Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. No ja raczej w ITX/mATX i tak nie lecę mając budę MidiTower, tym bardziej planując postawić sobie bigTower . PS: Polecam się zaopatrzyć w mobaski jak najszybciej, bo są plany producentów, aby zmniejszyć produkcję MOBO o 10%, a chyba każdy wie, co za tym idzie . Kolejna zmowa cenowa jak z RAM i SSD, teraz dochodzą GPU i MOBO .
  2. Mówiłem, że z tą wydajnością to dmuchanie balonika... Co do Intela, to już od 2dni jest to https://newsroom.intel.com/news/intel-responds-to-security-research-findings/. Jeżeli łatki nie odbiją mi się na wydajności sprzętu, to aktualnie mam już gdzieś w jakie słowa sobie to ubiorą , a przy następnym wyborze procka najwyżej będę mieć w końcu jakiś argument, aby wybrać czerwonych (z jednej strony TFU, czerwone...).
  3. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1449471&highlight=Xiaomi%2Bacc
  4. Mam potwierdzenie zamówienia, fakturkę, a do tego samo zamówienie widnieje na moim koncie u nich także, z tym problemu nie będzie , ale tak, sam się już nastawiam nie coś w stylu III wojny światowej .
  5. Co do ostatnich problemów z logowaniem:
  6. Spróbuj zmiany na j. ang ->restart i zobacz czy zatrybi...
  7. Jest jakiś ogólny problem z logowaniem.
  8. @mormegil Źle mnie zrozumiałeś . Chodzi o sam fakt 30-62% spadku wydajności, a nie samego faktu istnienia błędu. Na spadek wydajności nie ma nic więcej jak ploteczki. @mrosi Trzeba pamiętać, że na rynku CPU tak na prawdę mamy tylko Intel i AMD, jeżeli Intel się potknie, AMD to wykorzysta i vice versa, dlatego Intel musi uważać na każdy krok, każde słowo, każdy wpis i nie może sobie pozwolić na olanie konsumenta. Tak już całkowicie btw. ja bym na Twoim miejscu poczekał jeszcze z tydzień, aż się sprawa łatek rozwiąże i będziemy wiedzieć jakie stanowisko zajmuje intel, a wtedy się zastanawiał nad tym, jakiego proca wsadzić do maszynki . Jakby nie było, AMD jest w grupie ryzyka dla Spectre, co prawda samemu AMD nie udało się błędu wywołać, ale na necie jest pełno dowodów na to, że jednak on istnieje, tylko trzeba podchodzić do niego inaczej niż przy Intelu ze względu na różnice w budowie CPU. No i nie ukrywam, mnie też boli to co się dzieje, bo na PC mam i5 3690k, co prawda gwara mi się kończy w październiku, więc w razie co mogę się bić z morelami .
  9. @mrosi ciut więcej optymizmu... Można o Intelu powiedzieć wiele, ale bez przesady, każda z tych decyzji odbije się negatywnie na ich portfelach, a do tego nie dopuszczą... Co więcej wydali już oficjalne stanowisko, co prawda totalnie cwaniackie, ale z drugiej strony, czym się tu dziwić? Jaka firma się przyzna plując w twarz konsumentowi? Oczywiście pomijając Apple, tam mamy religię i fanatyzm, wiec mogą sobie pozwolić na wszystko... No i jeżeli procki nagle zwolnią, spadnie ich wydajność, to każdy kto ma jeszcze sprzęt na gwarancji (a pamiętajmy, że mamy 3lata) może zwrócić sprzęt i niech się bujają. W sumie Intel'owi troszku wyszło to na +, bo za 3-4msc mają zaprezentować nowe procki, przynajmniej będą wiedzieli co połatać, a jeżeli teraz postąpią paskudnie, to nikt ich procka już nie kupi . Tia, bo pierwsze 3 wpisy w PL na benchmarku, spidersweb i gdzieś jeszcze pisały o spadkach 30-62%, że to pewne, że PC do kosza, że wojna, apokalipsa, armagedon! Niestety, ludzie teraz łykną wszystko co będzie "zgodne z ich zdaniem"...
  10. Już nie siejcie fermentu z tymi 30%... Pierwsze testy na łatce, która jest dostępna na becie W10 (a bodajże ~24h już dostępna oficjalnie) pokazują "spadek" o 1-2% w benchmarkach i grach, a co za tym idzie, jest to na granicy błędu pomiarowego (np. na procku i7 7700k). Wątpię też, aby np Amazon, czy Netflix, czy jakakolwiek inna platforma/serwis przejmował się problemem... Intel zrobi wszystko, aby ich zadowolić, za dużo by stracił... Jak na razie mamy rozdmuchany balonik przez serwisy informacyjne które opierają się... no właśnie.. na czym się opierają, jeżeli MS, Apple, AMD, Intel, ARM itp firmy siedzą cicho? Na ploteczkach? Średnio to warte zainteresowania aktualnie... Żaden z producentów nie potwierdził spadków wydajności, a takie Apple musiałoby to zrobić po ostatniej aferze z iPhone i to właśnie oni mieliby największy problem, gdyby wydajności procków spadła o ~30-62% (takie są wyliczenia serwisów) na Mac'ach... Nic w tym dziwnego, nie istnieje w 100% bezpieczny sprzęt, zawsze znajdzie się furtka, niedoskonałość... Nawet w "idealnej ochronie" jaką oferuje niby Apple są furteczki i błędy, które można wykorzystać (przypomnę np. błąd z kontem root w Mac'ach ). Człowiek nie jest istotą doskonałą i nie potrafi stworzyć też nic doskonałego...
  11. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  12. Obowiązek mają, jeżeli nie są w stanie zaproponować innego rozwiązania (jak np, naprawa lub wymiana na nową sztukę), przeszperaj zapisy gwarancyjne sklepu w którym kupowałeś i sprzętu, tam są zawarte wszelkie informacje.
  13. Tutaj masz "oficjalny" sklep: http://sklep.blow.com.pl/index.php?mod=artykul&menu=12&section=1 bida z nędzą... Szkoda, że kupowałeś na fakturę... Zostaje Ci gwarancja, na rękojmi przynajmniej odzyskałbyś kasę..
  14. Tak mogła i... wina leży po stronie ładowarki, bo gdzie indziej? Słabe wykonanie i tyle. Trzeba było brać coś sprawdzonego... nie wiem... Ugreen, Roidmi, Blitzwolf... cokolwiek pewnego... Teraz to bym na Twoim miejscu pisał do producenta, aby Ci zwrócił kasę za ładowarkę i uszkodzony przez nią sprzęt... Ta firma nie produkuje sama niczego... zamawia sprzęt w chinach, branduje go swoją nazwą i sprzedaje tutaj... Strach to kijem tknąć...
  15. 900mb/3Gb to nie mało, a pamiętajmy, że w Androidzie im więcej ramu zużyje system, tym lepiej, bo będzie działał płynniej, a gdy będzie potrzeba, to ram się zwolni dla danej apki. Resety i freezy nie mogą być związane z samym RAM, tutaj jest albo błędnie wgrany soft/błąd się ciągnie i potrzebny jest całkowity MiFlash, albo jakaś apka jest uwalona (np. FB słynie z tego, że jego aktualizacje potrafią rozsypać system w telefonie) ew. jest opcja, że uszkodzony jest hard (pamięć, płyta, cokolwiek) i czeka Cię gw/rękojmia.
  16. Nezumi

    ANDROID 7.0 Nougat

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. Cena jest bardzo dobra, baterię masz 4100mAh która powinna wystarczyć na ok 1.5-2dni używania (ok 9h SoT), ale wiadomo, co użytkownik to inne statystyki, inaczej korzysta. Ten model jest więcej niż wystarczający do takich rzeczy .
  20. IBuyGou jest znanym sklepem, posiada gwarancje w Polsce, we Wrocławiu u Administratora tego forum, Acida sklep pewny i raczej bezpieczny. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
  21. wszystko zależy od funduszu i potrzeb.. chcesz szybko? Kupujesz w Polsce Redmi Note 4 na snapdragonie. Możesz czekać? Kup w Chinach. Note 4 za drogi lub za duży? Kup w Chinach Redmi 4 pro (w Polsce ciężko z dostępnością). Ew. można szukać nowych Redmi 5. W Mi5 nie idz, nie dorwiesz dobrej sztuki, same leżaki albo refuby, a Mi5s jednak kosztuje te ~1000-1200zł .
  22. Do 800zł z Chin dorwiesz Redmi Note 4 lub Redmi 4/pro. W PL zostaje Ci Redmi Note 4 oraz Redmi 4a/x (nie są to demony prędkości, snap 435, ale na "podstawę" wystarczą)
  23. Co dokładnie nie działa, bo z tekstu nie da się tego wyczytać... Najpierw piszesz, że dźwięk jest stłumiony, a zaraz potem, że reaguje normalnie, to jak w końcu jest? Po 2 nie podałeś ŻADNYCH informacji nt. telefonu, ani jaka wersja softu, ani jaki soft...
  24. Nezumi

    Pasek powiadomień

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  25. Nezumi

    Pomocy!!! Brak aktualizacji!?!

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...