sunkist

Użytkownicy
 • Content Count

  225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About sunkist

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Rmn5/Rmn4/Mi4c/Mi4

Recent Profile Visitors

906 profile views
 1. Czy jak mam xiaomi.eu zainstalowane, to tego globala lepiej nie instalować?? Czy będzie wersja xiaomi.eu dla redmi note 4x ??
 2. Coś w tym pewnie jest bo na rn5 mam inne twrp niż na mi9lite, tu mam już ze wsparciem dla Q.
 3. Próbowałem obie wersje do rn5, z aktualnym ostatnim xiomi.eu. Natomiast na Mi9 lite również najnowsze xiaomi.eu v2 działa bez problemu.
 4. Robiłem tak i nie zadziałało, tylko nie wiem czy dobrze zrobiłem bo w pozycji "Mount" były zaznaczone jakieś pozycję których nie odznaczałem bo nie wiedziałem czy tak zrobić, zaznaczyłem dodatkowo tylko " system"
 5. @Test Powiedz jak to zrobić, mam dwa telefony na Mi9Lite blokada działa. Natomiast na RN5 nie działa żadna. W obu przypadkach mam najnowsze roomy xiaomi.eu z tym że na Mi9 mam inne twrp co jak piszecie może być problemem.
 6. Gdzie za tyle kupię ?? lampka ble to koszt ok 200 pln a zresztą bramka zigbee aquara też coś koło tego.
 7. Dzięki za odpowiedź, czyli wychodzi na to że nie da się aby pracowały wszystkie pod jedną bramką, kurcze że też nie ma bramki która obsłuży BLE i Zigbee.
 8. Słuchajcie chciałem kupić kilka czujników temperatury, ale jak czytam to już nic z tego nie wiem, kilka różnych bramek, różne czujniki Chciałem kilka czujników z wyświetlaczem i kilka bez, tych nowszych z ciśnieniem, która bramka to obsłuży?? Jak rozpoznawać te bramki ?? może jest gdzieś jakiś dobry opis tego systemu ??
 9. Redmi Note 5, 9.10.24_v11-9 blokada reklam nie działa.
 10. Dzięki za odpowiedź, teraz jeszcze jedno którą wersję Xiomi.Eu wgrać dowolną najnowszą ?? Czy wersja z Miui 11 od razu może być ??
 11. @Orjon Czytam Twój poradnik RECOVERY - instalacja Gdyby nie to że mam Redmi Note 5 do którego odnosi się punkt 8, to teraz nie wiem czy robię kolejne punkty 1-8 czy któryś z punktów mam pominąć?? Czy może robię tylko punkt 8.
 12. Telefon kupiony w BG, wersja global. Już pobrałem Twrp, Minimal ADB and Fastboot, bootloader mam już odblokowany, telefon się ładuje a ja czytam Wasze poradniki. Dziś już pewnie nie będę tego robił bo za dużo mam do przeczytania jeszcze, a nie chciałbym czegoś skopać.
 13. Witam, kupiłem redmi note 5, bez żadnych dodatków w stylu pro,cn, jak mam znaleźć nazwę kodową, aby pobrać odpowiednie Twrp oraz Xiaomi.Eu ??
 14. Witam. Mam kilka pytań, kupiłem nowy telefon Redmi Note 5, chciałbym odblokować bootloadera. Ostatnio odblokowywałem kilka lat temu jak miałem Mi4c i na tym moje doświadczenie się zakończyło. Czy wtedy uzyskana zgoda działa dalej, czy zgoda była tylko na tamten telefon i muszę ponownie prosić o zgodę ?? Próbuję podłączyć zgodnie z poradnikiem w punkcie 4 pobiera mi się miflash_unlock-en-3.5.910.35, potem po uruchomieniu go i podłączeniu telefonu w trybie fastboot pojawia się komunikat: Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam.