-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Mi6 aplikacje pracujące w tle, czujniki
Nezumi odpowiedział(a) na Mirekswirek temat w Dyskusja ogólna
Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial -
Telefon się resetuje, gdy jest wygaszony
Nezumi odpowiedział(a) na Ramzessso temat w Problemy techniczne
Instaluj przez TWRP, a nie przez apkę Aktualizacje... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial en.miui.com ->oficjalne romy global/china.
-
Przywracanie kopi starszej wersji systemu z twrp
Nezumi odpowiedział(a) na tomkuczyn pytanie w HyperOS - korzystanie
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty. -
Dokładnie to Ci napisałem wyżej... proline, xkom...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
@max35 Chcesz kupować w Polsce, to kupuj w oficjalnej dystrybucji, chcesz kupować byle najtaniej, kupuj w Chinach... Szczerze, nie kupiłbym w żadnym z tych sklepów... reklamacje i gw w takich sklepach to jest droga przez męke... Proline, x-kom, tam bym kupił, jeżeli bym chciał w PL ze wszystkimi prawnymi "bajerami"...
-
Ale 70% . Zrobisz co będziesz chciał, moje zdanie znasz, uważam, że warto te 300zł wysupłać i dołożyć, bo po prostu dłużej obejdziesz się bez zmian... Ta 1050Ti.. 2 może 3 lata i będziesz musiał wymieniać, 1060 4-5, kto wie, może więcej patrząc na to co się dzieje na rynku gier .
- 9 odpowiedzi
-
- windows 10
- komputer pc
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
http://www.hwcompare.com/33241/geforce-gtx-1050-ti-vs-geforce-gtx-760/ Ano jest, 20% w 3DMark i 2krotnie mniej łasa na energię, ale no.. 760 to już 4-5letnia grafika . Mimo wszystko, przy aktualnym stanie rynku, brałbym 1060... Wytrzyma dłużej niż ta 1050Ti, a różnica między nimi jest dość spora: http://www.hwcompare.com/33162/geforce-gtx-1050-ti-vs-geforce-gtx-1060-3gb/ 1060 w najniższej wersji jest wydajniejsza o jakieś 70% bardziej wydajna, przy różnicy ~300zł.
- 9 odpowiedzi
-
- windows 10
- komputer pc
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mi sie cholernie podobają obudowy typu "Cube" . Np takie coś : Kosztują coś w kole 200zł, czyli 350zł mniej niż ten Fractal, wiec nawet dodając cenę zasilacza wyjdziesz jakąś ~100-150zł w suchym . Bo z 1050Ti to wiele nie pograsz, chyba, że jakieś starsze tytuły, a co więcej, Kaby Lake-G, czyli procki Intela z grafiką zintegrowaną od AMD Vega mają szansę być wydajniejsze niż 1050...
- 9 odpowiedzi
-
- windows 10
- komputer pc
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Moim zdaniem Intel, ale nie szedłbym w Kaby... Nie opłaca się... Bier i5 8400 jeżeli nie chcesz kręcić lub 8600k jeżeli chcesz kręcić i mobasek na Z370 (tylko musiałbyś jeszcze z miesiac poczekać, bo mobaski inne jak ATX b/z370 dopiero wchodzić mają) i nie wiem czy bym się nie pokusił o 1060... i nadal mieściłbyś się w tych 450W (Zotac 1060 w wersji mniejszej w rekomendacjach ma podawane 400W). Też się musiałeś uprzeć na taki styl obudowy .
- 9 odpowiedzi
-
- windows 10
- komputer pc
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Krytyczne podatności w procesorach Intel i ARM
Nezumi odpowiedział(a) na mormegil temat w Aktualności
Yep, AMD się nie przyłożyło chyba do współpracy z Microsoftem i... łatka udupia procek, jakieś poroblemy z chipsetem . Na najnowszych intelach wpływ jest znikomy, jakieś 2-3%, problem mają te od 5 gen wstecz. Tutaj im starszy, tym mocniej obrywa... Tak btw. ja nie wiem co ludzie widzą takiego w Ryzenach, aby bić o niego tyle piany... AMD zawsze było w plecy, zawsze dawało... ekhm.. każdy wie co... raz im się udało w końcu wydać procki na jakimś tam poziomie i nagle mamy wszędzie krzyki, że AMD najlepsze... Pomijam fakt, że Intel średnio się przejął Ryzen'ami... Wypuścili Coffee, które dorównują lub nawet przeganiają procki AMD i zapomnieli o sprawie... No i tak się AMD obnosi z tym, że ich zestaw jest "tańszy", a tyle w tym prawdy ile w prezentacjach AMD... Sprawdzałem sobie dzisiaj ile mnie będzie kosztować przesiadka na AMD... 2500, na Intela dokładnie tyle samo... -
Jeżeli kupowałeś w oficjalnej dystrybucji to naprawa jest w PL... Sklepy które sprzedawały na własną rękę zazwyczaj wymieniały od ręki na nowy, więc nie ma mowy o wysyłce do Chin...
-
Musisz.... przypomnieć sobie mail, innego wyjścia nie ma, bo przy logowaniu i tak musisz potiwerdzić kodem z maila...
-
Krytyczne podatności w procesorach Intel i ARM
Nezumi odpowiedział(a) na mormegil temat w Aktualności
@Snajper mój błąd, chodziło o KRACK, żem nje doczytał, a opierał się na info ze Spidersweb . -
Fastboot->MiFlash ew TWRP->Ponowna aktualizacja jeżeli posiadasz xiaomi.eu...
- 5 odpowiedzi
-
Dziwne użycie ramu w Mi5s / xiaomi.eu
Nezumi odpowiedział(a) na GoldenRC temat w Problemy techniczne
To jest wina optymalizacji apek... Wejdź sobie na te paki w GooglePlay i poczytaj ile tam jest negatywnych opinii na temat ich wydajności, optymalizacji, problemów z odpaleniem etc... cała tona problemów... Jeżeli po wipe telefon działa normalnie, a po zainstalowaniu tych 4 apek zaczynają się problemy, to znaczy, że z którąś z tych apek jest problem. Ja bym spróbował MiFlashem przeczyścic fonik do 0, zainstalował na start 1 apkę, jeżeli działa ok, 2 i tak dalej, aż dorwiesz tą, która będzie tworzyć problem. Stawiałbym na snapa ew. fb/mess w pełnej formie... -
Krytyczne podatności w procesorach Intel i ARM
Nezumi odpowiedział(a) na mormegil temat w Aktualności
O telefony się nie martwcie... Google już w listopadzie wypuściło adekwatną łatkę do tego problemu. Co do wydajności chmur, wszyscy zapewniają, że problemu nie ma . http://m.pclab.pl/news76639.html -
Krytyczne podatności w procesorach Intel i ARM
Nezumi odpowiedział(a) na mormegil temat w Aktualności
Co do samego Chrome, to na razie ta opcja jest średnio dopieszczona... używałem, strony się straszliwie mulą, nawet na sprzęcie z 16Gb RAM. Co do łatki MS, boję się aktualizować, jeszcze mi wywali antywira . -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 2 odpowiedzi
-
- miui polska
- xiaomu.eu
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Szybki spadek baterii, wyłączanie telefonu
Nezumi odpowiedział(a) na Bombka27 temat w Problemy techniczne
Zawsze możesz spróbować MiFlash, ale coś czuje, że bez wymiany baterii się nie obejdzie...
