Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nezumi

    Pisanie gdzie popadnie

    Mógłbyś rozwinąć myśl? Bo nie do końca rozumiem o co chodzi. Wszelkie tematy napisane w złych działach są przenoszone, jeżeli jakiś nie został przeniesiony, to masz taki magiczny przycisk "Zgłoś". Nie do końca pojmuje sformułowanie "Dział Ogólny". Najpierw piszesz "Może Admini i Modzi wzięli się za pisanie o problemach danych telefonów w działach ogólnych.", a następnie "Działy ogólne nie są do problemu z danym telefonem ". To w końcu jak jest? Bo aktualnie zaprzeczasz sam sobie .
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Napisać do nich z reklamacją, że dostałeś sprzęt który nie działa/przestał działać.
  4. Masz wymienione pod jakie modele jest dana aktualizacja. Redmi Note 2 aktualizujesz Metodą 1 (ewentualnie 2) z poradnika Instalacji MIUI http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/.
  5. U mnie działają, po zaznaczeniu tych opcji, normalnie mam dymki, co innego, że messager w ost aktualizacji z GP coś zwalił i dymki niekiedy przy trwającej rozmowie nie pokazują się ponownie... Ten problem nie jest tylko na MIUI, a na innych tel też występuje od jakiegoś ~tygoidnia/2.
  6. Pobierasz taka aktu jaki masz numer urządzenia na pudełku. Masz w ogóle zainstalowane MIUIPolska? Wszelkie instrukcje masz na miuipolska.pl, linki u mnie w sygnaturze. Tapu tap z mi4 tap tap.
  7. Redmi 2 wytrzymuje mi nawet 5dni, jeżeli nic na nim większego nie robię, a jedynie SMS/dzwonienie. Aby Messager miał dymki musisz zezwolić na pływające okna w Panel Sterowania-> Uprawnienia, oraz w ustawienia->Powiadomienia->pływające okna. Podstawowe pytanie, MIUIPolska aktualny?
  8. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.googlequicksearchbox Wczoraj to znalazłem i u mnie rozwiązało to problem z voicem, przynajmniej w tej apce i searchu.
  9. Nie wiem czy to może mieć wpływ... Ale wczoraj pobrałem ze sklepu Google aplikację "Google", prezentowaną jako ulepszoną i lepszą wersję "google now" i powiem wam, że u mnie voice działa... przynajmniej w klawie stock i przy wyszukiwaniu poprzez apkę Google, nawet pojawił mi się w końcu widżet "Google Search" po instalacji tego .
  10. Nezumi

    Lte w MI4

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_LTE_networks_in_Europe Z tego co widzę, używają innych pasm. U nas jest 1800/2100(przewaga 1800), u nich 800/1800/2600, gdzie w przewadze są nadajniki 800. Mi4 ma B1 i B3 czyli z tego co pamiętam 1800 i 2100.
  11. Nezumi

    Mi4 czy Mi4c

    Osobiście jakoś nie ufam tym wersją z dodatkową literką... czy to "i" czy to "c"... Brałbym Mi4... Wydaje mi się, że jest z nim sporo mniej problemów od strony softu...
  12. Nie ma jeszcze MIUIPolska, ani Xiaomi.eu na ten telefon... Będzie, kiedy będzie, więc o języku polskim na tym telefonie na razie zapomnij . Co do instalacji GP i reszty apek google... cóż... Może na forach gdzieś będą tutki.
  13. Nezumi

    Black screen

    Albo masz jakąś lewą wersję MIUI (nie podałeś żadnych info), albo walnięty wyświetlacz... Obstawiam to 1 ;-;
  14. Do najbliższego paczkomatu mam jakieś ~35km xD Czekam aż postawią jakiś w okolicy, a mają z tego co wiem, to wtedy kurierzy i poczta pójdą w odstawkę
  15. 051 to FDD+TD, 052 to samo TD(chyba, sam sie juz mieszam), ale... obie te wersję i tak obsługują FDD-LTE, Xiaomi coś albo pomieszało, albo to jakaś specjalna zagrywka z ich strony . XFS sprzedaje wersje FDD-LTE.
  16. A tam bredzicie . Zawsze zamawiam kurierem, nigdy mi kurier jeszcze na "odcisk" nie nadepnął, co innego poczta... Dość często zamawiam paczki właśnie firmami kurierskimi, zawsze dzwonią, no chyba, ze to "kurier" poczty, ten ma w D, czy ktoś jest w domu, czy nie, wrzuca awizo i leci sobie dalej. Chociaż u mnie może jest tyle lepiej, że staram się zamawiać tylko tymi firmami kurierskimi, które znam GLS/UPS mogę śmiało polecić, zawsze dzwonią i bardzo łatwo z nimi coś załatwić .
  17. Tak, z tego. Jeżeli masz "Updater" to przez tą apkę, aktualizujesz zgodnie z Metodą 1 -.- wszystko przecież masz opisane. Sklep nie ma cenowo ustawionej innej wersji, więc moim zdaniem zapomnij o zwrocie nawet ~15$. Możesz oczywiście pisać ze sprzedawcą i PP, że dostałeś "złą" wersję, ale czy chce Ci się w to bawić? Sklep pewnie będzie chciał odsyłki towaru, zabawy z tym więcej niż "zwróciłaby" różnica w cenie. Na początku napisz do samego sprzedawcy, PP zostaw w ostateczności, napisz, że tel może zostać, ale chcesz zwrotu 15$. Różnice w cenie znajdziesz w np oficjalnym sklepie Xiaomi.
  18. http://xiaomi.eu/community/ Multi.
  19. Przecież kupując u niego na aukcji masz jasno podane, że wysyłka jest z chin, a jeżeli ktoś kupuje Xiaomi to raczej powinien także wiedzieć, że ten producent nie ma w Polsce serwisu (co też jest podane na aukcji, bodajże w "o mnie"). Nie mówię, że Xon postąpił OK waląc negatywa, wolałem nie poruszać tego tematu, bo nie znam sprawy w 100%, opieram się na tym co opisujesz. Jak pisałem nie dziwi mnie posunięcie ze strony Allegro, bo komentarz ma dotyczyć sprzedawcy, a nie przewoźnika (PP, DHL, czy czym tam sobie sprzedawca to wyśle), ja mam zasadę, aby nigdy nie walić "neutrala", bo na nie nikt nie patrzy, sprzedawcy zazwyczaj je zlewają, a kupujący stwierdzą, że "a ktoś szuka dziury w całym". Miło by było, gdybyś wstawił jakieś SS z treściami tych komentarzy, wiedzielibyśmy czy xon, miał rację, czy rację masz ty. Tak "na słowo" ciężko cokolwiek udowodnić . Z tego co wiem, przy wysyłce telefonu na gwarancję, zaznacza się jakieś specjalne opcje i podpisuje jakieś świstki, dokumenty, bóg wie co. IBG kiedyś pisało co robić, aby nie było VATu na paczce wysłanej na gwarancje, już nie pamiętam co tam dokładnie kazali zrobić.
  20. Do G4, Mi Note, Mi4, Z3, wszystkie te tel wypadały lepiej (mniej lub bardziej) niż G3...
  21. "Źródło: gizmochina", radziłbym brać poprawkę . chociaż modele telefonów od Samsunga, Sony i HTC się potwierdziły.
  22. Przygody... Troszku może "obok" tematu, ale miałem taką samą sytuacje... Tyle, że na moje szczęście z paczką herbat (co prawda dobrych herbat i w dość dużej ilość), ale cena nie przekraczała ~80zł, w sumie nawet wiem kto podwędził, ale za rękę nie złapałem to trudno, obszedłem się smakiem, ale listonosz również podpisał sobie "odbiór" paczki, wrzucił za płot i pojechał.
  23. Po co szukać, może Acid Ci ją wymieni? Napisać do niego poprzez zgłoszenie ze strony http://miuipolska.pl/serwis-miui-polska/ (ew. mail [email protected]), zawsze możesz, przynajmniej wiesz, że zna się na rzeczy . Niby w spisie nie ma Redmi 2, ale kto pyta nie błądzi .
  24. Ale... Zamówiłeś z Chin... Wiedziałeś, że możesz dostać VAT, więc za co ten neutralny komentarz? Sprzedawca przecież zrobił co do niego należało, zapakował towar, wysłał go, paczka trafiła do Ciebie, obstawiam, że cała... To, że dostałeś VAT, no trudno się mówi, ale nie jest to podstawa, aby zwalać to na sprzedawcę, on nie ma wpływu na to, czy paczka będzie w UC, czy nie.. Komentarze na Allegro dotyczą sprzedawcy oraz przebiegu transakcji, a nie "wylewania żali", że dostało się VAT od UC. Dla Allegro nie na miejscu było obniżanie "oceny" sprzedawcy z winy PP/UC...
  25. Forum jest pełne informacji, że na andku 5.0/5.1 występuje problem z wracającymi motywami. Następny patch ma to rozwiązać (prawdopodobnie). Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...