Jump to content

sunkist

Użytkownicy
 • Posts

  231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sunkist last won the day on September 29 2020

sunkist had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Rmn5/Rmn4/Mi4c/Mi4

Recent Profile Visitors

1,565 profile views

sunkist's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

12

Reputation

 1. @Edek zainstalowałem z tej brazylijskiej strony do se, wydaje mi się że jest to dokładnie ta sama instalka co na stronie cyanogenmods dzisiaj, ponieważ nie wiem jaka była wtedy, ponieważ telefon usunął mi instalkę. Mało tego teraz wgrałem na telefon obie, zainstalowałem tą do se po instalacji znikły obie instalki mimo że w nazwie się trochę różniły. Natomiast jeśli chodzi o działanie to jest problem opisany przez kolegę @kubica denerwujące jest również to że po zrobieniu zdjęcia jest komunikat "przetwarzam HDR+" który nie znika nawet po restarcie telefonu, jak to wyłączyć ??
 2. @Big00s @Pinol35 Powiedzcie skąd pobrać działającego Gcama dla Mi9 Lite.
 3. Czy jak mam xiaomi.eu zainstalowane, to tego globala lepiej nie instalować?? Czy będzie wersja xiaomi.eu dla redmi note 4x ??
 4. Coś w tym pewnie jest bo na rn5 mam inne twrp niż na mi9lite, tu mam już ze wsparciem dla Q.
 5. Próbowałem obie wersje do rn5, z aktualnym ostatnim xiomi.eu. Natomiast na Mi9 lite również najnowsze xiaomi.eu v2 działa bez problemu.
 6. Robiłem tak i nie zadziałało, tylko nie wiem czy dobrze zrobiłem bo w pozycji "Mount" były zaznaczone jakieś pozycję których nie odznaczałem bo nie wiedziałem czy tak zrobić, zaznaczyłem dodatkowo tylko " system"
 7. @Test Powiedz jak to zrobić, mam dwa telefony na Mi9Lite blokada działa. Natomiast na RN5 nie działa żadna. W obu przypadkach mam najnowsze roomy xiaomi.eu z tym że na Mi9 mam inne twrp co jak piszecie może być problemem.
 8. Gdzie za tyle kupię ?? lampka ble to koszt ok 200 pln a zresztą bramka zigbee aquara też coś koło tego.
 9. Dzięki za odpowiedź, czyli wychodzi na to że nie da się aby pracowały wszystkie pod jedną bramką, kurcze że też nie ma bramki która obsłuży BLE i Zigbee.
 10. Słuchajcie chciałem kupić kilka czujników temperatury, ale jak czytam to już nic z tego nie wiem, kilka różnych bramek, różne czujniki Chciałem kilka czujników z wyświetlaczem i kilka bez, tych nowszych z ciśnieniem, która bramka to obsłuży?? Jak rozpoznawać te bramki ?? może jest gdzieś jakiś dobry opis tego systemu ??
 11. Dzięki za odpowiedź, teraz jeszcze jedno którą wersję Xiomi.Eu wgrać dowolną najnowszą ?? Czy wersja z Miui 11 od razu może być ??
 12. @Orjon Czytam Twój poradnik RECOVERY - instalacja Gdyby nie to że mam Redmi Note 5 do którego odnosi się punkt 8, to teraz nie wiem czy robię kolejne punkty 1-8 czy któryś z punktów mam pominąć?? Czy może robię tylko punkt 8.
×
×
 • Create New...