-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Panowie, ale wy wiecie, że GG4 nie ma być odporna na zarysowania, a jedynie niwelować ich widoczność, a głównie ma być odporna na ew. pęknięcia... Jeżeli chcecie coś odpornego na zarysowania, to kupujecie jakieś porządne szkło hartowane/folie ochronne...
-
No nie... To nie jest kwestia takich zmian jak była np między 4.4 a 5.0/5.1... Partycje się nie zmieniają, a apki się zaktualizują automatycznie. Wipe się robi w ostateczności, a na takie mulenie, jakie opisał wyżej, to często nawet zwykły restart urządzenia pomaga...
-
Wipe jako remedium na wszystkie problemy świata? No bez przesady...
-
@zaba1204 http://en.miui.com/thread-725341-1-1.html
-
Co Ci mam napisać po ~4h używania telefonu ;-; Zapytaj za tydzień.... Cóż... no nie muli, że się tak wyrażę "a u mnie działa!" . U mnie wszystko, tak jak było, a nawet mam wrażenie, że ciut lepiej, z tym wyjątkiem, że mi się aplikacja IKO zrestartowała i musiałem od nowa wszystko przypinać pod konto bankowe... Po aktualizacji żadnych wipe, jedynie uruchomiłem fon ponownie zaraz po aktu, bo wtedy rzeczywiście mulił.
-
Masz jasno opisane, że kolejne? Nie. Ten tekst się nie zmienia. Musisz poczekać równe 360h od otrzymania SMS, co do sekundy, czyli nie 14, a 15dni... Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Xiaomi Claud powiększenie przestrzeni
Nezumi odpowiedział(a) na Rontam pytanie w HyperOS - korzystanie
Po wejściu w "get more storage" a potem w "buy" powinna pokazać się taka tabelka: -
Xiaomi Claud powiększenie przestrzeni
Nezumi odpowiedział(a) na Rontam pytanie w HyperOS - korzystanie
Wiesz no, ty płacisz kolesiowi, który stronę MiCredits założył, teraz ten koleś musi zareagować i zrobić płatność od siebie do Xiaomi, daj mu czas, to niestety nie działa błyskawicznie . -
Wpisz hasło, a na górnej belce masz niebieskie "OK" i musi zapamiętać.
-
Xiaomi Mi5 "aplikacja przestaje działać..."
Nezumi odpowiedział(a) na Majsterius temat w Problemy techniczne
Czyli pośrednik, telefon ma wgrany nowy soft, czyli albo jest ze zwrotu/naprawy, albo koleś po prostu nieudolnie zaktualizował soft. Pisz do nich. -
Xiaomi Claud powiększenie przestrzeni
Nezumi odpowiedział(a) na Rontam pytanie w HyperOS - korzystanie
Info o kredytach jest bodajże na stronie i.mi.com i "get more storage" to w 2 tabelce masz informacje o MiCreditach. -
Xiaomi Claud powiększenie przestrzeni
Nezumi odpowiedział(a) na Rontam pytanie w HyperOS - korzystanie
Nie wiem czy jest możliwość powiększania chmurki dla UE, kiedyś ludzie używali tego: https://www.micredits.com/ Nie jest to oficjalne, ale płatność jest przez PayPal, więc jakieś zabezpieczenie jest. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
skróty ekranu blokady Skróty na ekranie blokady
Nezumi odpowiedział(a) na Użytkownik357 temat w Kosz
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. -
Xiaomi Mi5 "aplikacja przestaje działać..."
Nezumi odpowiedział(a) na Majsterius temat w Problemy techniczne
Gdzie kupiony? Po sofcie wnioskuje, że nie w oficjalnej dystrybucji... -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Xiaomi Redmi Note 3 PRO PL - Przebarwienia na wyświetlaczu - problem z naprawą gwarancyjną
Nezumi odpowiedział(a) na dejf123 temat w Serwis urządzeń
@IT4Geeks.Polska szarość, szarość, szarość... ja bym tutaj chciał troszku zieleni, czerwieni . Mało co w życiu jest 0-1, zawsze najdą się odstępstwa od normy. Tutaj kwestia jest serwisu, który został opłacony przez pośrednika, nie producenta. Co za tym idzie, kombinuje jak koń pod górkę, aby jak najmniej naprawiać i tak, nie jest tak zawsze, ale po co naprawić i wydać na to miedziaka, jeżeli można odesłać z kwitkiem z opisem, że winny użytkownik? Ja od 3 miesięcy czekam, aż Kingston rozpatrzy sprawę moich ram'ów wysłanych na gw, niby gwarancja wieczysta, niby się wszystko zgadza, niby przysługują mi nowe kostki tylko... jakoś się im nie spieszy z wysłaniem ich . Tutaj mam prawo narzekać na producenta. W sprawie poruszanej tutaj w temacie, nie. Nie zapomnę, jak Lenovo się oberwało po aferze z "Oryginalną atrapą" laptopa, którą rozdali w jakimś tam konkursie w Polsce... Osoba biorąca udział nie dosłyszała, że rozdają atrapy. Szczęśliwa, że wygrała laptopa poleciała do domu, rozpakowuje, a tutaj zonk, sam plastik, oczywiście temacik zaraz na wykopie, tysiące odpowiedzi, bulwers, zaczyna się nagonka na Lenovo Legion, a pod koniec się okazuje, że koleś nie dosłyszał, że walczy o atrapę... Niby nic, ale przez kilka dni ludzie nakręcali fale hejtu w stronę Lenovo, obstawiam, że w tym czasie Lenovo w PL nieźle oberwało finansowo, bo jak ktoś zauważył, że lenovo daje atrapy, to pomyślał 2x zanim kupił ich sprzęt, a do dziś się ciągnie na ich FP tekst z pytaniem, czy to na pewno jest pełnoprawny sprzęt, czy może znowu dają "Oryginalną atrapę"... Wiadomo, że i konsument i sprzedawca/serwis może kręcić. "Janusze" znajdują się po obu stronach barykady, ale spójrzmy na to realnie... Kto ma większą siłę przebicia teraz, sklep, czy konsument? Komu zaufają inni konsumenci, właścicielowi sklepu, czy niezadowolonemu klientowi? Kurła, niepotrzebnie żem temat AMOLED przywołał . Napiszę tylko "To, że tobie działa, nie znaczy, że problem nie istnieje" . -
Xiaomi Redmi Note 3 PRO PL - Przebarwienia na wyświetlaczu - problem z naprawą gwarancyjną
Nezumi odpowiedział(a) na dejf123 temat w Serwis urządzeń
Do producenta mogę mieć pretensje, że zrobił nietrwały produkt, ja, klient, ale mówimy tutaj o podejściu serwisów i pośredników (bo do niego się musimy zwrócić, a nie do producenta) do napraw gwarancyjnych. Niewiele z nich uznaje tłumaczenie klienta, że "samo się stało". Serwis za wszelką cenę będzie wpychać klientowi, że to jego wina, tak długo, jak tylko się da. Jeżeli klient będzie uparty to zawsze ma szansę, że mu to naprawią dla świętego spokoju. @Lamcza bodajże był tak upierdliwy w stosunku do Samsunga i ich ekranów z tego co pamiętam (boże, jaka to już historia ). Reasumując, my tutaj wszyscy wiemy, że użytkownik nie zawinił, że fon powinien być naprawiony w ramach gwarancji, ale nie zmienia to faktu, że serwis i tak będzie się wykręcać. -
Xiaomi Redmi Note 3 PRO PL - Przebarwienia na wyświetlaczu - problem z naprawą gwarancyjną
Nezumi odpowiedział(a) na dejf123 temat w Serwis urządzeń
Założę się, że będą się tłumaczyli tym: czyli winny jest użytkownik, więc można sobie dać spokój. Typowe polskie serwisy gwarancyjne (pewnie nie tylko polskie), naprawiać jak najmniej i jak najskuteczniej zasłaniać się paragrafami, wnioskami, papierkami i winą użytkownika... -
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Zobacz w Uprawnieniach, czy MiWideo ma wszelkie uprawnienia... apka niestety potrzebuje uprawnień do praktycznie wszystkiego...
-
Jeden z klientów tego sklepu wysłał w zgłoszeniu coś takiego: Jego nick na forum @mmair172. Jeżeli sprzedawca się kiedyś tutaj pojawi, to proszę o PW do tej osoby, nie do mnie.
