Jump to content

Poohacz79

Użytkownicy
 • Posts

  483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Poohacz79 last won the day on October 27 2016

Poohacz79 had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Biskupice

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI5, MI4c

Recent Profile Visitors

3,335 profile views

Poohacz79's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

56

Reputation

 1. Po zainstalowaniu najnowszego stable z Androidem 12 i MIUI 13 telefon nie chce się uruchamiać. Stoi na logo MI i wkoło się resetuje. Pomaga tylko i to nie zawsze wejście w TWRP i wipe dalvik/cache po tym zabiegu uruchomi się normalnie lub też nie. Fastboot działa. Jak już telefon wystartuje to działa w 100% i tak do pierwszego wyłączenia bądź restartu. W TWRP nie może odszyfrować danych w pamięci po wpisaniu hasła. Wcześniej nie było problemu. Miał ktoś podobny problem?
 2. Może to dziwne ale u mnie problem z czujnikiem nie występuje. Kupowałem dwie sztuki telefonu w moim problemu nie ma a u kolegi dla którego kupowałem drugą sztukę problem jest.
 3. Dokładnie. Działa losowo. Pozostaje poczekać na aktualizację
 4. Witam. Dziś po południu dostałem powiadomienie z apki Google Pay, że "telefon nie spełnia standardów bezpieczeństwa" i że telefonem nie można płacić zbliżeniowo. (root lub niecertyfikowane oprogramowanie) Dodam, że nigdy nie miałem problemów z płatnościami na romie EU. Odinstalowanie aplikacji, czyszczenie delvik/cache nie przynosi żadnego rezultatu / usunięcie kart płatniczych i ponowne dodanie także. Magisk też nie pomaga:( Miał ktoś taki problem?
 5. Po przejściu na Xiaomi.eu jest to samo. Może to problem aplikacji Gmail? Na innych klientach poczty wszystko działa jak należy.
 6. Dziękuję. Użyłem starszej wersji. Poszło.. temat do zamknięcia
 7. Cześć. Zabrałem się za instalację romu Xiaomi EU. Bootloader odblokowany, Twrp wrzucone. Jest jednak problem. Nie mam dostępu do pamięci telefonu (nie mogę przerzucić romu do pamięci telefonu). Przy próbie FORMAT DATA wyskakuje na czerwono "E:unable to encrypt FBE device" ale niby wszystko jest done. W kompie nie mam dostępu do Internal Storage. Telefon jest widziany ale nie mogę nic skopiować do jego pamięci wewnętrznej. (we właściwościach brak danych o pojemności itd...) Czy zna ktoś rozwiązanie problemu?
 8. Może głupie pytanie bo od 2016 roku nie miałem doczynienia z softami. Mam RN10Pro i soft V12.5.4.0.RKFEUXM na razie do piątku zablokowany bootloader. Dostępny dla tego modelu jest soft V12.5.6.0.RKFMIXM jednak w nazwie kodowej widzę że różni się dwiema literami. Oba są do pobrania jako global. Czy mogę go instalować?
 9. Cześć. Problem jak w temacie. Na ekranie telefonu pojawiają się wszystkie powiadomienia ale nie które aplikacje jak np: gmail, usługi Google bez powiadomienia dźwiękowego. Wszystkie opcje powiadomień włączone. Zakładanie kłódek, brak oszczędzania baterii i dostępy do powiadomień nie pomagają. MIUI Global 12.5.3 Miał ktoś podobny problem? Komuś udało się go rozwiązać?
 10. Bateria Nohon jest wydajniejsza niż oryginał.
 11. Wygląda na to jakbyś miał wciśnięty cały czas przycisk VOL-. Trzymając vol- przy restarcie czy uruchamianiu telefonu powoduje przejście w tryb fastboot. Także problem dotyczy wg mnie przycisku. Albo coś go fizycznie przyblokowało (np paproch) albo jest uszkodzony.
 12. Odkopałem swoje MI4c z softem sprzed 2 lat (tygodniówka 6.9.29 na adroidzie 5.1) Czy mogę go zaktualizować tak po prostu do najnowszej wersji czy muszę najpierw w jakiś sposób go do tego przygotować? (np zmiana TWRP na najnowsze lub jakieś inne zabiegi)
 13. Mam tam dodane tę aplikacje które mówią że nie mogę zostać zlokalizowany.
 14. Fixa łapie dosłownie w sekundę. Tak też myślałem że wipe będę musiał zrobić. Ale dzięki za próbę pomocy. Napiszę potem czy pomogło.
 15. GPS test & fix pokazuję lokalizacje. Od razu łapie kilkanaście satelit.....
×
×
 • Create New...