Jump to content

bartekw11

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bartekw11's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Telefon nie również nie reagował na vol+ i power. Po jakichś 5 minutach normalnie udało mi się go włączyć przyciskiem power. I jak narazie działa.
  2. Zawsze można spróbować, raczej już nie zaszkodzi w niczym. Mógłbyś napisać co i jak, bo nie za bardzo się znam na tym ?
  3. Komputer nie wykrywa. Mam zamiar oddać - napisałem jednak, bo może ktoś zetknął się z takim problemem i zna jego rozwiązanie.
  4. W tym tygodniu przyszedł mi nowy xiaomi redmi note 5 z polskiej dystrybucji. Po rozpakowaniu zauważyłem problem - nie mogłem włączyć telefonu. Podłączyłem telefon do ładowowarki i odczekałem jakaś godzinę po której ponowiłem próbę włączenia smartfona. Nadal nie chciał się włączyć. Jednak udało mi się uruchomić fastboota i jakoś później wszystko było dobrze. Wczoraj przycisk blokady ekranu znowu zaczął szwankować i coś mnie podkusiło, żeby wyłączyć telefon - dla bezpieczeństwa ustawiłem w opcjach, żeby za kilka minut mi się włączył. Od tej pory nie mogę włączyć telefonu. Na ładowarkę reaguje. Proszę o pomoc
×
×
  • Create New...