-
Postów
10 154 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
122
Treść opublikowana przez Nezumi
-
Po Redmi 2 wiem, że nie zawsze warto aktualizować... Redmi 2 na 5.1 był nie do użytku, a na 4.4 był to bardzo przyjemny i tani telefonik .
- 6 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- marshmallow
- split screen
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
xiaomi.eu/miuipolska Xiaomi.eu - dyskusja na temat zmiany bazy China->Global
Nezumi odpowiedział(a) na Karls pytanie w HyperOS - korzystanie
Ależ oczywiście, zawsze warto dyskutować, dzięki dyskusji można dojść do na prawdę ważnych i ciekawych wniosków, jak to mówią "co 2 głowy, to nie 1" . -
xiaomi.eu/miuipolska Xiaomi.eu - dyskusja na temat zmiany bazy China->Global
Nezumi odpowiedział(a) na Karls pytanie w HyperOS - korzystanie
Pragnę także nadmienić, że taka ankieta tutaj jest czysto... nawet nie tyle poglądowa, co jest zwykłą ciekawostką, bo to co sobie tutaj "przegłosujemy" ma średnio wpływ na decyzję teamu Xiaomi.eu, ten temat miałby więcej sensu na forum xiaomi.eu, tutaj możemy sobie po prostu podyskutować... Ja po prostu nie widzę sensu robienia Xiaomi.eu na sofcie global... Xiaomi.eu zawsze było jakąś alternatywą dla globala, szybsza reakcja community na ew. błędy, czy też sporo lepsza jakość tłumaczenia w sofcie na dany język, czy reszta dodatków... Ja po prostu nie widzę sensowności zmiany tej bazy, ale ja też nie kompiluje tych rom'ów, nie wrzucam ich, także jeżeli team z xiaomi.eu zdecyduje się na taki ruch, to ich sprawa. Ja korzystam z ich softu od 3-4lat i nie mam zamiaru ich pouczać, jak dla mnie wykonują świetną robotę... Od początku mam wrażenie, że wątek jest ciutkę pretensjonalny, bo szczerze, jeżeli wam się coś nie podoba, jest masa innych customów, romów etc... Jak mi coś w jakiejś restauracji nie pasuje, idę do innej, jeżeli nie lubię jakiejś firmy, to jej nie kupuję... @mrosi Nie wyrzucajmy wątku, niech sobie jest, w sumie drugiego takiego nie ma, a z drugiej strony sam jestem ciekaw co to za community nam się tutaj "zalęgło" i jak to się pozmieniało przez te kilka lat na forum . No i hej! Magia! ponad 10 postów i trzymamy się tematu! -
xiaomi.eu/miuipolska Xiaomi.eu - dyskusja na temat zmiany bazy China->Global
Nezumi odpowiedział(a) na Karls pytanie w HyperOS - korzystanie
Nawet miesiąc różnicy, co daję całkiem pokaźną sumkę tematów i płaczu na forum, a co za tym idzie, zamieszania. Co więcej, pamiętaj, że są osoby, dla których głupi numerek w informacji o fonie jest wart więcej, niż własne życie... Ty się z nimi męczyć nie musisz... Już widzisz jak Ci chińczycy testują rom dla Globala... To są 2 osobne linie romów... 2 osobne zespoły, 2 osobne grupy docelowe, często błędy z globala nie istnieją na china i vice versa... Oh tak, straszliwe, jakiś fonik za grosze dostał aktu andka na globalu, aby pokazać, że "mogą" i uciszyć płaczki... Jak na razie, nic nie upadło, jeszcze... Nadal china wyprzedza w ogólnym rozrachunku globala, a sama jakość tłumaczenia też ma swoją wartość.... Przestańcie patrzeć przez pryzmat "ja", a zacznijcie przez pryzmat "my"... To, że wam numerki nie przeszkadzają, nie znaczy, że reszcie też... Masa ludzi dalej "szcza w nogawkę" jak tylko widzi aktualizację bazy andka... @Karls mi nie musisz podawać, co ma miuipolska.... Bugi były, są i będą zawsze, co więcej, TO JEST DEV... -
xiaomi.eu/miuipolska Xiaomi.eu - dyskusja na temat zmiany bazy China->Global
Nezumi odpowiedział(a) na Karls pytanie w HyperOS - korzystanie
Jaki byłby sens... wypuszczać MIUIPolska.... na global dev... jeżeli tam jest już język PL, z tym że tłumaczenie jest... no powiedzmy sobie szczerze, gorsze? Co więcej, na China dev trafia sporo więcej nowości, pojawiają się one szybciej i co więcej, właśnie dzięki china dev można się bawić nowymi bazami androida, jeszcze zanim wejdą one oficjalnie do globala... Sami wiecie jaki jest spam tematami "kiedy mój model dostanie Androida 1000000", jak tylko pojawi się jakikolwiek przeciek na ten temat. -
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Na 6.7.28 nie istnieje OTA xiaomi.eu...
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Nawet dobrze 9 jeszcze nie weszła, a oni już krzyczą za 10?
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Zapoznaj się z Samouczkiem MIUIPolska: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zdunex25.tutorial
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
- 3 odpowiedzi
-
- pomocy!!!
- wolno działa
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Krytyczne podatności w procesorach Intel i ARM
Nezumi odpowiedział(a) na mormegil temat w Aktualności
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/amd-oswiadczenie-w-sprawie-podatnosci-procesorow-na-ataki.html Stanowisko AMD, nie żeby coś, ale jakoś stwierdzenie "wierzymy, że" nie wywołuje u mnie zaufania, to poddaje w wątpliwość, czy rzeczywiście procki AMD są bezpieczne od strony Meltdown... -
1. Popraw stylistykę 1 postu, bo tego się czytac nie da... Interpunkcja, wielkość liter oraz usuń też ten "żal", to nie nk, czy fb... Masz 24h na poprawę postu. 2. Odpal telefon w recovery -> reboot to system, jeżeli nie wstanie, to MiFlash i flashujesz system na nowo.
- 3 odpowiedzi
-
- back to mainmenu
- reebot system
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
https://miuipolska.pl/forum/topic/21485-mi5-cegła/?page=1 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
- 4 odpowiedzi
-
- miui 9
- zautomatyzowane zadania
-
(i 6 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
-
Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
-
Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
