sunkist

Użytkownicy
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About sunkist

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c/Mi4/R2/R2pro/RR

Recent Profile Visitors

784 profile views
 1. sunkist

  Czas oczekiwania na przesyłkę z ibuygou

  Użyłem kod na 7$, zresztą sami go podali w reklamie że można go użyć.Potem się wycofali, ogólnie nie polecam sklep stracił wiarygodność już nic u nich nie kupię.
 2. sunkist

  Czas oczekiwania na przesyłkę z ibuygou

  Redmi Note 4, 3/32, 169$ razem z wysyłką, kazali sobie dopłacić 12$
 3. sunkist

  Czas oczekiwania na przesyłkę z ibuygou

  Nie dopłaciłem, oddali kasę.
 4. sunkist

  Czas oczekiwania na przesyłkę z ibuygou

  To się ciesz, że Ci wysłali bo mnie po tygodniu napisali że anulują zamówienie, bo się w cenie pomylili.
 5. sunkist

  Platność ibuygou

  Ja mam to samo 10.12.2017 widzę reklamę w internecie Dodatkowo był podany kod na 7$, że można nim obniżyć cenę, po jakimś czasie usunęli informacje o kodzie. Właśnie szukałem podobnej okazji zalogowałem się kupiłem, wziąłem kuriera GLS za 6$ a oni mi po pięciu dniach: Przerosło to ich lub celowa zagrywka, wiedzieli że większość pewnie i tak dopłaci, mnie najbardziej w tym wkurzyło to, że dopiero w piątek wieczorem dostałem tego maila, co spowodowało że nie zdążyłem kupić telefonu w innym sklepie, a miał być prezentem na święta. Oraz to,że chcą naciągnąć na 5$ dodatkowo.
 6. sunkist

  Kupony - wątek zbiorczy

  Widzę że strasznie popsuła się obsługa w tym sklepie, mam to samo, dodatkowo chcą podbić cenę o 5$ Jak się skończyło dopłaciłeś ?? Czy wysłali w cenie zakupu ?? Odpisałem im że to ich błąd, po za tym dlaczego chcę jeszcze 5 $ za wysyłkę skoro zapłaciłem już 6$, nie dostałem na to odpowiedzi. Nie wiem co zrobić dopłacić im czy odpuścić sobie zakup u nich.
 7. sunkist

  PL-GSM-PL

  Dziękuję za ten wątek który ustrzegł mnie przed zakupem u tego Janusza biznesu.
 8. sunkist

  MIUI 7.5.18

  To ja mam jakiegoś mega pecha powróciłem do wcześniejszej wersji w twrp i zainstalowałem na nowo jeszcze raz i dokładnie to samo, z desperacji wrzuciłem ostatnie stable i jest ok. Ja mam mi4c 3/32 jeśli to ma jakieś znaczenie.
 9. sunkist

  MIUI 7.5.18

  Mi4-c po instalacji pierwszy start ok, po restarcie znika jedna karta sim po kolejnym następna. Nie mam już nerwów ehh. Spróbuje przywrócić kopie z twrp. Może ktoś wie która wersja działała dobrze na Mi4-c??
 10. Czyli od razu w telefonie trzeba mieć room. Po tym będzie czysty system ?? dobrze to rozumiem?? Następnie można sobie przywrócić z kopii Miui to co chcemy ?? ( kontakty, połączenia, aplikacje, ustawienia itd) Czy może należy folder z kopią miui skopiować na komputer ?? Ostatnio nie mogę sobie dać rady na mi4c, ciągle coś nie działa tak jak powinno.
 11. sunkist

  MIUI 7.4.13

  Nie instaluję co tydzień tylko jak coś zaczyna szwankować, dziś zainstalowałem najnowszą wersję i .... na dzień dobry problem z hasłem, załatwiłem, wszystko poustawiałem tak jak ma być, działa. Po restarcie znikają widżety z ekranów oraz z menu wyboru widżetów na dole ekranu, pojawiają się dopiero po przywróceniu z kopii z "kopii zapasowej danych aplikacji" ale tylko do restartu. Ktoś może coś podpowie ?? Chodzi o Mi4c.
 12. sunkist

  MIUI 7.2.9

  Pewnie to będzie przyczyna, ale nie ma co drążyć tematu w piątek będzie nowa aktualizacja która to naprawi, za to popsuje inne
 13. sunkist

  MIUI 7.2.9

  No to build.prop mam dokładnie ten sam co Ty.
 14. sunkist

  MIUI 7.2.9

  Ja mam na 1000% również właściwy zainstalowany, ale sprawdziłem i też jest problem z HDR em w opcji "Auto" i "Pro" w opcji "Żywy" jest ok. @slimdick jak sprawdzić datę build.prop ?? imx258