gore2kill4

Użytkownicy
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

About gore2kill4

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday 06/22/1976

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  \/\//\\/\//\ Warszawa

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś dopadłam kolegę córki który ma mi9se i też jest grzechotka. Gdy trzymamy telefon w pionie i machamy na boki nie ma tego efektu.
 2. Gdyby nie ta cisza w nocy, to bym pewnie na to uwagi nie zwrócił. Teraz pewnie jak już o tym wiem, to dopóki nie minie jakiś czas i nie zapomnę, będzie mnie "informowało" [emoji23] W OP 5 dopóki nie napisali o Jeely Gate to nie zauważyłem żelowego efektu wyświetlacza. Życie Gdyby się komuś jeszcze chciało sprawdzić byłbym wdzięczny. Im więcej potwierdzeń że jest podobnie tym większy spokój ducha [emoji1787][emoji23]
 3. Do tej pory nie zwróciłem na to uwagi. Teraz siedzę w nocy w zupełnej ciszy i jak ruszam szybko telefonem trzymając go poziomo, to słychać delikatne stukanie w górnej części telefonu w okolicy obiektywów. W dzień do tej pory ze względu na hałasy otoczenia nie zwróciłem uwagi. Czy możecie sprawdzić jak to wygląda u was? Wziąłem starego redmi 3 z jednym obiektywem i też choć trochę ciszej słychać taki stuk.
 4. Ja mam to samo co OP. Wcześniej działało normalnie z tą samą kartą banku. Po jakiejś aktualizacji zaczął się cyrk. Samo randomowo odpina kartę od Gpay a czasem jak płacę to po przyłożeniu wyświetla napis że karta nie skonfigurowana ale płatność przechodzi i wbijam pin. Potem muszę konfigurować kartę od nowa. Czasem po skonfigurowaniu specjalnie nie płacę telefonem kilka dni a i tak karta się odpina. Widziałem już sporo oponki w GP na ten temat. Dam nie znam rozwiązania. Karta bankowa w moim przypadku to Mbank
 5. Zainstaluj sobie to i będziesz wiedział co się dzieje i ile razy https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ryosoftware.rebootsmonitor
 6. Mam problem z G Pay. Wcześniej działało ok . Dodaję kartę i po ok 2 dniach sama się odpina. Czasem zapłacę ze 2 razy, a czasem nie płacę np 3 dni i ponownie każe mi konfigurować kartę. Wcześniej używałem 3 miesiące i było ok. Czytałem w Google Play komentarze że kilka osób miało podobnie na mi 8.
 7. Dzięki. Wygląda świetnie, mam gdzieś w apce Ali więc zaraz zamawiam.
 8. [email protected] dasz radę zrobić zdjęcia z telefonem w tym case?
 9. "Naprawdę lepiej w trybie manualnym podbić ISO do 25600" W trybie pro mam ISO zostawić na auto?
 10. Względem Mi 9 nie ma wiele zmian, wolę poczekać na prawdziwe Mi 10
 11. I jeszcze to nazewnictwo. Mi 9 i to Pro [emoji857] robi robotę.
 12. Opis czytałeś? Fajnie że do cejsa dają zestaw montażowy Pewnie ktoś kupi jak będzie miał plecki rozbite lub będzie wymieniał baterię.
 13. Co mi po baterii skoro i tak przy moim użytkowaniu ładuję codziennie przed snem. To że zostanie mi 40 % na noc nic nie zmienia. Na drugi dzień w okolicy południa i tak będzie szukanie ładowarki.