Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Hm, ok. Trzeba najpierw ten chyba. https://drive.google.com/uc?id=1daRk5pHlNCx83jRNWiy5T_atIOP7RJH5&export=download
  2. Tej wersji https://miuipolska.pl/d/twrp/platina/twrp_platina.img Nie, nie jest aktualizowane.
  3. Bug po stronie aparatu. Kiedyś był na kilku betach, bo sam taki miałem - chodzi o przecinki i kropki. My używamy przecinków, apka wymusza kropki. Stąd FC. Na becie jest to już dawno naprawione, dziwne, że nie zweryfikowali tego na stable... Podmiana apki powinna zadziałać.
  4. Przy okazji zaznaczę, że link poszedł ode mnie nikt inny go wczesniej nie miał. W OTA jeszcze nic nie ma chyba, widziałem tylko jedno zgłoszenie, że ktoś dostał (bodajże z Hiszpanii).
  5. Tak. Musisz mieć roota. Dla zainteresowanych nowa wersja AOD z dzisiaj: https://f8.market.xiaomi.com/download/MiVip/090c6e5d882274a240ee1d2475390f7fbd220838f/1578646715446_signed_PLATFORM_746a1c0219_app_universal_release_unsigned.apk
  6. Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Efekt można wyłączyć w Ustawieniach (Dodatkowe ustawienia > Efekty przedniego aparatu). Pytanie o to już się na forum pojawiało.
  7. Bo nikt mi jeszcze nie chce potwierdzić, czy poprawiony ROM działa, czy nie. Jak ktoś chce sprawdzić, czy poprawione 11.0.7.0 działa, to zapraszam na PW, nie chcę tu tworzyć zbędnego spamu.
  8. 1. Nie 2. Nie wiadomo, będzie kiedy będzie. To nie od nas zależy, naprawdę.
  9. No to zrób wipe. Nie może zmienić wersji bazy danych z nowszej na starszą.
  10. Zainstalowałeś bez wipe? Musiałbyś chyba je zrobić.
  11. Dowolnego z google play (terminal emulator). Tak, z telefonu.
  12. Są na devie. Musiałbyś podmienić apk w /system. Pisałem już tutaj, że nie pozwalamy specjalnie na instalację apek systemowych, bo potem zgłaszane są problemy, które nie należą do nas: Jak już koniecznie musicie, no to wklepcie tą komendę i po sprawie. Ale potem nie wołajcie, że AOD wam się psuje przez to, że zainstalowaliście update od Xiaomi, a nie od nas.
  13. Skoro to Xiaomi.eu, to powinien być polski..
  14. Dopiero co puścili na Chiny. Być może niedługo będzie na Global.
  15. Sugeruję wgrać ręcznie. Już kilka osób pisało do nas na FB na ten temat, OTA jakoś czasem nie widzi tej aktualizacji - ale ściągnięcie i zainstalowanie jej ręcznie przechodzi bez problemu.
  16. Aktualizacja do Androida 10 https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QEAMIXM/miui_MI8Global_V11.0.1.0.QEAMIXM_ca414294fa_10.0.zip
  17. Na nowych urządzeniach i to tych, które mają już te apki od startu. Stare nie mają tego.
  18. Zależy od Xiaomi kiedy oni puszczają stable.
  19. Nie mam pojęcia... Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  20. Tutaj http://bigota.d.miui.com/V11.3.5.0.PFCEUXM/miui_PYXISEEAGlobal_V11.3.5.0.PFCEUXM_7809748c0a_9.0.zip Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  21. Poprawki w kwestii zgłaszanych błędów (problemy z lokalizacją, szuflada aplikacji, grubymi czcionkami w niektórych apkach itd.) + aktualizacje wszystkich apek do nowszych wersji Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  22. Tak, powinien być wipe. Data, dalvik, cache. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  23. Tak. W tygodniowych jest ten sam soft i będzie aktualizowany tak jak stable (czyli zależy od Xiaomi kiedy) Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...