Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 752
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Bo dodali wsparcie dla tych apek. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  2. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  3. OrangeFox pod Oreo: https://drive.google.com/open?id=10F62LzACpWZgQ3GaPav-ks-rM9JcQ90S
  4. Uruchom TWRP (vol+ i power). Nie wiem jaki masz język, prawdopodobnie angielski, więc wchodzisz kolejno w: Advanced > File Manager > data > system > usuwasz następujące pliki, klikając na nie, wybierając Delete i zatwierdzając (nie wszystkie muszą być w tym folderze): gesture.key password.key locksettings.db locksettings.db-shm locksettings.db-wal Po usunięciu klikasz Reboot System. System powinien się uruchomić bez wzoru.
  5. Wersje fastboot zawsze są z opóźnieniem, trzeba czekać. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  6. To po co pisałem polską instrukcję? ;p https://www.miuipro.info/res/doc/pl.html oczywiście jak ktoś znajdzie bugi w tłumaczeniu to prosiłbym o podsyłanie
  7. Jakby miał EEA, to miałby inny komunikat. Ma normalny Global, po prostu nie może zaktualizować. Dopóki nie pójdzie publicznie, dopóty mogą zaktualizować tylko Ci, którzy mają odblokowany bootloader i TWRP albo członkowie Mi Pilot. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  8. Spróbuj na innym TWRP. Być może masz za stare na Androida 9 (jeśli miałeś Oreo przedtem).
  9. Format Data dalej musisz zrobić, szyfrowanie idzie dopiero później po dodaniu hasła/pinu Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  10. Tak, to samo robi powyższy moduł. Wyłącza L1. I na pewno skoro jest wyłączone L1 to w Netflixie macie 480p a nie HD. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  11. Poziom zabezpieczeń DRM. Jak jest L1, to masz Netflixa, Amazona Prime i inne tego typu usługi w HD, a jak nie - to w SD (około 480p). Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  12. Nie będzie L1. Będzie ok bo na L3 jest ok. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  13. Myślałem że to poprawiłem... Będzie ok w następnej aktualizacji Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  14. Angielskie Mi PC Suite nie działa z nowymi urządzeniami od jakichś... Hm... 3 lat. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  15. Powyższy sposób nie będzie potrzebny w piątek. Wyłączyliśmy na razie L1.
  16. Myślę że będzie ale ja na to nie mam wpływu.
  17. Nie został, ostatnia dostępna w fastboocie to 10.3.15.0. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka Edit 2.01.2019 Q dla Mi 9T Global @Antyhaker @Zenderable https://bigota.d.miui.com/V11.0.1.0.QFJMIXM/miui_DAVINCIGlobal_V11.0.1.0.QFJMIXM_8717ecdcf3_10.0.zip
  18. Bo w Messengerze jest inne uprawnienie. Uruchamianie w tle ostatnio zaczęło znaczyć "wyświetlanie wyskakujących okien podczas pracy w tle", bo to zmienili, a po prostu nie było zmienione w miuipolska. Od następnego wydania (10?.1.2) będzie już OK. Nie, aktualizacja wgra ci TWRP od razu (przynajmniej powinna). Jak nie, to najwyżej wgrasz. Jesteś na tak starej wersji, że raczej wipe jest niepotrzebny.
  19. Na xiaomi.eu, a nie na EEA. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  20. U ciebie jest to uruchamianie w tle. Musi to być zmienione w tłumaczeniu - będzie w następnym wydaniu. Spróbuj wyłączyć i włączyć ponownie uprawnienie "uruchamiania w tle". Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  21. Crash kalkulatora i innych rzeczy gdzie wywalaloby ten błąd (apka Zdrowie, launcher itd.). Nic więcej. Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  22. Problem był naprawiany tylko dla jednego Mi 5, który ma Igor Eisberg. W skrócie - nie obchodzi go już ten model, bo jest on EOL. Zobaczymy, może będzie upload.. ale to nie ode mnie zależy.
  23. Chodzi o osoby mające Mi5/inne z 8.0. Inne telefony nie mają tego problemu Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
  24. Z tego co wiem szyfrowanie działa normalnie na devie, ale właśnie nie na stable. Acid to u siebie przerabiał.
  25. Problem został naprawiony kilka dni temu. Niestety nie mam informacji, czy pójdzie reupload czy nie... [Edit] nie będzie żadnego reuploadu niestety. Wygląda na to, że trzeba się przenieść gdzie indziej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...