Jump to content

mati9632

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mati9632's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

4

Reputation

 1. To raczej wina sieci, u mnie po zakupie w Play wyskakiwało LTE+ (1800 + 1800, 2100 + 2100)ale od jakiś dwóch miesięcy przestało ... Za to w nju cały czas łapie LTE+ tzn. jak się połączy na 2100 to wyskakuje magiczne LTE+. Ciężko mi teraz złapać ale dosyć często agreguje 2100 z 800. Edit: Edit: Poczyniłem pewne testy tzn. w enginering mode wyłączyłem banda 20 i telefon zagregował 2100 + 2600 ale przy tragicznym zasięgu. Pewnie jedna to wina samego softu w tele bo przy lepszych warunkach przeskakuje na jedną częstotliwość. Co najlepsze po wyłączeniu 2100 LTE-A znika
 2. NFC działa bez problemu (aplikacja IKO) a ROM brałem z linka wyżej post JorGe (https://xiaomifirmware.com/roms/miui-roms-redmi-note-8-pro-begonia/).
 3. Zostawię informacje dla potomnych RN8 pro jak na razie nie mam podniesionego ANB, czy to 9 czy 10 wartość to 1. Można śmiało downgradować. Teraz do rzeczy miałem global EEA odblokowałem bootloader, miflashem załadowałem indonezyjski rom (Android 9) z opcją blokowania bootloadera. Telefon normalne się uruchomił i działa , także dziękuję panowie za pomoc (pkonrad, JorGe, FromWP). Co do ROMu to jak na razie nie zauważyłem różnicy w działaniu względem GlobalEEA. Jak coś nie będzie działało to dam znać.
 4. Mam jeszcze jedno pytanie czy jest możliwy downgrade Androida do 9. Dlaczego pytam, bo ściągnąłem fastboot indonezyjski i tam jest ARB ustawiony na zero a ja teraz mam ustawiony w telefonie na jeden.
 5. Dialer i aplikacja wiadomości od Googla, ciekawość i downgrade do Androida 9
 6. Witam, mam zamiar zmiany Romu Global EEA (Android 10, 11.0.2.0) na zwykłego Globala stąd moje pytanie czy jest to bezpieczne, tzn. jeśli odblokuje bootloader i za pomocą Mi Flasha zflashuje zwykłego Globala telefon wstanie.
×
×
 • Create New...