-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Jeżeli ma MIUI... to tak... Jeżeli znajdziesz port na Honora z MIUI, to możliwość będzie, ja żadnego MIUI dla Honora 9 nie znalazłem.
-
A1 Brick, brak fastboota, brak kontaktu z pc
Nezumi odpowiedział(a) na sulliwan temat w Problemy techniczne
Racja, mój błąd. -
Przesiadka z Iphone 4S na Xiaomi, tylko jakie?
Nezumi odpowiedział(a) na Sierak2012 pytanie w Co kupić?
Mi6 możesz dorwać w dobrej cenie na promkach na GB jeżeli chcesz z Chin... ~1000-1200zł był wczoraj. -
Przesiadka z Iphone 4S na Xiaomi, tylko jakie?
Nezumi odpowiedział(a) na Sierak2012 pytanie w Co kupić?
A1 wypada z całej tej 3 najgorzej. -
Spróbuj zmienić motyw...
-
A1 Brick, brak fastboota, brak kontaktu z pc
Nezumi odpowiedział(a) na sulliwan temat w Problemy techniczne
Telefon jest w EDL, powinno dać się go MiFlashem przeinstalować. Nie wiem gdzie brałeś telefon, ale każdy normalny sklep coś takiego przyjmuje na gwarancję. Na forum i u wujka google znajdziesz poradniki co robić dalej. -
Ugreen, Aukey, Blitzwolf. Na Aliex tego masa.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Przestań się bawić APN'ami, bo przy T-mobile to nic nie da. Działa ci słabo LTE? Dzwoń do T-mobile....
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Ugreen, najlepsze kable jakie miałem.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Chcecie MIUI kupcie Mi5x...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Zapoznaj się z FAQ< metodami instalacji etc...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Szukaj rozwiązania u Google po kodzie błędu lub na ich FAQ...
-
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Zmiana klawiatury nie ma wpływu na zmianę ustawień skrótów w programach.... Od tego to jest Mac, w Windzie znaczną większość ustawień możesz sam sobie posprawdzać... Co więcej, ustawienia windy nie mają wpływu na programy i aplikacje... @latet być może jakiś program do czyszczenia lub sam Office nie potrafi zapisać ustawień, zreinstaluj program i tyle, ew masz jakieś błędy w rejestrach, ale to trzeba by było przeszperać fora MS w poszukiwaniu rozwiązania... -
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Brak emotikon w smsach i możliwości zmian "ogonków"
Nezumi odpowiedział(a) na Arek Galas temat w Kosz
Ustawienia->Aplikacje->Systemowe->SMS->Ucinanie ogonków... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. -
Usunięcie blokady FRP (konta Google).
Nezumi odpowiedział(a) na agrest04 pytanie w HyperOS - korzystanie
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Usunięcie blokady FRP (konta Google).
Nezumi odpowiedział(a) na agrest04 pytanie w HyperOS - korzystanie
Żadne wgrywanie softu nic Ci nie da... blokada nadal będzie... Żadne MiFlashe etc nie zadziałają... Musisz się albo zalogować (i to musi działać jeżeli poprawnie wpisujesz dane), albo usunąć blokadę programem, który podałem wyżej... -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. Nie ma juz tego.
-
Usunięcie blokady FRP (konta Google).
Nezumi odpowiedział(a) na agrest04 pytanie w HyperOS - korzystanie
Masa telefonów nie ma tej opcji, to takie zabezpieczenie od Google... Jedyne co możesz zrobić to przypomnieć sobie hasło/odzyskać, albo... znaleźć program do usuwania tego, kiedyś z jednego używałem przy podobnym problemie z Honorem 7 u znajomego np. D&G Unlocker Tools. -
Telefon czasem nie jest w EDL?
- 5 odpowiedzi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
