Skocz do zawartości

Kacper Skrzypek

Administratorzy
  • Postów

    14 753
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    884

Treść opublikowana przez Kacper Skrzypek

  1. Na Redmi Note 10 5G nie ma jeszcze MIUI 12.5 w żadnym wariancie.
  2. Prawdopodobnie ze względu na ostatnie problemy z SafetyNet. Spróbuj zaktualizować, na najnowszej wersji powinno już być OK i może będzie widzieć.
  3. Tak, tym poradnikiem. Metoda się nie zmieniła. Prawdopodobnie będziesz czekać 168 godzin (tydzień), ale to musisz sprawdzić.
  4. Tak, gwarancji nie tracisz. Po odblokowaniu i wgraniu "zwykłego" Globala możesz bootloader zablokować.
  5. Nie ma Xiaomi.eu/MIUI Polska dla tego modelu.
  6. Bez odblokowania bootloadera nie możesz tego zrobić. Samo odblokowanie bootloadera gwarancji nie łamie.
  7. Na stable oficjalnym czy "naszym" (xiaomi.eu)?
  8. New Edition. Ma trochę inny procesor (Snap 778G) i na tym większe różnice się kończą.
  9. Problem zgłoszony w temacie został rozwiązany, a wątek zamknięty.
  10. Ja na Mi 10T Lite nie mam SafetyNeta, a na MIX 4 (nasz ROM, ten sam fingerprint co na Mi 10T Lite) już tak. Nie wiem, co Google zrobiło ;p Bez żadnych fixów ofc. Co jeszcze dziwniejsze, płatności na tym pierwszym telefonie nadal działają normalnie (Google Pay).
  11. @WD40 chodzi mi o jakąkolwiek nową wersję xiaomi.eu. 12.0.4 jak sam zauważyłeś było w lipcu, od tamtego czasu nie ma nowego stable (nie mówię o EEA), więc póki nie będzie nowego Global Stable dopóty nie będzie nowej wersji xiaomi.eu w której działa skaner.
  12. Problem z skanerem jest u nas już naprawiony ale na Note 9 Pro będzie działać dopiero po aktualizacji wersji stabilnej.
  13. 1. Tak 2. Trzeba odblokować 3. Tak 4. Prawdopodobnie tak, aczkolwiek nie dam głowy po ostatnich zmianach od Google.
  14. Podeślij log bo nie mamy Redmi 9T i nie mamy jak tego zrekonstruować.
  15. Próbowałeś przez TWRP?
  16. Wygląda na to że to jakiś bug Xiaomi. Kilka osób na becie też to ma, więc być może naprawią to niedługo.
  17. Nie. Magisk powinien działać. YT Vanced można ogarnąć bez roota, tylko trzeba byłoby wyłączyć optymalizację MIUI na Globalu, żeby zainstalować wersję non-root.
  18. Format Data to zupełnie inna opcja niż Wipe Data. I ona jest konieczna żeby przeszło. TWRP > Wipe > na dole Format Data > wpisujesz "yes" i akceptujesz. Potem restart.
  19. Z tego, co się dowiedziałem od jednego z redaktorów XDA, może być trochę problemów. Prawdopodobnie połączenia czy SMS-y będą działać, ale w zależności od operatora może być problem z dobrym zasięgiem 5G we wszystkich obszarach. Niektórzy operatorzy używają "białych list" VoLTE w swoich sieciach, więc kwestia połączeń też może być dyskusyjna (zależy od operatora).
  20. Najpierw musisz zainstalować wersję V12.0.3.0.QJIEUXM: https://bigota.d.miui.com/V12.0.3.0.QJIEUXM/miui_MONETEEAGlobal_V12.0.3.0.QJIEUXM_31a34bf096_10.0.zip, potem powinieneś móc zainstalować 12.5.
  21. Ale jaką konkretnie masz wersję 12.0.2.0? Pomógłby zrzut ekranu z informacji o telefonie.
  22. Instalacja Magiska to pobranie pliku z githuba, zmiana jego rozszerzenia na zip i instalacja w TWRP. Potem jeszcze odpalasz apkę żeby skończyła konfigurację. Z podmianą bibliotek jest trochę trudniej, bo to ja muszę wyciągnąć je z ROM-u No chyba że sobie pobierzesz i jakoś wypakujesz pliki libsurfaceflinger.so z najnowszych bet. Jak nie to jutro albo w weekend poszukam, tylko się przypomnij.
  23. Jeśli dobrze kojarzę to powinno to być w Advanced > File Manager. Co do problemu z Chrome - to było spowodowane przez jedną z bibliotek, nie przez bazę. Niestety bez Magiska nie jesteś w stanie tej biblioteki podmienić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...