Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Przeniosłem posty z wątku 21.6.30 do nowego. Prosiłbym o tworzenie na przyszłość nowych wątków zamiast odkopywania aktualizacji tygodniówek sprzed paru miesięcy
  2. To nie jest problem z zanieczyszczeniem, tylko z czujnikiem zbliżeniowym (prawdopodobnie). Spróbuj go skalibrować w menu diagnostyki, jeśli to możliwe.
  3. Tylko że Poco X3 NFC a Pro to zupełnie inne telefony, więc post trochę nie w tym miejscu
  4. Z której wersji chcesz wrócić? Bo Redmi 6 Pro miało jeszcze MIUI 12 Stable. I na jaką? Na MIUI 11 czy 10? Starszych stable nie ma.
  5. Z TWRP go nie wrzucisz. Można przez kompa spokojnie z pliku fastboot_update_rom jak masz już xiaomi.eu. Danych nie stracisz. Jest to aktualizacja do Androida 12.
  6. Dział Tutoriale i tematy dot. odblokowania bootloadera, a następnie MiFlash służą pomocą. ROM fastboot pod Indonezję znajdziesz tutaj: https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/citrus/
  7. Sprawdzę jak będę mógł (serwer mi padł). Ale jeśli mają, to na pewno po aktualizacji do 12.5 czy Androida 11 (aktualizacje są, tylko nie na polskim regionie) nie będą tego mieć.
  8. A konkretne wersje MIUI? Zobaczę jak to zaimplementowali.
  9. Wyloguj się z konta Xiaomi na telefonie i spróbuj ponownie.
  10. Przytrzymaj ikonę apki SMS, kliknij w ustawienia i włącz opcję Automatycznie grupuj wiadomości. Napisz czy działa. Dziwny komunikat, bo taki sam jest na Androidzie 12... Myslelismy, że problem dotyczy tylko A12, bo nikomu nie udało się tego (poza tobą) zrekonstruować na Androidzie 11.
  11. Jak już masz rozwojową, to po prostu wejdź w TWRP (vol+ i power), zrób wipe data, dalvik, cache, a następnie zainstaluj wersję stabilną.
  12. Ale przecież program do odzyskiwania danych chce roota, tak? I roota, jak rozumiem, zainstalowałeś? Jeśli tak, to w czym jest problem? Program powinien poprosić o roota i po akceptacji ruszyć. Informacja w ustawieniach nie ma żadnego znaczenia. Bootloader masz odblokowany.
  13. Być może zadziałałby. Trudno powiedzieć bez sprawdzenia.
  14. Niestety chyba nie. Modele z MTK nie są generalnie przez xiaomi.eu / miuipolska wspierane.
  15. Tak, zniknie. Prawdopodobnie będziesz mieć nadal wszystko. Aby wgrać Magiska w TWRP, nie trzeba robić wipe czy formatu w TWRP. Wystarczy tylko wgrać paczkę zip z Magiskiem. https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/
  16. Wyłącz zmienną grubość czcionki w ustawieniach i będziesz mieć tak jak na Globalu. Prawdopodobnie ciemny motyw w tych apkach kłóci się z ciemnym motywem MIUI. Musisz wyłączyć motyw w systemie i włączyć w tych apkach.
  17. Skoro jest, to bootloader masz odblokowany. Może po prostu aplikacja od Ustawień coś źle zinterpretowała, ale bootloader masz odblokowany na pewno.
  18. Skoro wgrałeś TWRP i roota, to masz odblokowany bootloader. Nie przejmuj się tym komunikatem.
  19. Aktualizacji OTA (czyli tych małych paczek po paręnaście MB) rzeczywiście nie można robić. Można wgrywać jednak pełne paczki. Jak masz roota, to aktualizację też zrobisz, tylko podczas jej wgrywania root zniknie.
  20. Wgranie recovery komendą fastboot flash recovery twrp.img. Robiłeś wipe data? Może trzeba format data? "Wyskakuje błąd" - jaki?
  21. Nie. Nie robisz czyszczenia danych, więc nie ma możliwości, żeby coś takiego się stało. Inna rzecz, że na Note 10S nie ma MIUI Polska. Moim zdaniem wgrywanie TWRP tylko pod aktualizację Globala trochę mija się z celem, bo po każdej aktualizacji prawdopodobnie będzie ono znikać (nadpisywanie boot.img). Jeśli już wgrywać, to albo z myślą o roocie, albo o potencjalnej modyfikacji MIUI jeśli jakaś istnieje dla tego modelu, albo pod czystego Androida.
  22. Numerki MIUI nie mają żadnego znaczenia akurat, o ile nie są to "duże" numerki jak 12.5 czy 13. W zależności od różnych czynników 12.5.5.0 w jednym wariancie może być nowsze niż 12.5.10.0 w drugim i na odwrót. Tak, schemat jest taki sam. Oczywiście przy założeniu, że wcześniej odblokowano bootloader.
  23. Wszystkie telefony do 4 GB RAMu włącznie nie będą mieć tej opcji na oficjalnych wydaniach.
  24. Redmi 9T wspiera MIUI Polska. Jest MIUI 12, nawet 12.5. Ale jako że to Mediatek, nie będzie naszego ROMu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...