą samą treścią, bo jednak dostałeś towar, wszystko jest zgodne z regulaminem sprzedawcy. Wydaje mi się, że Xon'a troszku poniosło z "negatywem", być może spowodowane jest to zwiększoną ilością "cwaniaczków", nie wiem, nie mi oceniać, jedyne co widzę to "zaniedbanie" i "nieporozumienie" z 1 i z 2 strony.
  25. Napisać do banggood... http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-2-pro-4_7-inch-2G-RAM-16G-ROM-Qualcomm-Snapdragon-410-Dual-4G-Smartphone-p-984944.html "Return Policy" Masz tam wszystko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...