-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Top 1 firma w Indiach, Top 4 w Chinach, tak warto i nie, niczym nie odstaje od konkurencji, chyba że ceną, która jest prawie 2krotnie niższa...
-
MiNote 3 nie obsługuje QC4.0, wiec nie wiem po co Ci ładowarka w tym standardzie, a samych ładowarek z qc4.0/4.0+ jak na razie brak...
-
@stereo0 Wiem, śledze rynek , niestety dla niektórych, jeżeli coś nie zostało odkryte przez Samsunga, to znaczy, że nie istnieje .
-
@weah to poczytaj o JDI . Technologia jest, co więcej, nie tylko JDI już ją posiada . Patrząc na to, że Xiaomi posiada umowy z JDI, to istnieje szansa, że ich rozwiazanie zawita w jakimś modelu.
-
MIUI Gobal 9.2.1.0 (NCFMIEK) Stabilna czy to dobry rom?
Nezumi odpowiedział(a) na sebastian88 temat w Kosz
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. en.miui.com -
Pisać do Xiaomi.
-
Przecież wystarczy wbić na i.mi.com... Przypomnienie hasła: MiAccPass Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
No właśnie, ja w systemie nie mam IE (nawet w rejestrach), więc klucz nie jest pokazywany w ogóle. Mam tylko pokazywany ten z W10, który jest zły . -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Kłamie, w W10 jest jakoś.. inaczej... Znajduje klucze, ale one nie są prawidłowe. Mam w W10 podany klucz od starej 8.1, wyciagałem z w10 klucz i był całkiem inny, nie dało się nim nic aktywować, a system krzyczał, że jest nieprawidłowy i trzeba zakupić oryginalny system. Po podaniu starego klucza z 8.1 wszystko ruszyło... Co ciekawe, mam ten sam klucz W10 (wyciagany przez programy do tego stworzone) co moja kuzynka co też przechodziła z W8.1 . -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
To już Twój wybór, w razie co masz i tak do konta przypisane W10, którym możesz aktywować sobie nowy system w nowym PC (ten z laptopa) . -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
@latet Będzie widniał W10, bo na W10 masz cyfrowy klucz aktywacji, a do konta przypisane są tylko urządzenia z cyfrową wersją systemu (co więcej, tylko te, które były kiedykolwiek aktywne, możesz usunąć tam wszystkie PC, ale klucz cyfrowy nadal tam będzie). Zaloguj się z tego PC na konto MS, a urządzenie powinno zostać przypisane do konta razem z kluczem. Klucz który widnieje w systemie nie działa przy aktywacji W10. Próbowałem i miałem informacje j.w. Programów tam nie widać (chyba tylko Office najnowszy powinien być widoczny). Kluczy jako takich po zalogowaniu nie widać, jedynie urządzenia, które z nich korzystały/korzystają. Z tego co wiem, możesz mieć nieskończoną ilość kluczy cyfrowych przypisanych pod konto (aktualnie sam mam 4 urządzenia, co ciekawe postawione na 2 kluczach, 2 z 7 i 2 z 8.1). -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Nie, nie potrzebujesz tego klucza. Jeżeli przechodziłeś na W10 z W7, to W10 jest przypisany do Twojego konta MS (zaloguj się i sprawdź). Przy ponownej instalacji W10 wybierasz aktywację wersji cyfrowej, logujesz się i reszta dzieje się sama. Jeżeli nie będzie łapać, to musisz ponownie wpisać (już w zainstalowanym systemie) klucz ze starego W7 i pójdzie bez problemu . Przerabiałem to przed świetami, przywracałem W10, system się nie chciał aktywowac i wyskakiwała informacja: Po wprowadzeniu ponownie klucza do W7 w systemie, system załapał w 30minut aktywację. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Tylko, ze to już nie działa od 2010r bodajże... @fredek Z tego co wyczytałem, to MS nie ma prawa ograniczać odsprzedaży kluczy, ważne jest, aby system był aktywny jednocześnie tylko na 1 PC, więc klucz jest legalny... Co do DreamSpark'a... to on czasami nie jest darmowy? -
Nie. Jedynie z IBG i bodajże 1 sklepu z allegro. Reszta pozagwarancyjnie.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 1 odpowiedź
-
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Nie no, normalnie instaluj 7, a potem aktywuj. Wszystkich nas pozamykajo . Napisałem chyba wyraźnie, masz wątpliwości? Kup klucz, dzwoń do MS, czy jest OK, jeżeli nie, to otwierasz dyskusje na Allegro i wio. Korzystałem z dyskusji Allegro już kilka razy, spełnia swoją rolę... Po 2 jeżeli nawet MS telefonicznie zgadza się na aktywacje takich kluczy, to wybacz, ale sami wyrażają na to zgodę... Po cholere ta Vista? Bez sensu... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Czyli teraz MS ma zamiar przedłużać co 2 tygodnie? Co do stawiania na czysto, nie postawisz na kluczu z w7/8/8.1 nigdy 10, nigdy się nie dało, trzeba przy instalacji wybrać opcję późniejszej aktywacji, a potem aktywować poprzez konto MS. Jeżeli nadal jest możliwość aktualizacji, to wystarczy pobrać programik od MS do aktualizacji win 10 i wszystko pójdzie samo . Nie zawsze jest powiadomienie, ale aktualizację można wymusić. Jednak polecam aktualizację systemów "Pro", można powyłączać większość wkurzających opcji w W10 . Co do samych klucz, na pewno moim zamiarem nie było szerzenie piractwa, jestem jemu przeciwny, ale nieumyślnie można zrobić wiele rzeczy . Klucz z linku który podałem wydawał mnie się "legitny", a jego legalność zawsze można sprawdzić u MS, jeżeli legalny nie jest, zawsze można otworzyć dyskusję na Allegro, a ryzykujemy tka na prawdę 50zł, w stosunku do 500-1000zł, są to raczej grosze . -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
A to dziwne, bo mam moja stara 8.1, zainstalowana na innym lapku, do tego jest ona aktywowana na moim pc do 10, to samo z 7, ktora jest 2krotnie aktywowana do 10 na 2 roznych pc... 7 i 8.1, sa to OEM. Co do cen w10 jeszcze.. w WB i Niemczech widze w sklepach oem w10 home za 15euro/12funtow... Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Bierzecie pod uwage to, ze ludzie mieli mase kluczy do 7/8/8.1, ktore aktywowali do 10, a teraz sprzedaja? To nie sa zadne lewe klucze, gdyby tak bylo, to by ich MS do konta nie przypisywal... Roznice w cenach sa kolosalne, wiec tym bardziej uwazam, ze warto "zaryzykowac", bo MS z cenami W10 to sobie niezle poplynal... Troszku panika... Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Aż tak się tym nie interesowałem, wiem, że W10 może powodować problemy przy instalacji poprzez UEFI na MBR i walić informacją, aby zmienić na GPT, wydaje mi się, że widziałem na stronie MS notkę na temat tego, jak instalować W10 na MBR... -
Mocny pecet, ale nie do gier – pomóżcie dobrać części
Nezumi odpowiedział(a) na latet temat w Komputery i laptopy
Bo MS rozdawało W10 na prawo i lewo... MBR, poprzez UEFI nie. UEFI wymaga GPT...
