Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Możesz zawsze spróbować wgrać TWRP. Co do MiFlash itp. to nie wpływa to na ew. gwarancję, w końcu wgrywasz MIUI .
  2. Od 3 aktualizacji problem jest rozwiazany. Wystarczy wejsc w motywy i tapnac na ludzika w lewym gornym rogu. Tapu tap z mi4 tap tap.
  3. Jeżeli po wipe+Instalacja MIUIPolska nadal występuje problem z dotykiem to pozostaje miflash, jeżeli po nim dalej będzie takie coś to reklamacja.
  4. Tutaj nie ma wielkiej filozofii, w dziale "Tutoriale" masz odpowiedni poradnik do MiFlash, nie zraź się tekstem "Tylko dla Qualcomm", działa też na X10 od MTK. Jeżeli będziesz postępować zgodnie z tym tutkiem to nie ma prawa się nic uwalić. Jeżeli po MiFlash dalej będzie problem to zostaje ew. wgranie TWRP i spróbować przez TWRP zainstalować ROM, w tym już pomoże Ci nasz Lamcza, on troszku w TWRP się bawi i spokojnie. (Lamcza, jak to Lamcza, lubi się podrażnić w każdym temacie! ). Jak go poprosisz w PW o pomoc to Ci raczej nie odmówi i pokieruje . No i wybacz te teksty forumowiczów, ale mamy tutaj codziennie osoby, które nie wiedzą co zrobić z tel, a odpowiedzi zazwyczaj są już podane w innym temacie, tutorialu, na stronie miuipolska.pl oraz w FAQ . Co do pobierania, Lamcza gdzieś na forum wstawił ROM pod "hermes" z bodajże dropboxa.
  5. Android nie jest priorytetem dla Xioami, dla nich priorytet to MIUI i na tym się skupiają, jeżeli stwierdzą, że zmiana na 6.0 wyjdzie na + to to zrobią, jeżeli nie to zostaną na tym co jest. Mi4 ciągle jest na 4.4 i jakoś nie narzekam .
  6. Jeżeli telefon się w ogóle nie uruchamia, to wejdź w MiRecovery, następnie Wipe & Restart->Wipe Cache. (Aby wejśc w MiRecovery to Vol- + Power z tego co pamiętam... jeżeli ten skrót nie działa to sróbuj Vol+ + Power )
  7. Panowie, spokojnie, straszny chaos tutaj wprowadziliście . Instrukcja krok po kroku: 1. Wipe (albo z poziomu telefonu "do fabrycznych", albo z poziomu Recovery) 2. Zainstaluj MIUIPolska 3. Ciesz się telefonem. Co do apek i blokad. Jeżeli jakieś apki są zamykane przez MIUI to: 1. Kłódka na aplikacji (czyli odpalasz aplikację, wchodzisz w klawisz "3 kresek", pociągasz aplikację w dół). 2. Autostart (Panel Sterowania -> Uprawnienia -> Autostart). PS: Zgadzam się, przy rejestracji na forum powinien być wielki odnośnik do Instrukcji Instalacji i FAQ . Najlepsze jest to, że na górze forum są zakładki, w których jest wszystko, FAQ, instalacje, pobieranie . Ah zapomniałbym. Instrukcje Instalacji MIUIPolska oraz link do Pobrania MIUI masz u mnie w sygnaturce .
  8. Nezumi

    https://i.mi.com

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  9. Zainstalowałeś MIUIPolska tak?
  10. Bez 100% dowodów nic nie zrobisz, a sam sprzedawca może nawet nie wiedzieć, że sprzedaje lewy sprzęt (co go nie usprawiedliwia), ale fakt faktem, że sprzedawca jest mocno niepewny i raczej określiłbym go mianem "cwaniak". No i jak pisał @Up. "Nie bądź Januszem biznesu" .
  11. Ustawienia->Godziny Ciszy tam masz suwaczek do wyłączania/włączania.
  12. To je wyłącz. Godziny Ciszy mają jakiś "konflikt" z budzikiem. Strasznie to razem wariuje.
  13. Używasz może Godzin Ciszy? Jeżeli tak to je wyłącz, jeżeli nie, to proponuję jeszcze "kłódeczkę" na aplikacji.
  14. Ja bym go nawet nie rozpatrywał, "Czas dostawy 10-15dni" całkowicie skreśla go z mojej listy "zaufanych". List Polecony idzie 24h, a u niego to wszystko trwa 15dni? Coś tu nie gra . Radziłbym szukać gdzie indziej i w granicach rozsądku, a nie "byle nie najtaniej", w końcu produkty Xiaomi i tak są bardzo tanie w porównaniu do konkurencji .
  15. Ustaw wszystko, zapisz, a następnie zrestartuj telefon. Powinno wszystko wskoczyć na odpowiednie miejsca. W temacie o nowej aktu ktoś miał podobny problem z bodajże Lycamobile strony bodajże 14-17.
  16. Był już omawiany ten sprzedawca, kilka osób dopatrzyło się nieprawidłowości (nie pamiętam już jakich, musiałbyś poszperać na forum gdzieś w tym dziale). Z tego co pamiętam to był problem u niego nawet z otrzymaniem konkretnych odpowiedzi na mailowe zapytania.
  17. Temacik przeniosłem do zakupów, więcej osób się tutaj przewinie . Na Twoim miejscu brałbym od xon24 (allegro) jeżeli chcesz zamawiać z Chin, wtedy masz pewność i gwarancję, że Cię nie oszuka (paczka idzie 10-40dni), natomiast jeżeli poszukujesz w Polsce to albo TV_SAT, albo XFS. Jak pisałem brałbym od TV_SAT, ma on obsługę pasma 900Hz (w miejscach poza miastami może być problem z zasięgiem 3G/H+ jeżeli zakupisz wersję bez 900Hz).
  18. Prawdopodobnie sprzedawca posiada podrobione klapki, w dziale Redmi Note 2 w przyklejonym temacie masz wszelkie info.
  19. Można zawsze zamiast Gmaila używać Inbox, także od Google Świetna apka swoją drogą .
  20. Jeżeli zależy Ci na czasie, brałbym TV_SAT, kilka osób od nich kupiła i raczej nie narzeka (po wgraniu MIUIPolska ew. problemy z softem sprzedawcy znikają), ma on wersję z 900Hz w 3G.
  21. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  22. Jeżeli chodzi Ci o tethering(czy jak to sie pisze), czyli udostępnianie internetu po usb z telefonu do pc to tak, bez problemu jak z każdym innym telefonem. Tapu tap z mi4 tap tap.
  23. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  24. Nezumi

    Aero2

    Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  25. Nezumi

    Telefon do 800-900zł

    Sprzęt mają raczej oryginalny, VAT... jak to VAT, albo będzie, albo nie. Na XiaomiForSale jest Mi4 w wersji 2Gb/16Gb LTE już z VAT za 1080zł .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...