Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. Nie ma co się kierować nowym androidem, taka mała rada. Mi4 vs Mi4c.... Ja mam Mi4 2/16 LTE i jestem zadowolony (1050zł z XFS kupiłem), jako że mam internet bez limitu to wszystkie duże pliczki, starsze fotki wrzucam na chmurki/PC. Za Mi4c stoi lepszy snapek, ale... czy odczujesz różnice w działaniu telefonu? Raczej wątpię. Co do baterii... Mi4 mi wytrzym,uje 3-4dni, uznaje to raczej za dobry wynik w dobie flagowców które nawet 10h nie wytrzymują . Widzę, że u Ciebie problemem nie jest samo audio, a raczej ilość pamięci . Jeżeli na prawdę potrzebujesz więcej jak 16Gb to bierz Mi4c, jeżeli na 16Gb dasz radę to brałbym Mi4. Takie moje skromne zdanie .
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. Nezumi

    Mi4 Gearbest

    Mi4 jest w wersji 2/16 LTE 3/16 i 3/64 WCDMA lub LTE, ale... Mi4 w wersji 3Gb ram ostatnio zniknęły z rynku, a jak już są to w ilościach niewielkich lub podróbki. Gearbest... z tego co wiem to słuchawki i Powerbanki mają oryginalne .
  4. MIUIPolska nie uświadczysz, jeżeli już jakieś miui dorwiesz na OPO to porty z xda.
  5. Takie rzeczy wyjdą "w praniu" aktualnie czyta się o podobnych "problemach" jakie miał Mi4i na starcie, czyli temperatura, którą ogarnęli wraz z update'ami. Co do audio nie wiem jak w Mi4c/Mi3, ale w Mi4 i Mi4c powinny mieć podobną jakość. Praca na baterii... obstawiam, że podobna jak Mi4 ~2-3dni na "normalnym użytkowaniu" .
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Mi4, Mi4c, MiNote... Wszystkie 3 warto rozpatrzeć, zobaczyć, porównać cena/jakość. Ja jestem jednak fanem Mi4, świetny telefon, ale zaraz ktoś wpadnie ze swoimi argumentami, że "Mi4 jest słabe w porównaniu do Mi4c bo nie ma lolipopa". W pojedynku Mi3 vs Mi4c, brałbym Mi4c.
  8. wszystkie romy MIUIPolska są jako "beta" bo to dev. Pogrze w ustawieniach, gdzieś coś źle masz ustawione prawdopodobnie.(np. Sim 1 tylko internet).
  9. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  10. Zainstaluj MIUIPolska.
  11. Możesz spróbować pobawić się motywami klawiatury w Ustawienia->Urządzenie->Język i klawiatura. Niekiedy pomaga zmiana na klawę Google ze skórką Holo White.
  12. Ten temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Pomocny Lamcza wszystko wyjaśnił Jeśli chciałbyć ponownie otworzyć wątek, napisz do moderatora lub administratora forum.
  13. 1. Aktualnie dla nas niczym, bo obie działają u nas tak samo 2. Jeden ze sprzedawców wysyła DHL'em przez Anglię (mają jakieś magiczne sposoby) i wtedy niby masz 100% bez VAT.
  14. na RN2 nie działą Viper, jakość wykonania na pewno dużo lepsza w Mi4, która jest też w wersji 64Gb (ciężko upolować, ale może się uda), no i Mi Note, ale jak jest "za drogi" to już trudno ;<.
  15. Na pewno się ktoś znajdzie. Allegro + OLX + forum i kogoś "złowisz" . Wątpię, abyś chciał go sprzedać jak go dostaniesz .
  16. http://roms.miuipolska.pl/ Poszukaj, może znajdziesz. Na przyszłość radzę trzymać zawsze kilka ROMów na PC.
  17. Nezumi

    Appstore Googla

    Nie to miejsce Wchodzisz w Apke na pulpicie o nazwie "Pobrane" tam masz prawy górny róg (...)->Ustawienia->Bez Limitu
  18. No dziwna i wiem, że nie tłumaczy, ale warto sprawdzić każdy zakamarek MIUI . Jak sami wiemy, MIUI żyje własnym życiem i robi to co mu się podoba .
  19. Wejdź sobie w Panel Sterowania i Oszczędzanie Danych (Monitoring), zobacz czy tam czasami nie masz włączonej blokady na apki.
  20. W jakiej sieci masz SIM i czy jeżeli jest to Plus, to czy ustawiałeś ręcznie APNy? Może to pomoże: http://miuipolska.pl/forum/topic/6495-redmi-note-2-prime-brak-zasi%C4%99gu-lte/#entry82618. Jeżeli nie to zostaje Ci zadzwonić do swojego operatora i dowiedzieć się ocb.
  21. Popytaj na forum (gdzieś był temat), czy ktoś nie ma czasami 5.8.6 lub wcześniejszego. Ja mam w razie czego 5.7.31 na 811, który u mnie działał świetnie, ale jak wiadomo, ja mam jakiegoś farta do aktualizacji MIUI i u mnie mało kiedy coś nie działa xD
  22. Nezumi

    Appstore Googla

    Polecam http://miuipolska.pl/faq/. Masz tam wyjaśnione co zrobić, aby to zmienić.
  23. Przypominam, że wątek jest o case/cover dla Redmi Note 2, a nie o śledzeniu paczki z ali -.-
  24. A to, że polski tam jest... hmm... a może w sumie lepsze określenie to "nie ma"... W każdym razie Xiaomi.
  25. Zainstaluj MIUIPolska zgodnie z instrukcją ze strony. Przynajmniej wtedy będziesz mieć obracane SMSy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...