sunkist

Użytkownicy
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About sunkist

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c/Mi4/R2/R2pro/RR

Recent Profile Visitors

852 profile views
 1. Dziękuję za ten wątek który ustrzegł mnie przed zakupem u tego Janusza biznesu.
 2. sunkist

  MIUI 7.5.18

  To ja mam jakiegoś mega pecha powróciłem do wcześniejszej wersji w twrp i zainstalowałem na nowo jeszcze raz i dokładnie to samo, z desperacji wrzuciłem ostatnie stable i jest ok. Ja mam mi4c 3/32 jeśli to ma jakieś znaczenie.
 3. sunkist

  MIUI 7.5.18

  Mi4-c po instalacji pierwszy start ok, po restarcie znika jedna karta sim po kolejnym następna. Nie mam już nerwów ehh. Spróbuje przywrócić kopie z twrp. Może ktoś wie która wersja działała dobrze na Mi4-c??
 4. Czyli od razu w telefonie trzeba mieć room. Po tym będzie czysty system ?? dobrze to rozumiem?? Następnie można sobie przywrócić z kopii Miui to co chcemy ?? ( kontakty, połączenia, aplikacje, ustawienia itd) Czy może należy folder z kopią miui skopiować na komputer ?? Ostatnio nie mogę sobie dać rady na mi4c, ciągle coś nie działa tak jak powinno.
 5. sunkist

  MIUI 7.4.13

  Nie instaluję co tydzień tylko jak coś zaczyna szwankować, dziś zainstalowałem najnowszą wersję i .... na dzień dobry problem z hasłem, załatwiłem, wszystko poustawiałem tak jak ma być, działa. Po restarcie znikają widżety z ekranów oraz z menu wyboru widżetów na dole ekranu, pojawiają się dopiero po przywróceniu z kopii z "kopii zapasowej danych aplikacji" ale tylko do restartu. Ktoś może coś podpowie ?? Chodzi o Mi4c.
 6. sunkist

  MIUI 7.2.9

  Pewnie to będzie przyczyna, ale nie ma co drążyć tematu w piątek będzie nowa aktualizacja która to naprawi, za to popsuje inne
 7. sunkist

  MIUI 7.2.9

  No to build.prop mam dokładnie ten sam co Ty.
 8. sunkist

  MIUI 7.2.9

  Ja mam na 1000% również właściwy zainstalowany, ale sprawdziłem i też jest problem z HDR em w opcji "Auto" i "Pro" w opcji "Żywy" jest ok. @slimdick jak sprawdzić datę build.prop ?? imx258
 9. sunkist

  MIUI 7.2.9

  Ja mam uśpione choć wcześniej pracowały wszystkie, nic celowo nie włączałem jak to sprawdzić czy mam włączone ??
 10. Jak dla mnie to jest dużo lepiej niż było na ostatniej którą miałem 6.12.22.
 11. sunkist

  MIUI 7.2.9

  Poprawiona jest w miejscu gdzie była pierwsza wersja.Pliki zostały podmienione.
 12. sunkist

  MIUI 7.2.9

  Tak, jak najbardziej poważnie, miałem to samo tylko z mi bandem, ile się na wkurzałem, że nie odblokowuje telefonu, aż odkryłem że każda instalacja przez twrp, wyłącza bluetooth. Wszystkie ustawienia są bez zmian tylko to jedno wyłączone.
 13. sunkist

  MIUI 7.2.9

  Włącz bluetooth.
 14. sunkist

  MIUI 7.2.9

  U mnie też 2 uśpione. @VOytaZ jak zrobiłeś flagę??