-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Rozumiem, że MIUIPolska zainstalowane prawidłowo (wipe + instalacja)?
-
Radziłbym takim ploteczką nie ufać . Xiaomi nic nie powiedziało na temat nowych modeli, a nawet "przecieków" nie dało jakichś większych... Jedyne co wiadomo na 100% to Snapdragon 820 w Mi5 i to tylko dlatego, że Qualcomm dał listę telefonów z tym prockiem
-
No cóż ryzyko zamawiając z chin zawsze jest . Tak sprzedawca sprawdzony, na forum ma nick "Buriza" . Jak się boisz o VAT to tutaj: https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/79-xiaomi-minote-16gb-white.html#/rozmiar_pamieci-16/typ_sieci-lte/kolor-white Masz już z VAT, ew. na Aliex jest jakiś sprzedawca, który niby wysyła "z Angli" omijając ew. VAT. Musiałbyś poszperać tutaj na forum w temacie Burizy/VATu, bo gdzieś t było. Po prostu ekran robi się żółty po pewnym czasie i OP tego Ci nie naprawi gwarancyjnie bo "tak ma być", "taka jest cecha tego produktu".
-
Nie wiem jak tam opinie internetowe, ale mialem g3 w lapkach, widzialem fotki z niego i jest to jakis zart. G4 wypada o niebo lepiej z aparatem od g3. Tapu tap z mi4 tap tap.
-
Wybacz, moją szklaną kulę zostawiłem w czyszczeniu (strasznie się palcuje...), ale patrząc na komentarze na dole strony... gdzie wypowiadają się osoby, które je kupiły... To tak, oryginał...
-
Moim zdaniem wykreśl G3, widziałem fotki z tego telefonu, to jest raczej wołanie o pomstę do nieba, a nie fotka... Przynajmniej moim zdaniem te fotki są bardzo słabe jak na ten sprzęt.
-
Nie mam pojęcia czy serwisy w Polsce to zrobią... teoretycznie powinny, ale praktycznie... Gdzie kupiłeś telefon?
-
Przeczytaj dokładnie wszystko z linku który podałem, a potem się pytaj . Masz tam wszystko podane.
-
Ucegliłeś sobie tel downgrade'em... Pozostaje Ci MiFlash, jeżeli on załapie to jest szansa, jeżeli nie... to cóż... gwarancja być może...
-
Panel Sterowania->Uprawnienia, tam poszukaj.
-
http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ 2. Nie. Jak aktualizuje Ci się samsung/LG/Sony to też usuwają Ci się dane użytkownika? Raczej nie...
-
Jeżeli zależy Ci na tym case to może niech Ci wyśle nowe, jeżeli nie to niech zwróci kasę tak jak proponuje i kupisz u kogoś innego. Sprzedawca widać odpowiada bardzo uprzejmie na wiadomości i jest "otwarty" na ew. zwroty więc nie widzę sensu robić mu problemów otwierając dispute.
-
Telefon sam zmienia sieć mimo ustawienia manualnego - problemy z Internetem
Nezumi odpowiedział(a) na krycho temat w Problemy techniczne
Wina leży po stronie Play. Widocznie zasięg u Ciebie jest niestabilny. U mnie jest LTE Play, nawet full zasięg, ale na piętrze... jak zejdę na parter to zapomnij o LTE, tylko 3G+, a jestem tylko piętro niżej i to przy oknie. Zasięg LTE jest na prawdę zasięgiem "kapryśnym". Nie jest to wina telefonu. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
OP One bym odrzucił, sporo się słyszy o żółknących ekranach, a OP nic z tym nie robi . Rozważałbym Meizu vs Note 2 i tutaj.. raczej twój wybór, z Meizu masz żadne wsparcie, nie masz forum czy miejsca gdzie sie dopytasz o ew. poprawki. Instalacje MIUIPolska masz na stronie krok po kroku więc nie ma się co bać o ew. brak polskiego języka . Także mój wybór padłby na Redmi Note 2 (o wsparcie nie ma się co bać, Xiaomi bardzo długo wspiera swoje sprzęty).
-
Ile warte są oferty z wysyłką i serwisem PL z Allegro?
Nezumi odpowiedział(a) na Marcin.M temat w Dyskusja ogólna
Acid serwisuje, ale nie dla IBG, sam musisz się do niego zgłosić . -
Ile warte są oferty z wysyłką i serwisem PL z Allegro?
Nezumi odpowiedział(a) na Marcin.M temat w Dyskusja ogólna
Dla IBG? Nieee . Sam Acid był zaskoczony xD. XFS ma w Czechach własny serwis. -
JA bym się nawet nad A-Jays nie zastanawiał, strasznie spadła jakość wykonania ich słuchawek. Rozglądałbym się za SM/Brainwavz/Pioneer. Co do pilota, nie wiem jakich funkcji potrzebujesz, ale można je pozmieniać, przynajmniej na MIUI... Domyślnie jest Next-Play/Pauza/Odbierz-Prev.
-
Ile warte są oferty z wysyłką i serwisem PL z Allegro?
Nezumi odpowiedział(a) na Marcin.M temat w Dyskusja ogólna
1 link, sprzedawca fosttech... 1 koment, czy trzeba mówić coś więcej? 2. ILTRADE_GI, jest to zwykły cwaniak, już ktoś chciał na forum od nich kupować, sami nie wiedzą co mają na stanie, a czego nie, sami nie wiedzą ile towar idzie, czy wgl dojdzie, a co lepsze, niby wysyłka z polski, a na innej też ich aukcji są drobne druczki, że trzeba opłacić VAT we własnym zakresie... Co do ich serwisu pewnie jest tak "porządnie" jak ze sklepem... 3. Wydaje się OK, ale ich serwisu nie znam. Zawsze jest ta obawa, że więcej rozwalą niż naprawią... -
Działają jak każde inne słuchawki z wejściem jack... Co do a-jays... Mam v3 i niszczą one a-jays 3 w przedbiegach, jakością dźwięku, czy nawet efektem mikrofonowym (a raczej jego praktycznie brakiem!). Co do SM E10M... To już troszku wyższa półka. Będą wypadać ciut lepiej od v3.
-
Problem z wyświetlaczem, resety, błędy aplikacji - śmierć? [screeny]
Nezumi odpowiedział(a) na malinus temat w Problemy techniczne
To w takim razie czeka Cię serwis . U autora tematu pewnie też serwisowanie, czuje walniętą płytę główną . -
Problem z wyświetlaczem, resety, błędy aplikacji - śmierć? [screeny]
Nezumi odpowiedział(a) na malinus temat w Problemy techniczne
Działać to dobrze, ale czy po zrzuceniu fotki na PC ss wygląda OK? -
Problem z wyświetlaczem, resety, błędy aplikacji - śmierć? [screeny]
Nezumi odpowiedział(a) na malinus temat w Problemy techniczne
screen shot. Masz na to 2 sposoby, 1 wymieniony w FAQ, a drugi to po prostu zsunąć beleczkę i wybrać z ikonek "Zrzut". -
Problem z wyświetlaczem, resety, błędy aplikacji - śmierć? [screeny]
Nezumi odpowiedział(a) na malinus temat w Problemy techniczne
Zrób SS na telefonie, jeżeli te paski również na nim się pojawią to wina jest softu, jeżeli nie to wina wyświetlacza. //Z25; no właśnie panowie wyżej obalili tą teorię -
Hm. Jeżeli jesteś mocno ciekawy to zaraz wstawię jakieś fotki z mojego redmi 2, jeżeli jakieś znajdę , ale patrząc na opinie na necie o tym modelu samsunga to Redmi 2 go po prostu "wszama na śniadanko" //Edit: Proszę fotki: http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3c5d4cb9a54c5fc4 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/c3740f81277d4ff7 Mam nadzieję, że wystarczą
