-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Możesz zawsze spróbować wgrać TWRP. Co do MiFlash itp. to nie wpływa to na ew. gwarancję, w końcu wgrywasz MIUI .
-
Od 3 aktualizacji problem jest rozwiazany. Wystarczy wejsc w motywy i tapnac na ludzika w lewym gornym rogu. Tapu tap z mi4 tap tap.
-
Jeżeli po wipe+Instalacja MIUIPolska nadal występuje problem z dotykiem to pozostaje miflash, jeżeli po nim dalej będzie takie coś to reklamacja.
-
Tutaj nie ma wielkiej filozofii, w dziale "Tutoriale" masz odpowiedni poradnik do MiFlash, nie zraź się tekstem "Tylko dla Qualcomm", działa też na X10 od MTK. Jeżeli będziesz postępować zgodnie z tym tutkiem to nie ma prawa się nic uwalić. Jeżeli po MiFlash dalej będzie problem to zostaje ew. wgranie TWRP i spróbować przez TWRP zainstalować ROM, w tym już pomoże Ci nasz Lamcza, on troszku w TWRP się bawi i spokojnie. (Lamcza, jak to Lamcza, lubi się podrażnić w każdym temacie! ). Jak go poprosisz w PW o pomoc to Ci raczej nie odmówi i pokieruje . No i wybacz te teksty forumowiczów, ale mamy tutaj codziennie osoby, które nie wiedzą co zrobić z tel, a odpowiedzi zazwyczaj są już podane w innym temacie, tutorialu, na stronie miuipolska.pl oraz w FAQ . Co do pobierania, Lamcza gdzieś na forum wstawił ROM pod "hermes" z bodajże dropboxa.
-
Redmi Note 2 - pytania ogólne - wątek zbiorczy
Nezumi odpowiedział(a) na X-SKLEP temat w Dyskusja ogólna
Android nie jest priorytetem dla Xioami, dla nich priorytet to MIUI i na tym się skupiają, jeżeli stwierdzą, że zmiana na 6.0 wyjdzie na + to to zrobią, jeżeli nie to zostaną na tym co jest. Mi4 ciągle jest na 4.4 i jakoś nie narzekam . -
Jeżeli telefon się w ogóle nie uruchamia, to wejdź w MiRecovery, następnie Wipe & Restart->Wipe Cache. (Aby wejśc w MiRecovery to Vol- + Power z tego co pamiętam... jeżeli ten skrót nie działa to sróbuj Vol+ + Power )
-
Panowie, spokojnie, straszny chaos tutaj wprowadziliście . Instrukcja krok po kroku: 1. Wipe (albo z poziomu telefonu "do fabrycznych", albo z poziomu Recovery) 2. Zainstaluj MIUIPolska 3. Ciesz się telefonem. Co do apek i blokad. Jeżeli jakieś apki są zamykane przez MIUI to: 1. Kłódka na aplikacji (czyli odpalasz aplikację, wchodzisz w klawisz "3 kresek", pociągasz aplikację w dół). 2. Autostart (Panel Sterowania -> Uprawnienia -> Autostart). PS: Zgadzam się, przy rejestracji na forum powinien być wielki odnośnik do Instrukcji Instalacji i FAQ . Najlepsze jest to, że na górze forum są zakładki, w których jest wszystko, FAQ, instalacje, pobieranie . Ah zapomniałbym. Instrukcje Instalacji MIUIPolska oraz link do Pobrania MIUI masz u mnie w sygnaturce .
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Zainstalowałeś MIUIPolska tak?
-
Bez 100% dowodów nic nie zrobisz, a sam sprzedawca może nawet nie wiedzieć, że sprzedaje lewy sprzęt (co go nie usprawiedliwia), ale fakt faktem, że sprzedawca jest mocno niepewny i raczej określiłbym go mianem "cwaniak". No i jak pisał @Up. "Nie bądź Januszem biznesu" .
-
Ustawienia->Godziny Ciszy tam masz suwaczek do wyłączania/włączania.
-
To je wyłącz. Godziny Ciszy mają jakiś "konflikt" z budzikiem. Strasznie to razem wariuje.
-
Używasz może Godzin Ciszy? Jeżeli tak to je wyłącz, jeżeli nie, to proponuję jeszcze "kłódeczkę" na aplikacji.
-
Ja bym go nawet nie rozpatrywał, "Czas dostawy 10-15dni" całkowicie skreśla go z mojej listy "zaufanych". List Polecony idzie 24h, a u niego to wszystko trwa 15dni? Coś tu nie gra . Radziłbym szukać gdzie indziej i w granicach rozsądku, a nie "byle nie najtaniej", w końcu produkty Xiaomi i tak są bardzo tanie w porównaniu do konkurencji .
-
Ustaw wszystko, zapisz, a następnie zrestartuj telefon. Powinno wszystko wskoczyć na odpowiednie miejsca. W temacie o nowej aktu ktoś miał podobny problem z bodajże Lycamobile strony bodajże 14-17.
-
Był już omawiany ten sprzedawca, kilka osób dopatrzyło się nieprawidłowości (nie pamiętam już jakich, musiałbyś poszperać na forum gdzieś w tym dziale). Z tego co pamiętam to był problem u niego nawet z otrzymaniem konkretnych odpowiedzi na mailowe zapytania.
-
Temacik przeniosłem do zakupów, więcej osób się tutaj przewinie . Na Twoim miejscu brałbym od xon24 (allegro) jeżeli chcesz zamawiać z Chin, wtedy masz pewność i gwarancję, że Cię nie oszuka (paczka idzie 10-40dni), natomiast jeżeli poszukujesz w Polsce to albo TV_SAT, albo XFS. Jak pisałem brałbym od TV_SAT, ma on obsługę pasma 900Hz (w miejscach poza miastami może być problem z zasięgiem 3G/H+ jeżeli zakupisz wersję bez 900Hz).
-
[Allegro] Xiaomi Redmi Note 2 - Promotus
Nezumi odpowiedział(a) na KovaL temat w Kupno urządzeń Xiaomi
Prawdopodobnie sprzedawca posiada podrobione klapki, w dziale Redmi Note 2 w przyklejonym temacie masz wszelkie info. -
Olbrzymie użycie danych - hipotetyczne rozwiązania.
Nezumi odpowiedział(a) na mlodzianinwawa temat w Problemy techniczne
Można zawsze zamiast Gmaila używać Inbox, także od Google Świetna apka swoją drogą . -
Jeżeli zależy Ci na czasie, brałbym TV_SAT, kilka osób od nich kupiła i raczej nie narzeka (po wgraniu MIUIPolska ew. problemy z softem sprzedawcy znikają), ma on wersję z 900Hz w 3G.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Czy Redmi Note 2 działa jako modem USB bez dodatkowych sterowników?
Nezumi odpowiedział(a) na heniekpl temat w Dyskusja ogólna
Jeżeli chodzi Ci o tethering(czy jak to sie pisze), czyli udostępnianie internetu po usb z telefonu do pc to tak, bez problemu jak z każdym innym telefonem. Tapu tap z mi4 tap tap. -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Sprzęt mają raczej oryginalny, VAT... jak to VAT, albo będzie, albo nie. Na XiaomiForSale jest Mi4 w wersji 2Gb/16Gb LTE już z VAT za 1080zł .
