Jump to content

sunkist

Użytkownicy
 • Posts

  287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sunkist last won the day on September 29 2020

sunkist had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 Lite/ Xiaomi 12

Recent Profile Visitors

3,606 profile views

sunkist's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Week One Done

Recent Badges

17

Reputation

 1. Które dokładnie, bo są trzy https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/topaz/
 2. To ciekawe, ja też mam pin ustawiony, ale twrp nie chce go, uruchamia się ale dostępu do danych w telefonie nie ma.
 3. Ustawione mam w telefonie wzór, ale teraz tak patrzę że chyba nie mam dostępu do pamięci. Twrp pobrałem stąd https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/topaz/ Powiedz mi jak teraz zainstaluje inne w ten sam sposób to wcześniejsze się usunie tak ?? i mogę tak sprawdzać do skutku ?? Jaka to jest wersja skkk ?
 4. @Master odblokowałem bl, zainstalowałem HyperOs, wszystko poszło bez problemu, natomiast twrp ( twrp-3.7.0_12-0-topaz-Agatha) nie prosi o hasło blokady, czy to oznacza że jest złe ?? @wypcio Jakiego twrp używasz ??
 5. Ja też pierwszy raz widziałem ten ekran, a przerobiłem już parę telefonów, tylko to wszystko rozciąga się w czasie, zmieniają się zasady pliki i programy, no i pamięć też jest ulotna. Telefony tej marki są u mnie i u wszystkich członków mojej rodziny od modelu Hongmi, i na wszystkich możliwych było miui.pl czy jak to się wtedy nazywało Na szczęście po restarcie już było ok ale sprawdziłem tylko raz. Twrp po podaniu wzoru się uruchomiło czyli deszyfrowanie działa
 6. @Master mistrzu, dzięki za cenne informacje i poprowadzenie jak dziecka za rączkę. Zrobiłem jak gościu na filmiku, twrp działa poprawnie. Jedno mnie tylko zaniepokoiło ale to pewnie był przypadek przy próbie wejścia do trybu fastboot pojawił mi sią dziwny pomarańczowy ekran, było tam coś napisane że nie znaleziono jakieś partycji oraz że telefon crashed czy coś w tym stylu, po restarcie już było dobrze. W piątek będę robił jeszcze raz to wszystko tylko na redmi note 12 TOPAZ Jeszcze raz dziękuje wszystkim.
 7. Czy to oznacza że to które jest podlinkowane twrp-3.7.1_12-0-garnet-Nebrassy.img może nie działać tak jak powinno ?? Jak to sprawdzić nie psując wczorajszej pracy ?? Czy jak ściągnę plik i fastbbotem wgram na telefon to popsuje system ?? i będę musiał go od nowa wgrywać ?? Chciałbym na ta chwilę tylko dograć jeszcze twrp. Jak to rozpoznać które jest które ?? ,wyżej wymienione jest pod jaką komendę ??
 8. Dzięki panowie, wszystko poszło ok, moje nerwy były nie potrzebne, może dlatego że pierwszy raz robiłem to metodą fastboot. Rozumiem że teraz jak będę chciał to przez fastboot doinstaluję twrp i będę mógł aktualizację robić z telefonu ??
 9. no to może jeszcze nie minęło, a ten modem zaraz po ?? czy najpierw nastąpi restart ??
 10. Kurcze chyba coś spieprzyłem jak długo to powinno się robić ?? w trybie fastboot.
 11. Dzięki, już wyżej Master wyjaśnił, będzie to pierwsza instalacja, kupiłem globala potem dostał aktualizację do HyperOs, a dziś udało się odblokować bootloader.
 12. Będę wgrywał xiomi.eu i mam do Was pytanie którego pliku użyć, nie zależy mi na danych w telefonie, "windows_fastboot_first_install_with_data_format" czy: ' windows_fastboot_update_rom" Jeszcze jedno pytanie które twrp wybrać https://sourceforge.net/projects/recovery-for-xiaomi-devices/files/garnet/
 13. Rozumiem że teraz nie robić dostępnej aktualizacji ??. Jaka to jest czysta instalka ?? ta z linka w pierwszym poście ??
×
×
 • Create New...