Skocz do zawartości

Nezumi

VIP
  • Postów

    10 154
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    122

Treść opublikowana przez Nezumi

  1. No zostaje Ci czekać, aż A2mobile ogarnie bałagan u siebie, bo jeżeli Play Ci działa, to telefony żadnej winy nie ponoszą, a też nic w nich już więcej nie ustawisz...
  2. @majdan12 już nie strasz, równie dobrze, może mieć słabą ładowarkę lub uwalony kabelek usb . Poleci biedak do serwisu u siebie, coś mu nagrzebią i dopiero będzie .
  3. Czasami? Kwestia miejsca z którego się dzwoni i podłączonego bts'a wykluczona(np zmiana anteny)? Problem występuje u 1 osoby do której dzwonisz, czy u kilku?
  4. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  5. Spróbuj jeszcze ew. aktualizacji z poziomu MiPCSuite, a jeżeli tam nie zatrybi, to zostaje ci MiFlash. Doprecyzuj też, czy masz RN4, czy 4X (Mediatek, czy Snapdragon).
  6. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  7. Nezumi

    Zrywa sygnał GPS

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  8. https://miuipolska.pl/forum/topic/32041-usunięcie-blokady-frp-konta-google/ Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  9. IBG kupisz także z magazynu w EU i masz wysyłką w 3dni, ale jeżeli Polski to wszystkie 3 sklepy są ok... x-kom ma od ABCData, Proline ma własnego dostawcę, ale problemów u nich z gwarancją nie ma, nie wiem skąd ma Media Expert, bo jak na ABCData mają za niską cenę, obstawiałbym, że z CKMediator.
  10. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. To, że wysyłka jest z EU nie znaczy, że dostaniesz takie same prawa jakbyś kupował w EU... Nie dostaniesz faktury, bo... sklep jest w Chinach... karta gwarancyjna? Marzysz o gwarancji na GearBest? Ahh.. dobrze mieć marzenia :).
  11. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  12. Z wyborem telefonu, jest jak z wyborem nie wiem... koszulki, albo spodni... ludzie na forum/sklepie mogą Ci poradzić co im się bardziej podoba, albo wyrazić swoją opinię na temat co im się lepiej nosi, ale nikt za Ciebie wyboru nie podejmie... Wiadomo, że mając fundusze na Mi6, nie ma sensu brać RN4, ale jeżeli szuka się cena/jakość, ma się ograniczone budżety etc. to trzeba brać to, co jest. Huawei vs Xiaomi? Ja Ci polecę Xiaomi, ktoś inny Huawei'a, znowu kwestia gustu, chociaż bardziej ufam prockowi od Qualcomma, niż od Huawei. Co do P9 lite to miałem w łapkach i jednak wolałbym RN4.
  13. Przecież jeżeli RN4 wystarczy Ci aż nadto, to chyba jasne, że sensu w Twoim przypadku nie ma...
  14. Upewnić się, że szukasz w odpowiednim miejscu....
  15. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  16. To jest jedyny model Xiaomi z NFC i B20... reszta ma albo 1, albo 2...
  17. Nezumi

    Aktualizacja

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  18. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  19. Nezumi

    usuwanie sms

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  20. Nezumi

    Odblokowanie BL na Mi6

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Dostałeś wyżej odpowiedź co z tym zrobić, więcej i bardziej szczegółowe informacje najdziesz w dziale Tutoriale i temacie dotyczącym odblokowania BL.
  21. Nezumi

    Do usunięcia

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
  22. Nezumi

    Aparat

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Pisz w temacie o Magisk ogólnego lub Twojego modelu.
  23. Nezumi

    ODCISK PALCA

    Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Stable, nic nie zrobisz, pobaw się ew Flashem i zmiana softu... Aktualizacja androida na MTK? Dobry żart, może jeszcze frytki do tego? Kupiłeś MediaTek'a, zapomnij.
  24. Nie wiem co to jest za twór, ale nie miuipolska i nie oficjalny...
  25. Mi5, router Asus RT-AC58U 2.4 (40)->200Mbps 802.11n 5->433Mbps 802.11ac Podawanie prędkości neta przez WiFi troszku się mija z celem... Za dużo zależy od ISP... Różnice ~5Mbit/s to dla mnie granica błędu pomiarowego...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...