Jump to content

michalpl7

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

michalpl7's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tak, zaznaczalem też opcje na samym dole aby robił to w czasie rzeczywistym. Dziwi mnie, że część rzeczy jest a kontaktów nie ma.
 2. To u mnie wygląda to tak, jak na zrzutach. Co ciekawe SMS zaczęły się pokazywać, ale w kontaktach nadal nic nie ma.
 3. Hej, ustawiłem sobie kopie zapasową oraz dodatkowo synchronizację SMS, kontaktów, połączeń etc do Chmury Xiaomi. Niby coś się synchronizuje pokazuje jakoby wrzuciło się 1 GB danych. Natomiast jak wchodzę na stronę i.mi.com, loguję się do konta i próbuję cokolwiek przeglądać np kontakty, sms to jest pusto. Co ciekawe w SMS mogę wyszukiwać jakieś wątki ale mogę wybrać numeru / kontaktu, który chciałbym przeszukać. Rejestr połaczeń jest, natomiast bez nazw same numery tel, bo pewnie nie ma kontaktów. Czy to nie działa prawidłowo na MIUI Polska?
 4. Hej, faktycznie miałeś rację mam TWRP o to git. Powiedz mi jeszcze tylko czy przed/po tej aktualizacji trzeba robić jakieś czyszczenia cache, dalvik etc konkretne w TWRP, oczywiście tak aby nie utracić danych?
 5. Aha czyli TWRP i tak już jest, sprawdzę jutro, dzięki :). Jak często pojawiają się aktualizacje dla wersji stabilniej?
 6. Dzięki, tylko że ja nie instalowałem TWRP. Nie chciałem stracić gwarancji i jedynie odpalałem go z poziomu PC + fastboot na telefonie w taki sposób: > fastboot boot twrp.img Co w takiej sytuacji?
 7. Cześć, mam Mi 11 i zainstalowałem na nim MIUI Polska 12.5.9 natomiast szukam informacji jak wygląda procedura kolejnych aktualizacji? Czy można to zrobić bez utraty danych - jeśli tak to jak należy to wykonać? Czy pobiera się znowu cały duży rom czy też są jakieś mniejsze paczki? Czy można to zrobić z poziomu samego telefonu bez użycia PC ( fastboot + TWRP ) - bez utraty gwarancji Dziękuję.
 8. No nie do końca, bo u mnie po ustawieniu ręcznie dzwonka jak ktoś dzwoni to jest ok. Problem robi się tylko w momencie jak albo z poziomu aplikacji Audio Profiles albo Sound Profile zmieniam profil albo z harmonogramu w danej godzinie. Nazwa dzwonka w ustawieniach się zmienia ale już nie reaguje jak się go kliknie to nie odtwarza się no i jak ktoś dzwoni to wrzuca się jakiś domyślny. Jak wybiorę ręcznie ponownie i zatwierdzę w ustawieniach to znowu działa. Jakaś shiza na Globalu nic takiego się nie działo a nie ukrywam, że jest to dość przydatna funkcjonalność. UPDATE: Ale jaja zrobiłem wg. opisu z: "Zapisz dźwięk którego chcesz użyć w folderze Wewnętrzna pamięć współdzielona>MIUI>.ringtone i nie będziesz musiał się kopać z żadnym File Managerem." i chyba działa :D. Żeby było śmieszniej te pliki już tam były ale je wywaliłem i przeniosłem z folderów ringtone,alarms do tego z kropką i bangla. Mega dzięki!
 9. Cześć, wiecie może jak zrobić abym miał oryginalną ikonę ( tą kolorową ) Messenger zamiast tej z MIUI Polska? Dzięki!
 10. Cześć, mam pytanko w Globalu były fajne wbudowane transparentne widgety ( Skróty i przełączniki ): np. Blokada ( ekranu ), właczanie/wyłaczanie WiFi. Czy jest jakaś możliwość aby włączyć ich przezroczystość na MIUI Polska ( może jakaś modyfikacja ikon )? Może to duperel, ale to ładniej wyglądało Dzięki!
 11. Cześć, używałem do tej pory na Global managera dzwonków: Audio Profiles - Sound Manager and Scheduler oraz Sound Profile (Regulacja głośności i Harmonogram). Ten 2 działał praktycznie perfekcyjnie, po zmianie na MIUI Polska 12.5.9 ( stabilne ) za nic w świecie nie chce mi to działać. Założenie było takie, że mam 2 różne własne dzwonki mp3 na dzień i noc oraz ustawiam dla nich różne głośności. Po wybraniu własnego dzwonka i uruchomieniu profilu nazwa dzwonka pozostaje w Ustawienia > Dzwięk i dotyk, zmieniają się głośności natomiast sam dzwonek już nie dzwoni. Muszę go ręcznie wybierać aby ponownie zaczął działać. Nie wiem o co chodzi przyznałem wszystkie uprawnienia ( tak przynajmniej mi się wydaje ) i w dalszym ciągu nic. No chyba, że ma ktoś inną metodę / aplikację abym mógł ustawić automatyczny harmonogram głośności / dzwonków? Wielka prośba o pomoc.
×
×
 • Create New...