-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Niska głośność rozmów na głośniku zewnętrznym
Nezumi odpowiedział(a) na drabollo temat w Problemy techniczne
U mnie ten problem nie wystepuje, mam dosc bezproblemowy model i jakos nigdy nie mialem problemow z nim. Slabo slychac rozmowce, a jak masz ustawione glosnosc w czasie polaczenia? Tapu tap z mi4 tap tap. -
Ankieta dotycząca problemów z mikrofonem
Nezumi odpowiedział(a) na Rekuc temat w Problemy techniczne
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Niska głośność rozmów na głośniku zewnętrznym
Nezumi odpowiedział(a) na drabollo temat w Problemy techniczne
W ostatniej aktualizacji (jednej z wrześniowych) problem z mikro został rozwiązany. Tak więc polecam aktualizację do 5.10.15 (jeszcze nikt z Redmi 2 nie zgłaszał jakichś poważnych problemów z tym ROMem). -
Jeżeli Ci się nie śpieszy z wymianą... Ja bym chyba czekał na Mi5 xD. Mam jakieś takie dziwne przeczucie, że do końca roku jeszcze nas Xiaomi zaskoczy czymś xD
-
Oba te telefony spełnią w/w wymagania, ale... sprzętowo lepszy jest Note 2.
-
Ze wszystkich podanych, jeżeli bierzesz pod uwagę tylko Allegro i wysyłkę z Polski, to to: http://allegro.pl/xiaomi-mi4c-prime-3gb-32gb-dual-sim-wysylka-z-pl-i5731507754.html.
-
Ustawienia->Opcje Aplikacji->Kontakty Tam masz wszystko
-
Wszystko będzie działać jak działało. Po prostu doszły 2 nowe częstotliwości w pasmach LTE i przy nowych nadajnikach może się zdarzyć, że mimo anteny 4G, LTE nie złapiesz na telefonie.
-
Ludzie zgłaszali problem z brakiem miejsca na telefonie, błędnych ilościach wolnego miejsca w pamięci, błędach spolszczenia etc. Tapu tap z mi4 tap tap.
-
Wyszła, ale biała, była przez jakiś czas (dość krótki) nawet w magazynie w Czechach w XFS . Co innego wersja czarna 3/64 LTE... To jak już ktoś napisał Yeti... niby ktoś coś tam widział, ale nie jest pewny, czy to na pewno to
-
Tia jest na głównym ekranie, ale samo znika po chwili . Jak to nie możesz zainstalować MIUIPolska? Zainstaluj jeszcze raz ostatnią aktualizację przez apkę i powinna klawiatura się pojawić. Nie. Aplikacja Motywy->Własne, tutaj możesz dostosować sobie motyw pod siebie, ikonki, tapety, ekran blokady etc.
-
No, ale co z nim nie tak? Opcja "Własne" w aplikacji motywy została "przeniesiona", a raczej dodana do rozwijanego menu w lewym górnym rogu aplikacji. Na mojej Mi4 i Redmi 2 po zainstalowaniu nowej aplikacji Google (stare nie są już rozwijane), działają polecenia głosowe w Yanosiku. Aplikację znajdziesz w GP.
-
Każdy z tych modeli obsługuje polskie pasma LTE, co innego Aero, z tym może być różnie. Wersja z allegro niby jest 811 więc 3G/H+ powinno działać, wersja z XFS to różnie... jedni dostali 811, inni 813 (bez pasma 900Hz w 3G), na tym 2 Aero nie zawsze może działać.
-
Mi4 to flagship, awaryjność jest znikoma, a wykonanie na bardzo wysokim poziomie. Co do Mi4i/Mi4c to moim zdaniem jest coś między średnią półką, a wysoką. Redmi to bużetowe telefony, wydaje mi sie, ze sprzętowo jest bardzo dobrze, ale z softem potrafią być niekiedy cyrki Brałbym Mi4 bez zastanowienia. Redmi Note 2 nie ważne jaki weźmiesz (czy TD, czy FDD) u nas będzie działać normalnie tak jak większość telefonów Xiaomi. Wszelkie obsługiwane pasma i częstotliwości znajdziesz na stronach sklepów.
-
Jakim 2pkt? Musisz mieć zaktualizowane usługi Google i w ustawieniach bodajże klawiatury (pewny nie jestem) coś włączyć. Chodzi o zasięg? Na Mi4 i Redmi 2 811 żadnych problemów z zasięgiem.
-
Konferencja Xiaomi 19.10.2015 z nowym produktem
Nezumi odpowiedział(a) na Durilian temat w Aktualności
To teraz poproszę MiBand 2 -
Sprzedawca jest OK, dużo ludzi z forum u niego kupowało Redmi Note2 i Redmi 2. Tylko zaraz po otrzymaniu telefonu polecam zainstalować MIUIPolska (nawet musisz), bo soft od tego sprzedawcy jest... niepewny(?) .
-
Mi4c 2Gb, Mi4 2Gb, Mi3. W te modele bym raczej szedł
-
Sprawdziłeś na innych słuchawkach? Wątpię, aby winę ponosiły Pistonki, raczej coś jest nie tak z wejściem/ustawieniami...
-
redmi note 2 prime miui 5.10.15 play store
Nezumi odpowiedział(a) na elio temat w Problemy techniczne
Wipe + Zainstaluj MIUIPolska, problem będziesz mieć z głowy, co do limitów pobierania odsyłam do FAQ na stronie miuipolska.pl. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
To może zaktualizuj do 5.10.16?
-
1. W ustawieniach-Powiadomienia bodajże 2. Nic? Włącz apkę, potem lewy górny róg ludzik i "własne" ;-; Od 3 aktualizacji tam to jest . wejdź sobie w Ustawienia->Xiaomi->Chmura Xiaomi. Tam to możesz wyłączyć.
-
Hans Zimmer, Howard Shore, John Williams. 3 najlepszych twórców muzyki filmowej :3 Tapu tap z mi4 tap tap.
-
Bierz Mi Note, masz MIUIPolska, wsparcie z forum i świetny sprzęt. OnePlus One był słaby (mimo hype, który sobie narobił) także i w sukces OP Two nie wierze (pewnie za jakiś czas pojawią się kolejne kwiatki typu żółtego ekranu i "tak ma być" jako komentarz od OP), a Meizu... dobre telefony, ale aktualnie polski na ich nakładce jest niby bardzo... "okrojony", a i o wsparcie w Polsce ciężko. Co do procesorów... 801vs810vsX10Turbo... 810 to grzejnik i w niego bym w życiu nie zainwestował (chociaż MiNote Pro niby sobie jakoś radzi bez grzania), a X10 Turbo... Widać po RedMi Note 2, że MTK "odrobił pracę domową" i ruszył troszkę z miejsca, ale nadal Snapdragon jest krok przed nimi (taka moja skromna opinia). Teraz mam Mi4 z 801 i nie mam na co narzekać . Gry chodzą, zwiechy nie uświadczysz, a i temperatury są normalne.
