Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 752
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Z tego co się orientuję to ten problem był już rozwiązany w październiku... Nie wiem, dlaczego to jest dalej, ale nie jestem w stanie nic pomóc. Na devie jest ok.
  2. Ale to jest stable pod RN8, a piszemy o wersji Pro.
  3. Ale on nie ma roota, musiałby go wpierw zrobić.
  4. Czy masz tam napisane "Global"? Jak tak, to masz syf-MIUI. Mi 8 SE nigdy nie miało Globala (miałem ten telefon przez ponad rok, więc wiem, co mówię). Musisz wgrać MIUIPolska.
  5. L1 zostało przywrócone w 20.1.16/21. Jeśli u kogoś nie ma to znaczy że w jego telefonie jest coś popsute głębiej.
  6. No to w takim razie może po prostu aktualizacja nie poszła... Niech idzie na reklamacje.
  7. Ustawienia > Powiadomienia (nie wiem czy tak jest na Globalu). Ewentualnie spróbuj wyczyścić dane aplikacji SMS.
  8. Jeśli masz na dole w tym menu "This MIUI version can't be installed on this device" to zapewne masz klasyczny przypadek chińska wersja telefonu + wersja Global oprogramowania i zablokował ci się bootloader. Serwis, bo trzeba by wgrać China, odblokować bootloader i wtedy wgrać Globala.
  9. Nie wyłączyłeś podglądu powiadomienia dla apki SMS w ustawieniach?
  10. My o problemie wiemy ale to bug China. Dopóki oni tego nie naprawia to nie ma szans by to się udało u nas
  11. Chiński Nowy Rok. I być może pewnie koronawirus...
  12. Tak, to jest kwestia Tapatalka.
  13. Z tego co wiem to tak, będzie.
  14. fastboot boot nie działa na nowych telefonach. Robisz fastboot flash recovery twrp.img.img, a potem fastboot reboot i trzymasz vol+, aż się uruchomi. edit - ok, widzę, że nie działa. Próbuj tak jak dzidexx pisze.
  15. Musiałbyś wyciągnąć dzwiek z danej aplikacji i go zaimportować raczej..
  16. To w takim razie da się ustawić dla każdej aplikacji z osobna, tylko jest to zrobione trochę inaczej. Ustawienia > Aplikacje > Zarządzanie > twoja apka > Powiadomienia > na dole powinny być Kategorie powiadomień. Musisz w każdej z nich ustawić sobie ten sam dźwięk (jeśli chcesz ten sam) i to powinno zadziałać. Oficjalna = Global? jak tak to nie ten wątek. W skrócie - możesz sprobowac zainstalować ale raczej nie pójdzie bez odblokowania.
  17. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  18. No i po co to robiłeś? Dtbo, jak sama nazwa wskazuje, wgrywa się... No... na dtbo? Wgraj Globala na czysto MiFlashem (żebyś nie zablokował bootloadera) i rób wszystko od początku, bo po prostu pomieszałeś i zrobiłeś nie tak, jak trzeba.
  19. Problem z "najnowszą oficjalną" = Globalem? Jak tak, to nie ten wątek.
  20. Jakieś złe TWRP wgrałeś, nie widzi nazwy urządzenia w ogóle. Wyłącz weryfikację sygnatury w TWRP (po wgraniu działającego twrp)
  21. I wszystko jasne. Masz tzw. "syfMIUI". Mi 5X nie miał Globala nigdy. Istnieje prawdopodobieństwo, że masz nawet odblokowany bootloader. Niestety Mi 5X to specyficzny przypadek i trzeba tu patrzeć na bootloader... Bo jest duże prawdopodobieństwo, że masz go nie od tego telefonu, co trzeba - co powodowało przy próbach jakiegoś wgrywania czy modyfikacji że po prostu telefon uwalal się na amen. Do zrobienia: Uruchom tryb Fastboot w telefonie. Na komputerze musisz uruchomić Minimal ADB and Fastboot/wejść jakikolwiek inny folder gdzie masz binarkę Fastboot (plik o nazwie fastboot/fastboot.exe, jakkolwiek) i wejść w wiersz poleceń w tym katalogu (ctrl+shift+prawy przycisk myszy > otwórz wiersz polecenia tutaj/otwórz powershell - przy powershellu jako pierwsze wpisujesz cmd, zatwierdzasz enterem). Sprawdź czy bootloader jest odblokowany - komenda fastboot oem device-info Sprawdź, jaki masz bootloader - komenda fastboot getvar product W ostateczności, jak chcesz tylko zresetować do fabrycznych, to powinna pomóc komenda fastboot -w Ciężko, by tak nie było. Opcja resetu z telefonu przekierowuje go do recovery, w którym wykonywana jest ta operacja. U ciebie najwidoczniej nie ma recovery, więc nie ma gdzie tego zrobić nawet.
  22. Problem z Asystentem został naprawiony na nowej wersji która się pojawiła w nocy (i powinna być w OTA, bo dopiero co z OTA pobrałem)
  23. Napisz, jaką masz wersję MIUI. Inaczej ciężko powiedzieć gdzie to masz. Generalnie powinno być w opcjach programisty (opcja Stan odblokowania Mi albo Mi Unlock Status)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...